Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Nije mu ugasila ali ce ugasiti ako nastavi da koristi njihove snimke (sto je u neku ruku opravdano, jer monetizuje svoj kanal na konto toga - ja cesto dodjem da pogledam highlights utakmice na njegovom kanalu a ne na nekom drugom mestu). A hoce da mu zabrane i da kaci snimke SuperLige jer niko osim Arene nema pravo da snima utakmice i objavljuje ih (sto opet, ako takav ugovor Arena ima sa ligom, to je tako, i ne bi bio problem verovatno da Zeljko ne monetizuje to). 

 

Za sada je morao da skine ono sto su mu trazili da skine.

 

Evo nova epizoda je na "starom kanalu"... lik je pred pucanjem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kooineeperk said:

Malo sam gledao i njegov Instagram pa naleteh na ovo:

image.png.3da5a23dc2cc11c25a9ac007f4934c61.png

 

A sada je problem sto Arenasport trazi da skine njihove snimke?! 

 

Klasicno licemerstvo koje je protkano i u njegovim autorskim (ne)delima. 

 

Ali zabavno je sve to, samo nije zdravo za njega. 

Sad odgledah emisiju, kraaaaalj! Nek je ziv i zdrav, meni je popravio dan, slazem se da nije hriscanski sa moje strane da se smejem njegovoj bolescu, ali jbga...

Link to comment
Share on other sites

Na snimcima utakmica nigde nema znaka Arene.

 

Nego najjaci je dao za Partizanov kosarkaski kamp u Kini gde kaze da Sekac iz sela Prislonice treba da pripazi da njegova debela pudlica ne postane cevap u Kini:roflmao:

 

I ako mu ugase kanal ide sredom  novi podksat kabinestkog tipa samo o politici u Srbiji:thumbup:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 Pantarina podkasta za 24 casa. Prvi analiza konzola i igranje Fife 21.

 

Željko Pantić: Specijal Dođite na stadion. FIFA 21 Zabavna recenzija-Fudbal bez pravila i Ling Long

 

 

 

Željko Pantić: Specijal Dođite na stadion. Epilog državne cenzure i objedinjeni DCC YouTube kanal

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Zbog toga sto je iz  USA, vidis da igra na xbox-u koji je iz USA, i ima poslove sa USA ambasadom, sta nije jasno:default_coffee:

Dobro on. Igra sa sinom i zovu se Željko Pantić 😂 I skužio sam da nije odavdje kad snima te klipove, ima 2m dijagonalu i kupuje najnovije konzole.

Al koliko sam shvatio FIFA je i van SADa prodavanja 

Link to comment
Share on other sites

Do 13ice PES i FIFA su imali svako svoju publiku i ljudi su igrali šta im više odgovara. PES je više vukao na neku arkadu, jednostavna, brza igrica sa što manje komandi i dodatnih opcija pa je tako možda i bio zanimljiviji za igranje sa drugarima. Ja sam s mojim društvom tad pikao PES, kapiram kao i većina ljudi u Srbiji. Onda je PES krenuo da pravi igricu više nalik Fifi, da to kao bude što bliža simulacija stvarnog fudbala, što se ispostavio kao potpuni fail, em su izgubili svoju publiku, em nisu uspeli uopšte da ukradu igrače Fifi jer im je igrica bila daleko lošija toj kategoriji. Čini mi se da je neka 16ica bila možda poslednji trzaj PES-a, u međuvremenu su gotovo svi prešli na Fifu. Neuporedivo je koliko je sad Fifa bolja, mada priznajem da skorije PES-ove nisam igrao, ovo je samo utisak sa video klipova.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bugl Khan said:

Dobro on. Igra sa sinom i zovu se Željko Pantić 😂 I skužio sam da nije odavdje kad snima te klipove, ima 2m dijagonalu i kupuje najnovije konzole.

Al koliko sam shvatio FIFA je i van SADa prodavanja 

 

Ma ovde živi Žex, ne znam samo da li mi je još uvek komšija na Konjarniku, ne viđam ga više.

 

Vidiš kako se u Srbiji dobro živi, a on tako pljuje po Vođi 😅

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djole said:

Do 13ice PES i FIFA su imali svako svoju publiku i ljudi su igrali šta im više odgovara. PES je više vukao na neku arkadu, jednostavna, brza igrica sa što manje komandi i dodatnih opcija pa je tako možda i bio zanimljiviji za igranje sa drugarima. Ja sam s mojim društvom tad pikao PES, kapiram kao i većina ljudi u Srbiji. Onda je PES krenuo da pravi igricu više nalik Fifi, da to kao bude što bliža simulacija stvarnog fudbala, što se ispostavio kao potpuni fail, em su izgubili svoju publiku, em nisu uspeli uopšte da ukradu igrače Fifi jer im je igrica bila daleko lošija toj kategoriji. Čini mi se da je neka 16ica bila možda poslednji trzaj PES-a, u međuvremenu su gotovo svi prešli na Fifu. Neuporedivo je koliko je sad Fifa bolja, mada priznajem da skorije PES-ove nisam igrao, ovo je samo utisak sa video klipova.

 

PES je oduvijek bio realnija simulacija nogometa od FIFA. Igrao sam PES od samog početka, još dok se zvao ISS. FIFA je igrica koju počneš igrati i nakon sat vremena nižeš po 5 igrača i gađaš rašlje s 20 metara. Na PESu to nikad nije bilo moguće, ni na onom najlakšem nivou, ni kad igraš s frendovima.

Zadnji PES koji sam igrao je 2019.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

PES je oduvijek bio realnija simulacija nogometa od FIFA. Igrao sam PES od samog početka, još dok se zvao ISS. FIFA je igrica koju počneš igrati i nakon sat vremena nižeš po 5 igrača i gađaš rašlje s 20 metara. Na PESu to nikad nije bilo moguće, ni na onom najlakšem nivou, ni kad igraš s frendovima.

Zadnji PES koji sam igrao je 2019.

Onda nisi igrao Fifu od '98 😛 Fifa je poslednje 3,4 godine ostavila PES daleko iza sebe, i to ja kao zaljubljenik u PES konstatujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2020 at 1:56 PM, djole said:

Do 13ice PES i FIFA su imali svako svoju publiku i ljudi su igrali šta im više odgovara. PES je više vukao na neku arkadu, jednostavna, brza igrica sa što manje komandi i dodatnih opcija pa je tako možda i bio zanimljiviji za igranje sa drugarima. Ja sam s mojim društvom tad pikao PES, kapiram kao i većina ljudi u Srbiji. Onda je PES krenuo da pravi igricu više nalik Fifi, da to kao bude što bliža simulacija stvarnog fudbala, što se ispostavio kao potpuni fail, em su izgubili svoju publiku, em nisu uspeli uopšte da ukradu igrače Fifi jer im je igrica bila daleko lošija toj kategoriji. Čini mi se da je neka 16ica bila možda poslednji trzaj PES-a, u međuvremenu su gotovo svi prešli na Fifu. Neuporedivo je koliko je sad Fifa bolja, mada priznajem da skorije PES-ove nisam igrao, ovo je samo utisak sa video klipova.

 

Sta si ti sve ovde napricao...

 

Prvo, kakvi poceci fifa simulacija, pes arkada, sta lricas covece? Uzimam kao pocetak period s kraja XX veka, tad krece u srbiji igranje pesa (cuveni goal storm), ja sam pre njega igrao fifu 98 godinu dana, odvodi me drustvo u igraonicu, ja vidim da postoji pas u prazno i zamalo da se onesvestim, bukvalno sam odmah posle toga trazio od caleta sony 1 i uspeo da ga iscackam par meseci kasnije. Mislim da je fifa pas u prazno uvela negde za fifu 04 ili 05 (kod fife bas slabije znam timeline, moguce da masim za koju godinu, ne samo ovde, vec i u nastavku posta)... Dakle, pas u prostor, koji je esencija fudbalske igre, pes je imao min 5, a mozda i  blizu 10 godina pre fife.

Takodje u pesu su se oduvek driblinzi izvodili kombinacijom pad-a (i posle triggera i buttona), dok si u fifi dugo vremena imao bukvalno dugme da pritisnes i covek izvede dribling.

Dodatno, pes je oduvek imao skalu za sut, u fifi je opet bilo samo stisnes dugme, tu su kasnili 4-5 godina.

Dakle, ovo za sim vs arkada sam te oduvao, idemo dalje.

 

Fast forward do pred kraj 1. decenije XXI veka, pes se usled nedostatka konkurencije raspada (posle fantasticnog pesa 6 izlaze potpuno tragicni 08 i 09) i fifa izlazi sa potpuno renoviranom igrom u vidu fife 10 koja je potpuno oduvala pes u svakom aspektu. Pes nastavlja sa raspadom i pre svega strasno luta, na svake 2 godine menja igru i svoj pristup i tek negde na pes 18 dolazi blizu fife (koja od fife 15 ne da stagnira, nego bih cak rekao i da propada).

Pes 19 je vec evidentno bolji od fife, pes 20 je toliko za klasu bolji od fife, da mi nije jasno kako neko moze da misli suprotno, bas bih morao da cujem argumente za to (dodao bih da se ovaj nisam igrao nista posle 16 ne racuna, ali je moguce i bolji od bilo cega sto bi rekao o igrama).

 

Znam da je pes medju igracima hvaljeniji od fife, ali nisam znao koliko, te odoh na metacritic samo na brzinu da pogledam... Pes 20 7.6, fifa 20 1.2 😃 nije fifa toliko losa, ali ovo ipak govori koliko su ljudi razocarani time sto oni rade vec par godina.

 

Edicije 21 nisam cekirao, za current gen znam da su samo sitna krpljenja prethodne igre, sto je i logicno, a sto se tice next gena pes se sprema za sledecu godinu, a nisam ispratio kakva je fifa 21 za ps5, skroz moguce da ce se situacija opet okrenuti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...