Jump to content

F.C.Barcelona


Mile1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Upravo tako

Od remonta ekipe do odlaska Rakitica iz ekipe posto je on najveci krivac 🙂

Na kraju ostaju matorci poput Buskeca,Albe i Pikea.Prodaju se igraci poput Todiboa.Hoce da dovedu Vajnalduma za 30 miliona a Tigo se moze dovesti za manje novca.Cirkus kolorado od ekipe

Zaboravio sam da spomenem i Lenglea kakav je ono Nikola Maksimovic za siromasne.

Edited by Mile1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Crni Bombarder said:

Koliko sam razumeo (usput sam nesto procitao) ostaje do kraja ovog ugovora jer ne zeli da vucara klub po sudovima. Sledece sezone namerava da ode kao slobodan igrac.

Jel ovakva neka prica ili..?

Tako je. odradice ugovor do kraja, a na kraju predstojece sezone ce videti sta dalje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zakasnio je prilicno sa tim cinom..retko odvratan lik. Zamisli kakav (ne)covek moras biti da placas pojedine novinare da pisu clanke protiv tvojih igraca? To je ovaj radio..

Meni je vec neko vreme jasno da Barca posle Mesija postaje kup uefa tim. Svi ti Fatiji,Frenkiji i Dembelijitm nemaju zajedno karaktera koliko ima jedan Luis Suarez npr. No,da ce se boriti za kup uefa u eri Lea Mesija - e to vec nisam predvideo,priznajem. Upravo su na tom putu vec ove sezone. Sinoc je Ter Stegen dosao na red da izvede glupost meseca. Ne igraju nista..jos gore - oni ne lice ni na sta. Jedini igrac koji je od pocetka sezone na visini je Alba.

No,igra i rezultati su im najmanji problem. Deluje da je ceo klub u rasulu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kakva tuga velikog kluba i kraj jedne epohe zvane Mesi. Ocigledno je da zamene za Mesijevu generaciju nisu adekvatne i da proslogodisnji poraz od Bajerna nije bio slucajnost. Cetiri gola kod kuce i to od tima kojem nedostaju Nejmar i De Maria je porazavajuce. Mislim da se trener nece dugo zadrzati na tom mestu, bez obzira na javnu podrsku uprave. Uzimajuci u obzir gotovo siguran odlazak Mesija i finansijske probleme sa kojima se suocava Barcelona, proci ce puno vremena dok se ne vrati u vrh evropskog fudbala.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...