Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Fejsu je Milojević nahvalio skoro, mocart intervju. 

Quote

 

Na Milojevićev poziv stigao je u Džedu letos Ljubomir Fejsa.

„Želeo sam igrača koji će u svlačionicu Al Ahlija uneti profesionalizam. Fejsu saigrači obožavaju zato što je gladan svaki trening. Kad sam ga upoznao i trenirao, moj stav o Ljubi je još i pozitivniji od izgrađenog pre saradnje. Nije slučajno što je tolike godine proveo u Benfiki, osvajao titule, igrao Ligu šampiona... Meni je bila čast što sam ga trenirao. Obožavaju ga navijači.“

 

 

Link to comment
Share on other sites

Popović – Miljković, Marković, Banjak, Urošević – Šćekić, Jojić – Stevanović, Pavlović, Jović – Štullić

Postava koja vise nikada nece igrati zajedno. 4 bonus igraca napred?! Zanimljivo. Lep i legitiman nacin za eventualno davanje bodova.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

U totalno nebitnoj utakmici za nas Markovic mi dize pritisak posle 5min od ulaska. Decko je apsolutno neozbiljan i igra nonsalantno.

Marković je svoj cilj ispunio odlaskom u Liverpul, da zaradi pare i to je to. On daj Bože da sa 30 ne završi karijeru, videćeš.

Link to comment
Share on other sites

Sadik batica jos 2 komada. Ali dzaba kad Almerija ne moze da dobije nikoga. Fale mu jos 2 gola da bi dobili taj bonus. Kako stvari stoje igrace taj baraz, a u kakvoj su formi tesko da ce uci u primeru. U sustini nama odgovara da ne udju, a on da reseta. Bice prinudjeni da ga prodaju i nama bi islo 40%.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Asano raskinuo ugovor sa klubom zbog dugovanja. Gde Vučelić dođe tu trava više ne raste.

 

Kako Zečević onda reče na skupštini: "Zna se ko odlučuje", nadam se da je taj neko srećan. Doći će svemu kraj pa i njima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hristos voskrese.
Bas lose vesti ovog jutra. Videcemo kako ce se sve zavrsiti. Cenim da nije bas sve do plate, da je malo bilo uticaja i buduca prodaja. Verujem da su pokusavali da ga uvale u neku znj ligu za vise para. Ne znam kakva je procedura, koliko obicno traje proces. Verujem da nece smeti nijedan klub da ga angazuje jer ako se dokaze da nije bio u pravu morace da plate propisano obestecenje. Ono sto je sigurno je da gubimo vec planiranih 5 milki.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Podrska Asanu, a mi imamo najsmrdljiviju upravu na svetu. Covek je zalaganjem na terenu dokazao da je pravi profesionalac, svaku kontru je istrcao, na svakoj utakmici se maksimalno trudio. Uz Dijaru, Moreiru i Klea najgotivniji stranac ikad u Partizanu. Nadam se da ce da dobije klub na sudu jer je svaki evro te plate zaradio!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...