Jump to content

VN Stajerske 2020, 12. jul


Radoye

Recommended Posts

1 hour ago, Radoye said:

Auh kako je Hamilton izuo, 1,2 sekunde ispred drugoplasiranog!

 

Mi smo sada vec sigurno top 3 ekipa, koljemo se sa RBR za najboljeg od ostalih iza Mercedesa.

 

Nismo, Rejsing Pont je to, ali koliko ljudi nisu imali srece u ove dve nedelje to je strasno.

Prvo ih prosle nedelje iskida SC i kazna, a sad kad su bukvalno dominirali i bili  uz rame Red Bullu padne kisa i totalni fijasko. Ja se jedino jos nadam da su oni znajuci da ce trka biti po suvom ostavili podesavanja od petka dok su svi ostal pravili kompromis i da ce sutra bit brzi, ali odakle staruju dupli bodovi su nazalost maksimum.

Umesto bar jednog podijuma i jos dva top 5 rezultata oni ce biti srecni ako budu imali tri rezultata u bodovima,  a mnogo verovatnije samo 2. Ovo je po meni veci debakl od onog Hasovog u Australji pre dve godine.

 

Ferari? :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Meni je omiljeni vozac, sta su ti ‘ukusi’. 
Istina, sa pocetka karijere mi je mnogo drazi, ali ostao mi je drag kao vozac bez kompromisa a opet uravnotezen (ne kamikaza s jedne strane a ne ni placljivko sa druge strane). Izuzetno ga postujem. 
 

Pogotovo je teska izjava koju si dao, meni totalno neshvatljiva ali dobro. Valjda je Shunaher bio ok. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alberto.ascari said:

Čisto iz radoznalosti, ko ti je ok?

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

Moji idoli su bili Damon Hill i Juan Pablo Montoya 🙂

 

Pre njih Senna. U zadnje vreme sam navijao za Vettela ali nisam nikad bio njegov zagrizeni fan.

Edited by Laki John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iako je Hamilton pomalo antipatičan mora se poštovati njegova vožnja, isto kao i za Šumaherovo vreme. Gledam starije snimke (u doba kad sam kao klinjo mrzeo njega) i meni je jednostavno žao čoveka. On odvozi maestralno, preko limita, taj Ferari je u rukama Bogova, pobedi i onda kao da je odjednom sam i sam slavi sa ekipom. I onda kasnije mrze neke njegove izjave.

 

Hamilton isto prolazi, i sva sreća da sam sad mnogo zreliji nego u doba Šumahera pa umem i pored toga što sam recimo Alonsovac da poštujem i cenim njegove vožnje. Ono je za divljenje. I svaka čast Luisu.

 

Tako isto poštujem dobre vožnje Leklera i Ferštapena. I Fetela kad ima dane.

 

Inače kapa dole Hamu za pol, ono je san snova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...