Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

 

Daj neko nek prati ove provladine tabloide, pogledajte sta smo propustili.

 

Quote

 

Opasno se zakuvalo posle penala dosuđenog u Kruševcu u korist fudbalera Partizana, na startu novog šampionata, a svoj stav o svemu izneo je za „Alo!“ Dejan Anđus:

- Danila Grujića bi trebalo privesti u UKP Beograda i ispitati, uz policijsko zadržavanje od 48 sati. On ili je primio pare od Partizana (npr. Miloša Vazure) ili je bolesnik. Bolestan navijač. Odakle mu ideja da proglasi kornerom loptu preko prečke? On nije normalan, taj dečko, taj Grujić. Video sam odmah, baš sam njega gledao, Grujića, da će, kad je video da je lopta sve preletela i otišla nebu pod oblake u suprotan aut, dosuditi penal za Partizan mrtav hladan. Zato je i izmislio korner jer je unapred namazano doneo odluku o penalu. Zna namazanko da se igrači međusobno drže - kaže Anđus i dodaje:

 

- Ni izmišljeni korner mu nije bio dovoljan, pa je shvatio da je 87. minut i da mora konkretno da reši utakmicu. Izmislio je penal tako što je obostrano držanje u stajanju poklonio Partizanu kao penal. Za njega je lakat na vratu manje važan element od rukohvata oko struka. U tom trenutku bar osmorica se drže tako međusobno. Jednostavno, namerno je to dosudio i trebalo bi utvrditi policijskom istragom zašto je to uradio.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 
Quote

 

Inače, ja sam simpatizer Minhena 1860, koji je kroz istoriju bio mnogo veći klub od Bajerna i kažnjen je zbog svojih desničarskih stavova, a ovaj Bajern je čedo nove Nemačke i znamo celu priču. I kad je Minhen igrao finale Kupa Kupova i bio prvak, Bajern je bio drugoligaš i tako to... Idemo dalje...

 

 

 

 
Quote

 

Munjevito prelazimo na košarku:
Svaka čast Luki Dončiću, ali baš me zabole.

 

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...