Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

2 minutes ago, Alek The Great said:

Poenta fudbala je da das gol vise i pobedis. Za neke je i da ostanes neporazen. Cilj opravdava sredstvo. Njihovo je pravo nacin na koji ce to da ostvare. Samo je nasa krivica sto ne umemo da igramo protiv takvih ekipa.

 

Pa ne mozes na 0-1 da igras bunker i ostanes neporazen 🙂 zar ne?

 

Naravno da je njihovo pravo tako da igraju, ali je utakmica, izmedju ostaloga, zbog toga negledljiva. Znam da nisi meni odgovorio, nego se nadovezujem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Pa ne mozes na 0-1 da igras bunker i ostanes neporazen 🙂 zar ne?

 

Naravno da je njihovo pravo tako da igraju, ali je utakmica, izmedju ostaloga, zbog toga negledljiva. Znam da nisi meni odgovorio, nego se nadovezujem.

 

Na 0-1 ti je glavni cilj da ne bude 0-2 i da iz kontre nekako zatreses mrezu.

 

Prosto, ne mozes u kontinuitetu da napadas ako si tehnicki i takticki dosta slabiji. Zato ne razumem tu potrebu za pravljenjem neprijatelja od klubova koji dodju samo da sacuvaju 0 - daj i njima slican budzet, pa se posle ljuti na njih ako i dalje slicno igraju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, John Terry said:

@goldberg Ne ljutim se ni na koga, samo kazem da je to razlog sto je utakmica negledljiva.

 

Nisam ni mislio na tebe, vise na te komentare u kojima moze da se procita da se neko namerno brani jer zeli da napakosti "nasem" timu.

 

Svaka taktika koja ne krsi pravila je legitimna.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Cooper said:

Ne treba davati bodove za 0:0.

Vise puta sam predlagao UEFA i FIFA da se to realizuje.

 

Ako se ne varam, u prošlosti su neke lige uvodile ovo pravilo. Ne znam zašto se odustalo od toga.

Ali, verujem da se ne bi mnogo promenilo. 1 bod ili 0. Problem je u glavama i mentalitetu. Mi jednostavno ne igramo fudbal, nego neku igru koja je slučna fudbalu ali je negledljiva.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Cooper said:

😄08c03fb74f4008467ac8bdd630192ff7.jpg

Ovo je nakon one neiskorišćene šanse na 1:0 za Partizan, kada se spetljao pred protivničkim golom. Sudeći po položaju tela, neko mu je nešto dobacio sa klupe Partizana, Stanoje ili neko iz stručnog štaba. I ja bih tako odreagovao.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, K.Dot said:

Ovo je nakon one neiskorišćene šanse na 1:0 za Partizan, kada se spetljao pred protivničkim golom. Sudeći po položaju tela, neko mu je nešto dobacio sa klupe Partizana, Stanoje ili neko iz stručnog štaba. I ja bih tako odreagovao.

Ma jok, naduvao je Vucelu, Vazuru i Velju Nevolju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jakob Aman said:

Ali najjači su mi ovi komentari da bi Partizan bolje izgledao da se ne igra protiv bunkera bla bla

Kad neko vredi, on ovakve protivnike kao nesrećna Bačka rutinira lagano, u suprotnom kad si lipov kurac, mučiš se.

Da smo zaista u totalu lipov k. ne bismo prošle godine kao i pre nedelju dana igrali ravnopravno sa vodećim timovima Danske, Belgije ili Holandije. Više je reč o jednodimenzionalnosti i ograničenjima tima kad se susretne sa parkiranim autobusom, plus kratka klupa.

Link to comment
Share on other sites

Ekipa moze da odigra solidno neku tekmu, znaci ono kad se spreme, kad se naloze, kad je fokus na taj dan, igraci daju maksimum i preko toga... medjutim nerealno je ocekivati da ce igraci tako ulaziti u svaku tekmu, ove prvenstvene utakmice pfc mora da dobija rutinski na kvalitet, ne mislim na neku rapsodiju i leprsavu igru nego ono odradjivanje posla povedes i privedes utakmicu kraju, ok desi se neki kiks jbg ali ovo sto mi gledamo zadnjih sezona ovo prosipanje po 30 pa i 40 bodova po sezoni je skandalozno i govori o tome da mi nemamo tim koji ima kvalitet za prvo mesto jednostavno ovi igraci to ne mogu e sad sta ce onda tu ko ih je dovodio zasto to je druga prica

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Da smo zaista u totalu lipov k. ne bismo prošle godine kao i pre nedelju dana igrali ravnopravno sa vodećim timovima Danske, Belgije ili Holandije. Više je reč o jednodimenzionalnosti i ograničenjima tima kad se susretne sa parkiranim autobusom, plus kratka klupa.

 

Ne bis se baš slozio s' tobom o jednodimenzionalnisti Prtzn-ovih igrača sredine terena i napadaca/krila... Mslim da imate odlične igrače u ove dve linije tima ( Urošević koji je def katastrofa, ali ima odličan centar šut i dobar je u napadu ) za naše livade , ali je problem "struka", tj jednodimenzionalnost iste i neznanje iste.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...