Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Da sam neko iz uprave Fk Vojvodina, reagovao bih na ovako umobolne uvrede na racun tog kluba, nazivati ih "fuficama" iz razloga sto nisu pobedili Zvezdu?! 

Pitanje za nekog ko se razume, zasto je on (Zeljko Pantic) pod tolikom zastitom i ko ga stiti? Da li on ima dijagnozu, da li je clan neke organizacije? On sere po svakome i niko nikad ne reaguje, svaka cast onom golmanu Radnickog iz Nosa, jedini ga je on napusio i neka je. Taj covek ima opasna ledja.

Link to comment
Share on other sites

I ako je bilo nekog namestanja namestao se poraz da bi Antic popio otkaz. To jest u Toletovu korist jer tad nisu bili u najbpljim odnosima. Al i ti mnogo ozbiljno shvatas sto Pantara prica, u nedostatku Andjusa to mu dodje Vreme sporta i razonode:s_d:

 

10 hours ago, Crni said:

Da sam neko iz uprave Fk Vojvodina, reagovao bih na ovako umobolne uvrede na racun tog kluba, nazivati ih "fuficama" iz razloga sto nisu pobedili Zvezdu?! 

Pitanje za nekog ko se razume, zasto je on (Zeljko Pantic) pod tolikom zastitom i ko ga stiti? Da li on ima dijagnozu, da li je clan neke organizacije? On sere po svakome i niko nikad ne reaguje, svaka cast onom golmanu Radnickog iz Nosa, jedini ga je on napusio i neka je. Taj covek ima opasna ledja.

 

Americka ambasada ga stiti :classic_cool:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2020 at 8:30 PM, Zvezdinho said:

:s_d:

 

https://www.facebook.com/andjuszivaludovan/videos/370711777335265

 

 

Dame i gospodo, lejdis end dzentlmeni, Deeeejaaan Andjuuuus sveze na televiziji:smiley34:

 

  Hide contents

 

 

 

Zamisli da zovneš Andjusa u goste i smestiš ga za sto, na kojem nema čaše. Ja mislim da bi se totalno izbezumio 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...