Jump to content

VN Stajerske 2020, 12. jul


Radoye

Recommended Posts

4 hours ago, Laki John Terry said:

 

Moji idoli su bili Damon Hill i Juan Pablo Montoya 🙂

 

Pre njih Senna. U zadnje vreme sam navijao za Vettela ali nisam nikad bio njegov zagrizeni fan.

 

Eeeeeeeee! Sto ne kazes da imam jos jednog Williamsovca ovde a ne da mislim da sam endemska vrsta... 😄

 

Sve isto i ja, dodao bih i Zaka Vilneva, ne znam nesto mi i on bio gotivan. 

 

Samo mi Vettel nesto nije gotivan, pre biram Hamiltona. Jos kad je bio golobrad pricao sam kako McLaren razvija i vozaca dok drugi razvijaju samo bolide i motore. I da ce im se to isplatiti. 

 

Od onih koji su (ili su bili) crveni, jedino Kimi moze da prodje. Mrzeo sam dolazak Rubensa i Felipea (a posebno Felipea) u Williams... Rubensa sam na kraju malo i prihvatio, kad smo @Romantik i ja isli u Moncu, na nekom FP je Rubensu riknuo Williamsov bolid tu u blizini nas, pa sam ga nahvatao da mi se potpise na zastavu (Ferrarijevu naravno, iako ih ne gotivim, ali kad si u Monci moras da se ponasas kao Tifoz). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alek The Great said:

Fetel je imao ocajan start.

Jeste, Rasel u paćenom Vilijamsu ga je obišao kao da stoji.

3 minutes ago, momohyoideus said:

Bas nisu imali srece da jedan auto naskoci na drugi. Ne vidim neki propust ferarija ili nekog od vozaca ovde.

Kako?

Lekler je prekasno kolio, probao neki manevar, gde mu mesto nije bilo. Od isuviše daleko.

4 minutes ago, Dzoni_m said:

Propust npr da se ne vozi onde gde staza ne postoji?

 + propust da se ne vozi kroz drugog vozača...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Duh sa sekirom said:

Kako?

Lekler je prekasno kolio, probao neki manevar, gde mu mesto nije bilo. Od isuviše daleko.

 + propust da se ne vozi kroz drugog vozača...

 

Lekler je pratio auto ispred, bio je pola duzine pored Vettela. Vettel mu je zatvorio apex, gurnuo mu prednji kraj i zarotirao ga tako da su im se zadnje gume dotakle u razlicitim osama kretanja, pa je Leklerov auto nastavio rotaciju i uleteo u krilo. Bas losa sreca, jbg, ovo se obicno zavrsi kontaktom gumu o gumu. 

Link to comment
Share on other sites

Onomad prorekoh sta ce biti posle Serdjiove smrti. Krenuce tipcno Italijansko zajbavanje i bitka za “rekonstrukciju” i vertikalno pomeranje. Najurili Arivabenea taman kada je koliko toliko tim bio u nekom normalnom stanju, postavili kolvna na celo tima. Odatle je krenulo. Necemo se oporaviti mi od ovoga. Ferari ce biti onaj sa pocetka 90-tih. Ferrari moze da funkcionise samo kada ima jakog lidera koji se ponasa autorativno. Drugacije ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...