Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

11 minutes ago, Alek The Great said:

Meni nije jasno zasto je Miletic produzen. Jedino ako zaista misle da mogu da uzmu neku kintu. Moderan fudbal ne trpi takvog desnog beka. A on toliko dugo nije igrao stopera da ne znam kako bi se snasao.

 

Igrao je pre 10 dana stopera na pripremnoj.Ta varijanta sa njim na stoperu i Lutovcem na beku deluje kao bolje resenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha...

"Mi ne možemo da ćutimo i dozvolimo da klub kome su svi krivi, koji neprestanom kuknjavom pokušava da zamaskira svoju nemoć i prljave radnje, da otimanjem i krađama dođe do titule koju su vidimo svojim navijacima otvoreno obećali ne bi li sačuvali svoje fotelje u Partizanu."

Srama nemaju...

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Stiletto said:

Od A do Š prepisana igra iz prošle sezone, tako će i proći. Uz sto kila sreće u torbi grupe u LE, dalje ni u ludilu. U Linglong ligi, do oktobra dvocifrena prednost Zvezde. Klasičan dejavu. Ili dan mrmota, kako vam drago.

pa brate ista je i ekipa

ljudi su ostavili istu ekipu (otiso kalaba) koja se prosle sezone oprostila od titule u oktobru a ove najavljuju kao borbu za titulu

znaci ludilo 

 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Malo ste strogi prema momcima, s obzirom na prvo kolo, dobro organizovanu defanzivu domaćina (praktično dvije linije ispred šesnaesterca) i da je vrućina bila nesnosna. 

Svidio mi se Asanov odnos prema defanzivnim zadacima + Zdjelar na sredini. 

Šteta što Sadikov šut nije završio u golu poslije onakvog slaloma a opet drago mi je zbog mladjanog Čole 🙂

 

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...