Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

3 hours ago, Alek The Great said:
3 hours ago, Stiletto said:
To bi značilo da su ili Suma ili Natho bivši.

Zasto bi to znacilo? Igracemo, nadam se, na 3 fronta, trebace nam. Uostalom treba videti da se Suma posrbi, dovoljno je dugo on u Srbiji.

 

"Posrbila" bi Crvena zvezda Bena ili Boakey - a da mogu to da urade.

 

Nije ovo kosarka.

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima sa vrstom sporta?
Pravno gledano stranac mora da radi u Srbiji 3 godine da bi stekao pravo na pasos. Pored toga mora da odigra i odredjeni broj utakmica.
Sumi je ovo treca sezona u Srbiji, ali verujem da bi mogao da se napravi ustupak. Kako je Evandro dobio posle samo par meseci?! Kako je Kleo posle godinu dana?!

Link to comment
Share on other sites

Stanoje je, ne znam bolji izraz, najstudiozniji trener koji je radio u Partizanu.

 

Ovom timu upravo i treba rad na detaljima, na sitnicama koje život znače, posebno u odbrani. Iako je juče prilično otvoreno rekao da mu ovaj tim koncepcijski ne odgovara, očekujem da bude pozitivnih rezultata i od tih malih korekcija.

 

U vezi golmana, deluje da planira da vrati Stojketa i za domaće prvenstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Stanoje je, ne znam bolji izraz, najstudiozniji trener koji je radio u Partizanu.

 

Ovom timu upravo i treba rad na detaljima, na sitnicama koje život znače, posebno u odbrani. Iako je juče prilično otvoreno rekao da mu ovaj tim koncepcijski ne odgovara, očekujem da bude pozitivnih rezultata i od tih malih korekcija.

 

U vezi golmana, deluje da planira da vrati Stojketa i za domaće prvenstvo.

Imam skepsu zato što sve što znamo o njemu se dešavalo pre 8-10 godina. Nije da smo imali previše izbora, a i dobro je što je Stanoje školovan i sad već iskusan trener (nije priučen). Međutim, vreme nije stajalo u međuvremenu, koliko god da se ponašamo ushićeno kao da smo sreli staru ljubav iz mladosti. Malo mi ovo deluje kao koupovina navijača emocijama, kao što radi komšiluk sa Stankovićem.

 

Ipak, uzdržaću se od kritika dok ne prođe neko vreme, jer svako mora da dobije neki period da prilagodi ekipu sebi.

 

Ko će nam biti drugi bonus igrač ako se Popović preseli na klupu? 

 

@Cooper... ali je onomad na derbiju pokazao i da može da skine šut koji ide u rašlje.

Link to comment
Share on other sites

Predugo mamuzamo tog iscrpljenog konja. Malo sam umoran od njegove zanimljivosti.

 

Iskreno mi je žao što se sve ovako završilo. Ne zbog Sava, nego što sam se vezao za ovaj tim. Kao što reče Arsenije par strana unazad, prethodne sezone je Partizan odigrao par veoma ozbiljnih utakmica i pokazuje šta može. Bio sam umereni optimista pred sezonu, da će se ispraviti očigledni nedostaci, a da će zajedništvo i uigranost učiniti da idemo samo napred. Međutim, ovo prvo je izostalo jer su treneri i uprava ostali slepi kod očiju, a ovo drugo je nestalo kao rukom odneto. Opet, ostaje mi žal da nismo uradili ono što smo mogli. Mada, ovu poslednju rečenicu možemo i da usvojimo kao moto, nije ovo prvi put. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suska se da smo zainteresovani i za desnog i levog beka i da je jedan od dvojice "bonus" igrac. Nadam se da bar razmisljamo o Dundjerskom.
Ako se to ne realizuje bice problem. Tesko da ce na krila staviti oba klinca, tako da Colic otpada. U veznom redu je bas guzva (jos ako dodje Zeka), tako da Denis otpada. Stanojlovic zelen. Stulic takodje, ali bi mogao komotno da bude jedan od dvojice na klupi s obzirom da je Matic totalno neupotrebljiv. Lakcevic bi tu mogao da upadne da nije imao tu tesku povredu.
Ko zna kako ce novi trener igrati. Mada obicno svi novi koji dodju igraju na sigurno, bar do prelaznog roka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Imam skepsu zato što sve što znamo o njemu se dešavalo pre 8-10 godina. Nije da smo imali previše izbora, a i dobro je što je Stanoje školovan i sad već iskusan trener (nije priučen). Međutim, vreme nije stajalo u međuvremenu, koliko god da se ponašamo ushićeno kao da smo sreli staru ljubav iz mladosti. Malo mi ovo deluje kao koupovina navijača emocijama, kao što radi komšiluk sa Stankovićem.

 

Ipak, uzdržaću se od kritika dok ne prođe neko vreme, jer svako mora da dobije neki period da prilagodi ekipu sebi.

 

Ko će nam biti drugi bonus igrač ako se Popović preseli na klupu? 

 

Ma da, hrabro je prognozirati bilo šta. Ja sam se fokusirao na jedan segment - taktička  priprema, pozicioniranje i odgovornost u odbrani, za koji smatram da će biti bolji, jer to je definitivno Stanojev forte. Kakav će biti ukupan rezultat, kao što rekoh ne bi da prognoziram.

 

On je juče rekao još jednu zanimljivu stvar - da je u Kini stekao ime, napravio rezultat i kintu i na neki način zatvorio krug. Sledeća ambicija mu je Evropa i lige petice. I hoće da krene od Partizana. Dakle, i pored priče o ljubavi i obavezi prema klubu, nije krio kakve su mu ambicije. A ako ima ambicije da radi u ligama petice to verovatno znači da nije stagnirao i ukopao se u period od pre 10 godina. Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Da, uvek se setim odgovornosti u igri u Briselu i u onom derbiju na Rajku koji smo dobili golom Moreire. Verovatno bi pobio ekipu za seriju gluposti koje gledamo sezonu i kusur. :classic_biggrin: U tom smislu se i Ćurčić opasno izblamirao za ovih nekoliko nedelja kod nas.

 

Moj skepticizam upravo dolazi od toga što je praktično nestao sa scene osam godina, a indirektno je i priznao da mu je cilj bio da se finansijski obezbedi. Pored toga, smeta mi euforija izgrađena na osnovu sećanja na davne lepe dane (on nije kriv za istu, narafski), ali, s druge strane, u dobrim je godinama, obezbedio se, rekao je da ima ambiciju, pa ako je radio na sebi i pratio dešavanja u zanatu može  fino da ispadne. Imaće veliku odgovornost jer će se u cirka metar dana znati da li će sezona moći da dobije iole prelaznu ocenu (da ne pominjem priču o finansijama) ili sledi kompletan put ka dnu. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Stoga je Stanojević odmah posegnuo za dovođenjem Aleksandra Miljkovića, igrača sa kojim je sarađivao u prvom mandatu u Humskoj i koji je trenutno slobodan na tržištu, potvrđeno je za B92.net.

Pre dvadesetak dana smo najavili da je Miljković Partizanova opcija za pokrivanje desne strane u odbrani.

Dolaskom novog trenera i njemu starog znanca, dileme više nije bilo i izvesno je da će Miljković zadužiti crno-belu opremu.

9A3JOEv.gif

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je ovo samo igra tipa da trenira sa nama, mi kao zainteresovani da mu malo damo na ceni i onda potpise npr za neki Radnik ili Novi Pazar. Razocarao bi se cak i da potpise da mu ucinimo pa da ne igra. Uz Robija Stevanovica najveca neznalica koja je igrala za Partizan. Treba umeti promeniti 6-7 klubova do 30 godine, a da pri tom ni jedan ne plati ni dinar obestecenja za tebe.

Link to comment
Share on other sites

Doveli smo cistokrvnog desnog beka, nase dete, koji poznaje nacin rada trenera, koji ima bogato inostrano iskustvo i pored toga ima tek 30 godina i neki su nezadovoljni njegovim angazovanjem.

 

Malo ste muceni priucenim bekovima, a nas Miljkon zna znanje uz desnu liniju...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Doveli smo cistokrvnog desnog beka, nase dete, koji poznaje nacin rada trenera, koji ima bogato inostrano iskustvo i pored toga ima tek 30 godina i neki su nezadovoljni njegovim angazovanjem.
 
Malo ste muceni priucenim bekovima, a nas Miljkon zna znanje uz desnu liniju...
 
 
Zaboravio si da ima cak 6 trofeja[emoji4]Sad sam i ja zbunjen da li si ozbiljan ili si jednostavno Kuper. On decko ima dve "leve" noge. Pardon, imao je, sumnjam da je nesto uradio po tom pitanju. A i u poslednje vreme je vise igrao centralnog beka nego desnog tako da tesko da bi imali bilo kakvu probojnost s njim. Ja se jos uvek nadam da su ovo naruceni tekstovi ili da ce ga poslati u Teleoptik.
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...