Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

4 hours ago, Klotzen said:

 

Ko da im uputi kritike ? Ili bolje da pitam ko to ne kritikuje opoziciju ? Opozicija kad dođe na N1 prođe ko bosa po trnju jer ih tamo izrešetaju sa pitanjima na koje ovi nemaju ili ne mogu da daju odgovore. Javnost ih takođe kritikuje, ovde na forumu imaš dovoljno primera. Vlast protiv njih vodi kampanju 24/7 cele godine i tako svih 8 godina sa svih televizija sa nac. frekvencijom. Koriste sve državne službe i institucije ne samo protiv opozicije nego i protiv javnih ličnosti koje nisu u politici a izraze se kritično prema nekom potezu vlasti. Ako je neko kritikovan u ovoj državi to je onda opozicija.

 

Upravo je glavno pitanje kako to da za ovih 8 godina mi nemamo ni jednu kritiku na račun vlasti unazad 8 godina u medijima sa nacionalnom frekvencijom ? Ni jedna emisija posvećena gomilama afera ove vlasti. Sa takvim ispiranjem mozga nije ni čudo što je opozicija izbačena iz skupštine. Čak i kada glavna opozicija bojkotuje ovi ostali nisu uspeli to da iskoriste i da se dokopaju parlamenta. Ovde su izbori šou program u kom se rezultati znaju onog trenutka kada se raspisuju. Ja razumem da ti to ne znaš jer ne živiš ovde a pod utiskom si foruma koji je sušta suprotnost onome što se događa u zemlji ali ....

 

 

 

verovatno su ovo ona razlicita misljenja za koja se svi zalazu....

 

na primer ovde se jedino slazem sa delom da su izbori sou program, ali cak i oko toga se ne slazem da su samo ovde sou program.

 

zatim, zasto je glavno pitanje to da za osam godina nema kritike na racun vlasti na nac.frekvencijama? to uopste nije glavno pitanje jer koliko je meni poznato nac.frekvencije slabo kritikuju vlast i pre ovih osam godina. Koga su tacno kritikovali Kostunicu? Tadica? Dacica? Cvetkovica?

...dok je recimo tijanicev rts imao ludjacke ispade u kritici samo i iskljucivo dok je Zoran Djindjic bio vlast. Znamo i zasto i sta se time pripremalo.

 

zatim ako vec pominjes forum, vlast se na forumu, bivsem i sadasnjem najvise kritikovala, znaci ne samo aktuelna, to je bila prava sprdnja kad je nekolicina pocela da staje u odbranu vlasti (na starom f.) ne zbog toga sto navija za vlast nego zato sto prezire one koji su doveli ove koje sada kritikuju...na ovom forumu od njegovog nastajanja nije bilo kritike opozicije vec samo vlasti...opozicija je pocela da se kritikuje tek mnogo kasnije, kada je vec bila toliko ocigledno podlozna kritici, inace pre toga je vladalo neko precutno pravilo da se opozicija ne sme kritikovati vec da bi je trebalo podrzati kakva god da jeste...secam se prvi put napisane reci `boskic` - zamalo da izbije pobuna :lol_2:

 

npr. ja kritikujem opoziciju jer ne mogu da se nacudim kakvi su, sta govore i sta rade, kakve idiotske stavove prepisane od kostunice poturaju, ono - ne u nato, i eu i rusija i slicno...ali to je jedno vreme bilo nekorektno (kritika opozicije) zar se ne secas? pa i na starom forumu isto...bezbroj puta sam napisala da kritikujem one od kojih ocekujem nesto bolje a ne one od kojih ne ocekujem nista ...e sada je stiglo vreme da ih svi pljuju, mislim da je kasno za njih pokazali su sve svoje gluposti koje znaju dok se av i dalje siri...za sve to vreme cilj je bio maziti opoziciju, hvaliti je i braniti od suparnika jer bitno je samo da smene ava a posle ce sve ici lakse....no kao sto rekoh nista nije pomoglo, kao i sto im ne bi pomoglo ni da javni servisi na sva usta uzvikuju njihove podvige i pljuje aktuelne....

 

pada mi napamet da je jednu zanimljivu stvar napisao Doorn na onoj temi koja se zvala:  `Nato u srb - Srbija se budi drugi deo`,

evo sta je napisao:

"Kakva ce biti buducnost Srbije najbolje govore komentari kad se spomene NATO', drugim recima nema buducnosti"

 

upravo je takva postala buducnost opozicije, ta buducnost je ovo sada...zbog toga mislim da nikada nisu ni bili reseni da budu vlast, jer da jesu neke stvari bi odradili drugacije, pricali bi o sebi i svojim nastojanjima a ne bi svaka rec gde god da se pojave bila - jao vucic jao strrasno to je veliki diktator a mi maleni ne mozemo nista da uradimo jer nam ne daju... smrc

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...