Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Stanoje je ozbiljan trener i nesto ovako sam i ocekivao posle pauze.

Danasnji rezultat je odlican uzimajuci u obzir da smo igrali bez najstandardnijeg i najkreativnijeg igraca.

 

Sto se atmosfere tice, drago mi je da smo maksimalno iskulirali goste i njihovog trenera i da je mec prosao bez nepristojnog skandiranja i nemilih scena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Stanoje je ozbiljan trener i nesto ovako sam i ocekivao posle pauze.

Danasnji rezultat je odlican uzimajuci u obzir da smo igrali bez najstandardnijeg i najkreativnijeg igraca.

 

Sto se atmosfere tice, drago mi je da smo maksimalno iskulirali goste i njihovog trenera i da je mec prosao bez nepristojnog skandiranja i nemilih scena.

 

 

 

Pa igrao je Jojić, bio u startnih 11.

I druga stvar, pričaju mi neki drugari grobari kao gotovo je prvenstvo, velika je razlika a u stvarnosti partizan zaostaje samo 3 boda za zvezdom, to je jedan dobijen derbi. A lalat bez protivničkih navijača nije uspeo da motiviše igrače da pruže više u ovom trenutku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Perkos2 said:

Ko da skandira nepristojno ako nema navijača?  

Zvučnici :classic_biggrin:

 

Ne znam da li je DJ koji pušta "navijanje" sa razglasa Partizanov ili Arenin zaposleni, ali je em bilo prilično tiho em je jako retko bilo usklađeno sa dešavanjima na terenu. Uglavnom se čulo ili žagor ili zvižduci, možda par navijačkih pesama kroz celu utakmicu. Valjda DJ nije smeo da otvori taj MP3 folder, da slučajno ne omaši klik pa da krene iz zvučnika "Uz Partizan odrast'o ko ja..." :hammer:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stiletto said:

Zvučnici :classic_biggrin:

 

Ne znam da li je DJ koji pušta "navijanje" sa razglasa Partizanov ili Arenin zaposleni, ali je em bilo prilično tiho em je jako retko bilo usklađeno sa dešavanjima na terenu. Uglavnom se čulo ili žagor ili zvižduci, možda par navijačkih pesama kroz celu utakmicu. Valjda DJ nije smeo da otvori taj MP3 folder, da slučajno ne omaši klik pa da krene iz zvučnika "Uz Partizan odrast'o ko ja..." :hammer:

Ja ozbiljno pitam a ono što se čuje pušta neko sa Arene i to vrlo loše.

Link to comment
Share on other sites

Ako zaboravim hit Toma Kruza "Nemoguća Misija: Zvezda ne gubi bodeve sem u derbiju",

ja zadovoljan Stanojem jer je zaveo red i ukinuo prosipanje bodeva po livadama Srbije.

Za nešto više treba nam konjsko strpljenje...

Link to comment
Share on other sites

Očekivan sastav za Banjicu:

 

Popović – Miljković, S.Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – Asano, Natho, L. Marković – Holender.

 

Ne pomenusmo, Suma je prošle nedelje zabeležio stoti meč u Partizanu. :bravo:BIlo je svetlih i tamnih tonova, nekih sjajnih momenata ali prečesto nije igrao u skladu sa (prevelikim?) očekivanjima, mada ni okolnosti nisu uvek bile naklonjene. Neka četvorka (minus) za učinak, od mene. 

Link to comment
Share on other sites

Suma je game changer, dzoker, dolazi do izrazaja kada je protivnik izmoren. Dobro je imati takvog igraca u timu. Samo je pitanje da li vredi takvog igraca placati pola milke godisnje. Realno, u nekom ozbiljnijem timu i ligi ne bi ni dolazio u obzir uzevsi u obzir njegovu fizicku spremu.
Danas ocekujem pobedu. Rad igra dobro u poslednje vreme, ali mi smo u fenomenalnom momentu. Nadam se dobro spremnom terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Je l' Marković dao gol ili ju je Holender dira

 

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Plitak potok.

Na koju foru smo uveli ove “navijače” na gostovanju?

 

"Sponzori i prijatelji kluba", kao i obično.

 

1 minute ago, Barkley#34 said:

Je l' Marković dao gol ili ju je Holender dirao?

Ja bih rekao Lazar.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Moja ćera je upravo po prvi put postavila pitanje posle koga ništa neće biti isto:

 

"Šta je ofsajd?" :classic_biggrin:

 

 

Moja ima skoro 19 i još uvek ne shvata 😀 ali zato zna ceo Čelzi na keca (jbg, uticaj Mejsona Maunta na šiparice), a Premijer ligu i LŠ prati bolje od mene. Dobro došao u klub!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam 40 okruglo, donedavno nisam znao da moraju dvojica protivničkih igrača biti ispred napadača u trenutku dodavanja, obično golman i još jedan.

Cijeli život sam mislio da mora biti jedan a golmana nisam ni računao.

Naučio sam onda kada su nam skoro na nekoj utakmici poništili gol zbog toga, ne sjećam se na kojoj.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...