Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

2 minutes ago, Alek The Great said:

Meni ovde golman stoji bas gde treba. Udarac je bio bas precizan.4ed97ec12b2debd312e678d78810f6c8.jpg

Stajati na 2m od gol linije je nigde veze u ovoj situaciji. On je cenio da je sansa da ce sutnuti minimalna.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

Meni ovde golman stoji bas gde treba. Udarac je bio bas precizan.

Metar bliže desnoj stativi je trebalo da stoji, ali mu je i reakcija bila kao kod kornjače. Udarac jeste bio precizan ali je toliko kasnio sa reakcijom da bi ušla i da je šutnuo pola metra od stative.

 

Nakon ispadanja od Belgijanaca, je l' sad igramo sa nekim Ircima, Šamrokom, možda?

Link to comment
Share on other sites

Ravnopravni ste bili, utakmica dva rivala vrlo slicnog kvaliteta, bukvalno razlika u nijansama.

 

Lazar Markovic je mlad, moze da krene da se bavi atletikom jer on osim brzine nema nista sto je potrebno za jednog fudbalera.

 

Miljkovic odlican, Urosevic takodje, tu vam je najvise skripilo ali danas ne, jednostavno, ostavili su igraci "srce na terenu" i to im se mora priznati.

 

Sto se Stojkovica tice, mislim da svi odavno znaju da je njegova najveca mana pozicioniranje. Ne znam da li se secate gola koji mu je Garet Bejl dao u utakmici Vels-Srbija. Bukvalno je po sred gola sutnuo ali je Stojkovic bio uzasno pozicioniran.

 

Mogli ste da prodjete, po najavama utakmice ja sam ocekivao dominaciju Belgijanaca. Nista slicno se nije desilo, desila se egal utakmica. Malo vise srece i bio bi kontra rezultat.

 

 

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Garantujem da bi Stevanovic ovo odbranio. Al sad nema smisla plakati nad prosutim mlekom. 

 

Cinjenica je da je Stokovic bivsi golman i da ne bi trebalo vise da brani. Jos prosle sezone je trebalo da se okonca sa njim. 

 

Vracamo se domacem mulju i utakmicama slicnim protiv Moldavaca ili Zlatiboru.

 

 

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto sto se nacinje kad klub vode navijaci i njihova mitomanija. Stanoje, Stanoje, pa Stanoje... Evo vi sad Stanoje. Da je Stanoje valja i to za sto se predstavlja, ne bi ga cerali dje god je dosa. Prosa je Anderleht na penale, pa od njega napravljen novi Gegic, Milutinovic, Golac i Osim u paket. U LS sest poraza, pa Samrok, poslije oceran dje god je dosa. A Savu su na prvoj utakmici zvizdali i proglasavali ga neznalicom.

Ovako ce Zvezda i izgleda i Vojvodina u LE ako napokon iskoristi jos jednu sansu u Lijez, a evo prave ih, a Stanoje ce opet nazad u mit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...