Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

18 hours ago, Barkley#34 said:

Pa? Pola Kineza, Japanac, Brazilci, Ameri i Afrikanci... zato što je nekom u tom trenutku tako odgovaralo. Za to vreme, problem sa papirima imaju ljudi koji zaista žive ovde i planiraju da tako ostane i u budućnosti.

A ja imam pasos kao da ga nemam...

Link to comment
Share on other sites

“Dolazimo na stadion gde nas dočekuje predsednik Radničkog koji govori na telefon sa očigledno predsednikom države. Na telefonu on kaže “Ne brini predsedniče, će ih ja utepam u Nišavu”. Ulazite u svečanu ložu i dobijate tu informaciju, ali se osećate relativno stabilno jer znate koliko vredite, koliko dobro igra tima, znate da je to taj momenat – koji drugi? Tango smrti je tu. Završava se ova utakmica, Partizan pobeđuje. Verujte, nije prošlo ni 30 sekundi, a predsedniku Vučeliću je zazvonio telefon. Predsednik Srbije je u Kini i tamo je u tom momentu negde oko tri ujutru, predsednik države, budući da ja tik sedim uz predsednika Vučelića, te se čuje sve, najgrubljim rečima preti da ćemo svi proći zbog ove pobede jako, jako loše”, rekao je u dahu Vuletić za KTV.

 

https://nova.rs/sport/fudbal/vuletic-otkrio-vucic-pretio-vucelicu-u-tri-ujutru-iz-kine/?fbclid=IwAR38LvQUFeMBEeEIsu7pqdzKAbVz3LWatL8kXy1rQc1NysakzUz89iGgH28

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nastavicu da se divim "osobama" koje veruju recima bivseg potpredsednika FKP, gospodina profesora, i podrzavaju istog...

 

O psihopati na mestu predsednika smo dovoljno napisali.

 

 

P.S: da li je gospodin profesor prisustvovao utakmicama mladjih kategorija koje su namestili sa jednim bivsim clanom uprave koji ima "svoj" klub? Mozda bi mogao malo i o tome da progovori.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pametnica je profa. Na vreme je osetio šta se sprema, dao ostavku i krenuo u iznošenje prljavog veša i optužbi. Računa da ako prvi opali to ima veći efekat na javno mnjenje (kao što obično bude), ako ga privedu imaće oreol borca protiv režima, a u nekoj potencijalnoj budućnosti i slavu borca za klub i ceni da će se zaboraviti da je itekako bio deo klike. Ima tu istina, poluistina i laži, lepo upakovano da bi, pre svega, išlo njemu u korist.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

I u toj takvoj vučićevoj Srbiji jedan kvazi klub Vozdovac se drznuo da ne posluša naređenje velikog vođe. I ne fali im dlaka sa glave,eto ih igraju i dalje prvu ligu bez problema

Ali moraš da priznaš da ova vuleticeva priča lepše zvuči, mnogo lakše je gutaju partizanove mase. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo, da Partizan ne uze tu titulu, nikad Zvezda ne bi uspela da dozivi sve one uspehe u Evropi. Sada smo nakrcali koeficijent, da mozemo mirne glave da cekamo jesen. Ja tu njihovu titulu zaista cenim i nekako mi je draga, indirektno su napravili promene u Zvezdi, a ostalo je istorija. 

Da je buca naivan ko francuska sobarica, to znamo, a i da je svemocni ispizdeo u to verujem, ima ovde dosta istina, nije bucko vrana, zna ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Crni said:

Bilo kako bilo, da Partizan ne uze tu titulu, nikad Zvezda ne bi uspela da dozivi sve one uspehe u Evropi. Sada smo nakrcali koeficijent, da mozemo mirne glave da cekamo jesen. Ja tu njihovu titulu zaista cenim i nekako mi je draga, indirektno su napravili promene u Zvezdi, a ostalo je istorija. 

Da je buca naivan ko francuska sobarica, to znamo, a i da je svemocni ispizdeo u to verujem, ima ovde dosta istina, nije bucko vrana, zna ekipu.

 

Najezda skakavaca dobronamernih komšija na topiku...

 

Nije to indirektno napravilo promene u zvezdi nego je zločinačko udruženje Terza-Kokeza-Vučko i ostali naučilo na svojim greškama i obezbedilo se da se incident nikako ne ponovi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Jes, vala, praviti uzročno-posledičnu vezu između te titule i golova u Sacburgu je stvarno veze bez.

Jedina prava istina je da tu titulu nismo zaslužili. Kad se samo setim na šta smo tad ličili, a ona splačina od lažnog Grofa uopšte nije angažovala kondicionog. Ipak je on trendseter!

 

On the other side - sudar dva "najbolja studenta u istoriji pravnog", this could be interesting. Nije lako debelom, treba ga razumeti. Šutnuo ga pičkousti nakon toliko truda i analnog alpinizma...

Link to comment
Share on other sites

Natho odigrao svih 90min u pobedi protiv Moldavije u gostima. Postigao je i poslednji gol na utakmici (ne iz penala). Ranije u porazu od Danske odigrao 70min i egalu sa Skotskom 60min.
Cini se da je Danska favorit u toj grupi i da ce se Natho i drugovi tuci sa Skotskom za to mesto u plejofu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo vise od 1:0 je trebalo ovde biti. Najveci krivci za to su Jojic i Markovic. Jojic izveo 5 prekida, svaki losiji od prethodnog. Gledam na malo losijoj rezoluciji, ali mi deluje da su bila oba penala. Cak i ovaj drugi diskutabilniji od prvog zbog mesta prekrsaja. Ali se cini da je bilo bas na liniji.
Nema potrebe da ulaze Natho i Asano za sada. Moze oko 60min Scepan umesto Zdjelara i Pavlovic umesto Sume.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...