Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Salimo se malo, ne zameri.

Eto, prodali smo celavog za pola Milke i doveli Miljkona za dz i manju platu.

Win Win.

 

Sad malo o bekovima.

Iskreno nisam gledao Saleta po Aziji, ali sam malo uradio domaci i video da je menjao razne formacije.

 

Mi ga pamtimo po rombu i klasicnoj 442, ali ono sto mi je ostalo je da mu je jedan od postulata bio defanzivni bek uz jako malo izleta na protivnicku polovinu.

Jedostavno, posao bekova je da budu deo granitne odbrane, a sve ostalo je plus, a toga i nije bilo u tolikoj meri 😄

 

Ono sto ostaje nejasno je koliko je Sale tokom ovih 8 godina modifikovao svoju trenersku filozofiju i kako se razvijao kao takticar.

Takodje bitna stavka je ono stoje cica gore primetio, sam Stanoje je najavio polusezonu prema sadasnjem igrackom kadru, a od zime krece okretanje prema njegovim idejama.

 

Tako da nas ocekuje teska i zanimljiva jesen.

Ima iskustva za razliku od Sava, ima sad ovu pauzu da to vec od sledeceg kola izgleda drugacije, ali ipak ovo nije njegova selekcija.

A morace i da balansira izmedju sadasnjosti i buducnosti, neke igrace ce morati da prodaju kako bi se neki drugi doveli, neke ce zeleti da zadrzi, neke nece, a jedini izvor finansija ce biti od prodaje najboljih i najperspektivnijih.

Link to comment
Share on other sites

Nema Kežmana a imam tako dobru vest :s_d:

 

Spoiler

POZNATI NOVINAR U UPRAVI PARTIZANA: Mladen Mijatović novi član UO crno-belih (FOTO)

POZNATI NOVINAR U UPRAVI PARTIZANA: Mladen Mijatović novi član UO crno-belih (FOTO)

FUDBAL
03.09.2020. 15:17h

Novi član Upravnog odbora fudbalskog kluba Partizan biće novinar Mladen Mijatović.

 

"Čast nam je i zadovoljstvo da naše snage jačaju svakim novim danom, uvereni da će iskustvo, dignitet i profesionalni rezultati gospodina Mijatovića biti nadalje u službi kluba čiji je veliki navijač", navodi se u saopštenju Partiza

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, K.Dot said:

Kakva dominacija Twitter naloga fkp. Je l' i to djembeli vodi ili je tu zadužen Pantić?

 

Prof Dr Medo, licno i personalno, je iza ovog kompjuterizovanog glasa... a mogli su malo drugacije da ga izmene a ne da zvuci kao Seselj, kad je vec po sadrzaju gotovo identican. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

VVV šatro u borbi protiv saveza, nekoga, buši trenera, jure Stolicu umesto njega, pa nakon prolaska u Evropu isti taj kome su hteli da vide leđa postane najbolji ikada, pedofil sa latinskim mislima pozabavi sirotinju, matori Vuk zdušno botuje i Srbuje po pinkovima, organizator pravnijada se bahati sa Nedićem koji podržava Ostoju, a Ostoja je SNS sram ga bilo dok oni nisu, SD iz senke vuče linije i garantuje za terminatore, tribina puna neonacista i službe ali je prava priča a oni kidnapovani nisu, vraća se partizanovo dete koji gura partizanovu decu i šuruje sa menadžerima, dolazi Miljkon, dolazi Šćepa, dolazi Lomić, dolazi Gulan, dolaze sva deca, jer svi smo mi vojnici kluba, ali ćemo da bušimo trenera, i kad odemo iz kluba optostićemo dugove jer dug stalno raste.

 

More, marš!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Referent said:

VVV šatro u borbi protiv saveza, nekoga, buši trenera, jure Stolicu umesto njega, pa nakon prolaska u Evropu isti taj kome su hteli da vide leđa postane najbolji ikada, pedofil sa latinskim mislima pozabavi sirotinju, matori Vuk zdušno botuje i Srbuje po pinkovima, organizator pravnijada se bahati sa Nedićem koji podržava Ostoju, a Ostoja je SNS sram ga bilo dok oni nisu, SD iz senke vuče linije i garantuje za terminatore, tribina puna neonacista i službe ali je prava priča a oni kidnapovani nisu, vraća se partizanovo dete koji gura partizanovu decu i šuruje sa menadžerima, dolazi Miljkon, dolazi Šćepa, dolazi Lomić, dolazi Gulan, dolaze sva deca, jer svi smo mi vojnici kluba, ali ćemo da bušimo trenera, i kad odemo iz kluba optostićemo dugove jer dug stalno raste.

 

More, marš!

 

U jednom dahu...

 

Jedan detalj kod onog "pedofil" si izostavio ali dobro, i ovo je previse. 

 

Clap Clap GIFs | Tenor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Referent said:

VVV šatro u borbi protiv saveza, nekoga, buši trenera, jure Stolicu umesto njega, pa nakon prolaska u Evropu isti taj kome su hteli da vide leđa postane najbolji ikada, pedofil sa latinskim mislima pozabavi sirotinju, matori Vuk zdušno botuje i Srbuje po pinkovima, organizator pravnijada se bahati sa Nedićem koji podržava Ostoju, a Ostoja je SNS sram ga bilo dok oni nisu, SD iz senke vuče linije i garantuje za terminatore, tribina puna neonacista i službe ali je prava priča a oni kidnapovani nisu, vraća se partizanovo dete koji gura partizanovu decu i šuruje sa menadžerima, dolazi Miljkon, dolazi Šćepa, dolazi Lomić, dolazi Gulan, dolaze sva deca, jer svi smo mi vojnici kluba, ali ćemo da bušimo trenera, i kad odemo iz kluba optostićemo dugove jer dug stalno raste.

 

More, marš!

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...