Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Just now, Zvezdinho said:

Kad ga ne mrzi vodi emisiju na O2 ili B92 u istom studiju gde emisiju radi gospodin Fokus.

 

Nisam imao pojma. Fale mi cuvene emisije kabinetskog tipa i freestyle filipike Andjusa i Ludovana. Nekad su se te emisije docekivale u svecarskoj atmosferi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Žika Vreća zvani Živorad Anđelković 😂

 

Inače je meni Ludovan bio broj 1 u ovoj ekipi. Andjus iza njega, pa tek onda Živa, za kojeg se videlo da mu se osladila medijska pažnja pa je malo forsirao. Dok su ovi dvojica prirodno ludi 1 kroz 1. Pa Željko Pantić je u njihovom društvu izgledao kao jedan sasvim normalan čovek.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Žika Vreća zvani Živorad Anđelković 😂

 

Inače je meni Ludovan bio broj 1 u ovoj ekipi. Andjus iza njega, pa tek onda Živa, za kojeg se videlo da mu se osladila medijska pažnja pa je malo forsirao. Dok su ovi dvojica prirodno ludi 1 kroz 1. Pa Željko Pantić je u njihovom društvu izgledao kao jedan sasvim normalan čovek.

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Dolina vukova. Opasni tipusi

 

Ja sam na bivsem forumu pravio neki kviz, sjecam se da je Sprivel sve odgovorio tacno.

 

Jeste, i ja se dobro secam tog kviza. Mislim da je jedno od pitanja bilo "Koga je pokrala Maja Gojkovic?" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Bilo je tu nekih 25-30 pitanja. Napravicu ponovo nedje da se malo igramo. 

 

Ja sam preskakao utorkom LS radi ove emisije. Najludji show program koji sam gledao na TV-u. Ludovan je bez dileme najludji lik bio, nevjerovatne je analogije pravio( Vesic i nacisti, Sasa Jankovic i teroristicki napadi). Andjus isto totalno otkacen, kakve je tikove imao u poslednjim emisijama. Ziva je znao da smori sa standardnim pricama, ali imao je bisera stvarno. Neko je dobro primijetio da je Zeks Pantic pored njih izgledao kao normalna licnost. Bilo je tu jos zanimljivih gostiju, gostovanje Cige Djordjevica je brutalno, covjek je izgledao kao da je prije emisije popio karton vinjaka. Btw, super je sto je otvorena tema. Kultna emisija zasluzuje da ima temu.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iliju Devica 😄

 

a Ziva kad kaze dodji na groblje ako smes ako ne bezi bre da te ne gledam.

 

Jednom prilikom u nekoj pekari cujem poznat glas, divne mlade dme sta vam je ovo a sta ono, pa lepe ste bre ko lutke, za koju platu radite za bedu bre, ej sramota a one u rijalitiju sire noge za masnu lovu... okrenem se ono Ziva sa zenom valjda, ona ga gura napolje on lupeta baca neke komplimente prodavacicama. 

 

 

P.s. genijalno kako je Ziva sve vreme Avu Karabatic zvao Aba 😄

a nemojte da zaboravite ni stvoritelja Bogdana, lika koji je toliko mrzeo KK CZ da je za sve igrace pricao kako nemaju pojma i kako ce propasti. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...