Jump to content

VN Austrije 2020, 5. jul


Radoye

Recommended Posts

Nadam se da Ver moze nesto da uradi. Ako ne, nema apsolutne nade da cemo imati neko takmicenje za P1 ove sezone.

 

Ferrari je raspad. Ovo se ne moze drugacije objasniti nego onim promenama pravila. Niko nije toliki idiot da napravi 1s sporiju sasiju koja je evolucija prethodne. Tuzno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva propast Ferarija.. E Karlose, Karlose, zbog kakvog tima si nas napustio 

23 minutes ago, alberto.ascari said:

Latifi je najveća greška u F1 za poslednjih 10 godina.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

10?? Ikada! Judzi Ide je kidao u odnosu na ovu bruku. A Judziju su uzeli licencu posle 4 trke

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Romantik said:

E sad iako se Radoju grci stomak na potez Rejsing Pointa...

 

 

Ne grci se meni stomak, naprotiv, ja nemam nista protiv da u F1 ucestvuju privatnici koji bi kupovali godinu-dve stare bolide od timova-konstruktora. Samo sto mislim da oni ne bi trebalo da dobijaju bodove za sampionat konstruktora (jerbo nisu konstruisali nista) pa tako ni novac koji proizilazi iz toga. RP je dobio nacrte proslogodisnjeg Mercedesa i fabrikovao bolid po njima, to je cinjenica. Mogu da seru da su fotografisali i skenirali ovo-ono, detalji se suvise poklapaju do u sraf da bi to moglo biti moguce.

 

19 minutes ago, alberto.ascari said:

Latifi je najveća greška u F1 za poslednjih 10 godina.
 

 

Ma obican placenik kakvih smo se nagledali. Ni prvi, ni nazalost poslednji.
 

2 minutes ago, Borko said:

Kakva propast Ferarija.. E Karlose, Karlose, zbog kakvog tima si nas napustio 


Polako, daj da vidimo sta ce doneti u Madjarsku. Navodno kompletno nov aeropaket. Ne zaboravi da isti ovi bolidi (minus Mercedesov DAS, plus Meckin motor u Meklarenu) treba da voze celu sledecu sezonu. Cini mi se da ce Ferari ovu godinu da tretira kao test za dogodine.

 

A evo i rekord staze!

Link to comment
Share on other sites

I opet samo Max donekle prati Mercedes, al ostali, kao ranjeni puzevi iza Mercedesa. Pola sekunde na ovako kratkoj stazi, previse za bilo kakvu nadu u ostatak prvenstva

 

Edited by Mickey
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alberto.ascari said:

Mislim da je za par mm bio regularan.
 

 

Ti si ozbiljan neki gradjevinac kada gadjas ovako u mm 😄 Ovi sa kojima sam imao posla su obicno gadjali u metrima 😄

Edited by Downforce
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...