Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

13 hours ago, Alek The Great said:

Sadik batica jos 2 komada. Ali dzaba kad Almerija ne moze da dobije nikoga. Fale mu jos 2 gola da bi dobili taj bonus. Kako stvari stoje igrace taj baraz, a u kakvoj su formi tesko da ce uci u primeru. U sustini nama odgovara da ne udju, a on da reseta. Bice prinudjeni da ga prodaju i nama bi islo 40%.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Veliki je vizionar bio onaj batica Dzoni sto je imao Ducija na profilnoj, stalno je hvalio Sadika. 🙂 I ja mnogo volim napadace koji su stalno u sansi, polusansi poput Sadika, pa makar znali boga oca da promase. Zasluzio je da bude heroj prosle godine u kupu jer je bilo mnogo neznalica medju vasim navijacima koje su ga pljuvale ( ne mislim toliko na vas sa foruma ).

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem ovu podrsku stranom igracu naspram voljenog kluba ko god ga vodio. Ovo samo ide na stetu kluba, nece niko odgovarati kao sto nikada i nije. I plus to sto Asano tvrdi ne znaci da je to istina.
Mislim da je Fifa propisala da ako se igracu kasni sa 2 plate da ima pravo da raskine ugovor, ali da prethodno da klubu 15 dana da proba da regulise to. Ali opet je ugovor dveju strana najverodostojniji i sta tamo pise je navaznije.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na jednoj strani je igrac (pa makar i strani posto vidim da je to minus) koji je uvek vrhunski ispunjavao sve svoje obaveze, ali bas pravi primer postovanja dresa (nasa deca ne mogu ni da mu prismrde u tome kad smo vec i na toj teritoriji).

Na drugoj strani je kriminogena sns uprava, predvodjenjena ratnim huskacem '90.

 

Pa stvarno je tesko odabrati stranu ovde, evo rasplakacu se za par miliona evra koja ionako ne bi zavrsila u klubu, vec u dzepovima jedne od ovih strana.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Jakob Aman said:

Ne nego ce da igra lopovima za dzabe

Takuma brate oderi tamo neke Kineze ili Arape zasluzeno

Sve najbolje

 

Problem je i nastao jer je uprava zelela da ga proda Arapima ( zimski prelazni rok) , dok on zeli u neku od liga 5-ce ( eventualno Japan).

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na jednoj strani je igrac (pa makar i strani posto vidim da je to minus) koji je uvek vrhunski ispunjavao sve svoje obaveze, ali bas pravi primer postovanja dresa (nasa deca ne mogu ni da mu prismrde u tome kad smo vec i na toj teritoriji).

Na drugoj strani je kriminogena sns uprava, predvodjenjena ratnim huskacem '90.

 

Pa stvarno je tesko odabrati stranu ovde, evo rasplakacu se za par miliona evra koja ionako ne bi zavrsila u klubu, vec u dzepovima jedne od ovih strana.

Sve se slažem ali zašto si morao da spomeneš 'našu decu'? Oni se nisu odužili klubu dok su prvo plaćali da bi igrali , onda sendvič i limunada, pa prvi ugovor od soma jura? Još plus obezbede novac da bi neki Asano uopšte mogao da dodje! Posle se ne vraćaju samoinicijativno, već ih neko zove. I zašto onda ne generalizuješ i strance koji u većini slome qrcu rebra dok su tu?

Nadam se da će AS uspeti , kao u prvom mandatu, da nam Teleoptik bude sponzor.

Što se mene tiče ja sam za to da igraju samo naša deca. Jedan stranac max. Bilo je primera gde su klubovi bez skupih stranaca pravili rezultate koje samo možemo da sanjamo. Idealan je trenutak, titulu nećemo osvojiti dok je naprdna marva na vlasti, pa sve i da dođu Velbek i Dzagajev (vlažni snovi). Ovo skupo plaćanje poluproizvoda, ništa nam neće doneti.

 

 

 

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dekifisher said:

Sve se slažem ali zašto si morao da spomeneš 'našu decu'? Oni se nisu odužili klubu dok su prvo plaćali da bi igrali , onda sendvič i limunada, pa prvi ugovor od soma jura? Još plus obezbede novac da bi neki Asano uopšte mogao da dodje

 

Realno, u pravu si, nije trebalo njih prozivati (iako spram Asana deluju nezainteresovano), u krajnjem slucaju da te dece nema stvarno ne bi bilo ni Asana 👍

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da bi Teleoptik mogao zaista da bude glavni sponzor kluba, od tih klinaca bi klub morao da ima koristi i u igri i u prodaji. Nažalost, svedoci smo da poslednjih godina retko ko od njih, čak i kad ne bude prodat sa 17, odigra duže od pola sezone na visokom nivou. Poslednjih godina, mnogo više je klub dobio njihovim transferima nego igrama. Nisu, naravno, ta deca kriva, često im se prevelik teret stavlja na ramena i mnogi se problemi rešavaju preko njih. Bez evropskog izloga (u koji neće moći sami da se ušunjaju), neće im ni cena rasti 

 

Drugo, kada se vrate u klub, neki od njih dolaze kao penzosi sa manje od 30, koštaju isto kao stranci, a pružaju manje od njih.

 

2 hours ago, dekifisher said:

I zašto onda ne generalizuješ i strance koji u većini slome qrcu rebra dok su tu?

Ovo apsolutno nije tačno, posebno bold. Da ne pričam o tome da smo i od tih "poluproizvoda" umeli fino da zaradimo, plus što su se otplaćivali igrama, naročito novcem dobijenim od Uefe, na osnovu uspeha za koje su bili zaslužni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



... poslednjih godina...
 
Ovo apsolutno nije tačno, posebno bold. Da ne pričam o tome da smo i od tih "poluproizvoda" umeli fino da zaradimo, plus što su se otplaćivali igrama, naročito novcem dobijenim od Uefe, na osnovu uspeha za koje su bili zaslužni.

Poslednjih godina se desio drastičan pad u proizvodnji igrača uglavnom zbog kriminalne (i bukvalno i prenosno) situacije u ovoj nazovi državi.
A što se stranaca tiče, imaš malo selektivno pamćenje. Valjda oko 80 stranaca je igralo u poslednjih 30 godina, teško da se većina isplatila...ni igrački a pogotovo finansijski. Doduše isplatili su se lopinama u upravi i raznim menadžerima, to je sigurno.



Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemam selektivno pamćenje nego ni svi koji su dovođeni nisu dolazili kao velika pojačanja nego ako prođe-prođe. Naravno da je bilo kombinacija ali koliko je njih skupo plaćeno a da nisu doneli ništa?

 

Uostalom, i u vreme prvog mandata AS su stranci bili među zaslužnijima za najveće uspehe. Nisam lud za stranim igračima po svaku cenu i voleo bih da izbacujemo svake godine nekoliko naših mladih, ali nerealno je očekivati da će nositi ceo tim.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Barkley#34 said:

Apsolutno. Nije ovo igrač vs. klub nego igrač vs. bagra iz uprave. Ne čini on štetu klubu nego svojim potezom ukazuje na njihov loš rad.

Mogao je to da uradi i na kraju sezone. On je ipak i te neke saigrače ostavio na cedilu.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, zelim da naglasim da je Asano mozda i jedini zasluzio svaku paru iz ugovora. Decko je zaista "krvario" na terenu. Na njegovu zalost, prilikom procesa, sud mu to nece uzimati kao neki dokaz. Ovim ne zelim da umanjim i ugovore drugih igraca. Treba svi da dobiju ono sto su potpisale dve strane.

Meni ovo deluje kao impulsivna reakcija koja je najvise posledica njegovog nezadovoljstva sto je klub prihvatio ponudu iz UAE (a mozda odbio neku manju iz liga petice). Klub moze da izadje u susret igracu ako je razlika u novcu mala, ali ne mora. A svi znamo koliko su arapi izdasniji. Takodje, igrac je mogao i da odbije ponudu kluba iz UAE sto bi znacilo da bi morao da ostane jos godinu dana da odradi ugovor. Sve ovo me tera na zakljucak da je mozda imao dogovor sa nekim drugim klubom (sto je zabranjeno kad je igracu ostalo vise od 6 meseci ugovora).

I ne mogu da ne primetim da agencija koja ga zastupa ima samo japanske fudbalere. Sve mi to mirise na jednu neupucenost i vrlo moguce nestrucnost i da nisu lepo "odigrali".

Isto me cudi to sto je samo Asano povukao potez. Nemoguce je da su samo njemu kasnile plate.

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Joki said:

Mogao je to da uradi i na kraju sezone. On je ipak i te neke saigrače ostavio na cedilu.

Na kraju sezone ima manji efekat. Eventualno osvojimo kup, zabavimo se i utešimo malo, krene propaganda i ubeđivanje, zaboravimo na sve. Ovako uprava dolazi pred svršen čin.

 

U Srbiji smo baš postali "skuvane žabe" i sve što nije normalno nam je uobičajeno, pa nas iznenadi kad nekom to zasmeta. Normalno nam je da se dogovoreno ne poštuje, pa prvo ide emotivna manipulacija, nemoj zbog saigrača, kluba, navijača, nisi jedini u toj poziciji, ovo, ono, a drugi stepen su pretnje i hajka.

 

Na prvi pogled nije normalan ni Asanov potez, ali onda se setiš priča naših ljudi, ne samo sportista, kad su bežali iz raznih vukojebina, setiš se ko nam je predsednik kluba a ko je ordinirao po stadionu do skora i shvatiš da si upravo u jednoj takvoj egzotičnoj nedođiji.

 

Pritom, stvarno me ne zanima da li je ispunjen formalni uslov da raskine ugovor, same činjenice da su kasnili više puta, kombinovali, muljali, pre svega radi licence, sve kazuju o njihovom odnosu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ma dajte ljudi

ko zna sta je bilo

dal su ga terali da potpise nesto ili da oprosti ili da ide negde gde ne zeli

nesto je bilo

nesto mu je debelo zasmetalo plus na sve to budale ne postuju ugovor i covek shvatio da ne mora to da trpi

i aj zdravo pa se vi je*ite sa ovim hostaplerima

 

tacno je da mozda nije fer prema saigracima ali ti saigraci su navikli na te hostaplere na njihovu idi mi dodji mi ekonomiju na njihovo mesetarenje i menadzerske kombinacije na njihove procente i dogovore ispod stola, neki su zahvaljujuci tome i u klubu a nisu sigurno zbog toga sto imaju kvalitet da igraju u partizanu

 

obrni okreni

zna se ko je kriv

zna se ko treba da snosi odgovornost

zna se da od svega toga nema nista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ni sto je bitno sto ce Asano otici iz kluba.

 

Sezona je ionako gotova, razlika nije ni smanjena, titula je izgubljena. Sa druge strane, da li ce par miliona da zavrsi ko zna gde - pa jos bolje je da ostanu bez dinara.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Barkley#34 said:

Na kraju sezone ima manji efekat. Eventualno osvojimo kup, zabavimo se i utešimo malo, krene propaganda i ubeđivanje, zaboravimo na sve. Ovako uprava dolazi pred svršen čin.

 

U Srbiji smo baš postali "skuvane žabe" i sve što nije normalno nam je uobičajeno, pa nas iznenadi kad nekom to zasmeta. Normalno nam je da se dogovoreno ne poštuje, pa prvo ide emotivna manipulacija, nemoj zbog saigrača, kluba, navijača, nisi jedini u toj poziciji, ovo, ono, a drugi stepen su pretnje i hajka.

 

Na prvi pogled nije normalan ni Asanov potez, ali onda se setiš priča naših ljudi, ne samo sportista, kad su bežali iz raznih vukojebina, setiš se ko nam je predsednik kluba a ko je ordinirao po stadionu do skora i shvatiš da si upravo u jednoj takvoj egzotičnoj nedođiji.

 

Pritom, stvarno me ne zanima da li je ispunjen formalni uslov da raskine ugovor, same činjenice da su kasnili više puta, kombinovali, muljali, pre svega radi licence, sve kazuju o njihovom odnosu.

Slažem se, ali Asano je otišao samo iz jednog razloga, jer se dogovorio sa drugim klubom na šta nije imao pravo.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam se potresao što je muljatore zavrnuo za proverenu kombinaciju sa Arabijom/Kinom. Njima su igrači dobri kad mogu da ih zavlače, ucenjuju, plaćaju kad i koliko hoće, prave dilove sa njihovim krimi menadžerima i preprodaju ih kao u mesari.

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2021 at 9:29 AM, Sir Alex Ferguson said:

 Uz Dijaru, Moreiru i Klea najgotivniji stranac ikad u Partizanu.

 

Žuka, Everton, Ivan Ivanov...

 

EDIT: i umalo da zaboravim najvećeg cara, Valeri Božinova :thumbup:

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...