Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

E moj golmane...

 

EDIT: A ova nasa postavljanja u odbrani... svi se strpali u 16m, a dvojica igraca Javora potpuno sami na ivici sesnaesterca. Kao da gledam neku raspustenu bandu.

 

Evo jos jedno kriminalno postavljanje. Cemu se nadati sa ovakvom defanzivom?

Edited by Xpert
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igra maksimalno, trudi se, odgovoran je, borac a nije incidentan - to što zna pokazuje i to na pošten način. Meni dovoljno bar dok ne dođe neko ko će raditi sve to ali na višem nivou.

 

Gledao sam samo poslednjih 20 minuta, kakva je bila odbrambena četvorka?

 

Potencijalni žreb nije baš sjajan za prvo kolo. Samo da izbegnemo Rumune.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alek The Great said:

Ovaj Botosani legija stranaca. Vise stranaca nego Rumuna.

Malo je nezgodno zbog toga sto se igra jedna utakmica. Ipak, Partizan sa ovim no name timovima ne bi smeo da ima problema. 

Link to comment
Share on other sites

Drugoplasirani tim letonskog prvenstva posle 13 utakmica.

 

Koliko vidim tamo ima svega, par iskusnih domacih igraca, par Jugoslovena i klasika po par igraca iz Afrike i Juzne Amerike.

 

Svakako dobra provera za prvo kolo.

Taj mec se igra 27.8. i uglavice se izmedju utamice protiv Indjije kuci i Vojvodine na strani.

A Vojvodina zbog kupa preskace 1. kolo kvala i jos jedna potvrda koliko nas moze kostati taj izgubljeni kup.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Cooper said:

Drugoplasirani tim letonskog prvenstva posle 13 utakmica.

 

Koliko vidim tamo ima svega, par iskusnih domacih igraca, par Jugoslovena i klasika po par igraca iz Afrike i Juzne Amerike.

 

Svakako dobra provera za prvo kolo.

Taj mec se igra 27.8. i uglavice se izmedju utamice protiv Indjije kuci i Vojvodine na strani.

A Vojvodina zbog kupa preskace 1. kolo kvala i jos jedna potvrda koliko nas moze kostati taj izgubljeni kup.

 

Još je vrlo moguće i da će Vojvodina direktno u 3. kolo kvalifikacija, u slučaju da LE ne osvoje Kopenhagen, Bazel ili Vulvsi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...