Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

24 minutes ago, Klotzen said:

 

Ja vidim da to za sada tvrde samo POKS-ovci. Ja i dalje sumnjam u to jer bi bilo isuviše providno a ne bi bitno ništa promenilo jer je on 1/1 njegova marioneta.

Da N1 je preneo izvor POKS 3.06. Inzenjering koji moze da se okarakterise kao gadost dana. 

Link to comment
Share on other sites

I posle ucestvujte na takvim izborima.

 

Opozicija jedino treba da krene sa ostrijim suprostavljanjem rezimu, pa i po cenu hapsenja. 90% glasova za POKS je doslo od raznoraznih preduzeca koje drzi SNS i kojima je naredjeno da glasaju za POKS.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

I posle ucestvujte na takvim izborima.

 

Opozicija jedino treba da krene sa ostrijim suprostavljanjem rezimu, pa i po cenu hapsenja. 90% glasova za POKS je doslo od raznoraznih preduzeca koje drzi SNS i kojima je naredjeno da glasaju za POKS.

Sta je uopste njihova poenta da im u skupstini sedi jedna monarhisticka stranka? Ako su vec pravili neku satelit stranku zasto su morali da prave cirkuzante iz POKS-a? Kao da zele namerno da prave jos veci cirkus i ruglo od skupstine. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jonathan 1. said:

Sta je uopste njihova poenta da im u skupstini sedi jedna monarhisticka stranka? Ako su vec pravili neku satelit stranku zasto su morali da prave cirkuzante iz POKS-a? Kao da zele namerno da prave jos veci cirkus i ruglo od skupstine. 

 

Pa ko drugi da predloži ustoličenje Vuleta?

 

Mislim da je i poenta satelit stranke da bude što gluplja i što manja pretnja u nekoj budućnost, POKS bukvalno ima 0% šanse da preraste u bilo šta više od onoga što je sad.

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika da li je monarhisticka, nacionalisticka ili proevropska.

 

POKS je SNS. Zena koja je palila diplomu je bila clanica POKS u Novom Sadu i trazeno joj je da botuje za SNS. Predsednik POKS je u proslom mandatu skupstine sedeo u SNS.

 

Sve te partije koje "hvale Vucica za sve dobro sto uradi" su filijale SNS, bilo da se radi o SRS, POKS, LDP, LSV, SMS, GDF. Svi znamo da se izbori kradu, postoje brojne zalbe (u periodu od 2000. do 2012. su postojale jedino zalbe na guranje novog Ustava Srbije) i sve te partije daju legitimet Vucicu, jedino mu jedni zameraju sto nije dovoljno desno ili levo.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, JohnnyDragon said:

Lik napravio budalu od sebe na žalost. 

Danas jeste... 🙂
No, doci ce dan valda kada ce nasa deca na situacije poput ove gledati sa podsmehom, nevericom i cudjenjem kako je sve ovo prolazilo i zasto nije bilo otpora...nadam se 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radulovic kaze: Na 2 od 46 biračkih mesta koje smo kontrolisali, SNS je uspeo da u zapisnik ugura: - 200 listića u Batajnici, od čega je 105 za POKS za pola sata dok je kontrolor bio na terenu - 500 listića u Vranju - u 19h je bilo 305, a u 20h 800 - u selu uplašili kontrolora koji se povukao

Link to comment
Share on other sites

POKS mi je zanimljiv fenomen iz jednog razloga...

Svima je jasno da su 100% SNS projekat....

Medjutim...znam likove koji podrzavaju ovu ili onu stanku ma koliko mala bila i lose prosla na izborima...LDP,, one Vaciceve budale, UDS ,Metla  itd,itd....

Ali bukvalno nisam nikada upoznao osobu koja podrzava POKS... znaci niti poznajem takvog,niti sam od prijatelja cuo da takva osoba postoji...😀

Link to comment
Share on other sites

Ja ih nazalost znam podosta. Jedan od uticajnijih likova u toj novosadskoj bulumenti je iz mog sela. Najpre je uvukao gomilu likova u SPO dok je tamo bilo para i uticaja, pa je ista ta ekipa zajedno preletela u POKS.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mare80 said:

POKS mi je zanimljiv fenomen iz jednog razloga...

Svima je jasno da su 100% SNS projekat....

Medjutim...znam likove koji podrzavaju ovu ili onu stanku ma koliko mala bila i lose prosla na izborima...LDP,, one Vaciceve budale, UDS ,Metla  itd,itd....

Ali bukvalno nisam nikada upoznao osobu koja podrzava POKS... znaci niti poznajem takvog,niti sam od prijatelja cuo da takva osoba postoji...😀

Prvo pitanje monarhije svakako ima u narodu vecu podrsku od tr posto. Kampanja POKS-a bila je jednodimenzionalna sa jasnom porukom za siroke narodne mase. Na taj nacin su bili blizu cenzusa. Radulovic izlaskom na izbore je racunicu POKS-a unistio te su ostali ispod cenzusa. Veceras je slaba kontrola izbornog procesa omogucila POKS-u reprezentativnost. Mada ova reprezentativnost je neligitimna posto je veceras bilo apsolutno kradje.  Ljudi nemaju pojma koji su ljudi koji vode POKS. Istorijska izlaznost (najmanja izlaznost u istoriji) bila je vetar u ledja POKS-u da udje u parlament. 

 

Upitan da li će POKS biti četvrta stranka koja će ući u parlament, Glišić je rekao da je ta koalicija prema njihovim podacima ispod tri odsto, ali da ima još 13 biračkih mesta sa kojih se očekuju rezultati.

Lista "Za kraljevinu Srbiju" ranije je saopštila da su prema 75 odsto obrađenog materijala, sa 234 biračka mesta gde su ponovljeni izbori, osvojili ukupno 3,06 odsto glasova. Glisic SNS.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, mare80 said:

POKS mi je zanimljiv fenomen iz jednog razloga...

Svima je jasno da su 100% SNS projekat....

Medjutim...znam likove koji podrzavaju ovu ili onu stanku ma koliko mala bila i lose prosla na izborima...LDP,, one Vaciceve budale, UDS ,Metla  itd,itd....

Ali bukvalno nisam nikada upoznao osobu koja podrzava POKS... znaci niti poznajem takvog,niti sam od prijatelja cuo da takva osoba postoji...😀

Lopovcina Jelic iz NS-a je vodja tu 🙂 taj sta radi majko mila i koliko dugo a bio spo. Verovatno je tu negde i Bokan,to je ta ekipa sljama. Sad su izmislili tu glupost za kralja...kupovali, davao im sns itd...realno ne bi uzeli 0.3% kakvih bre 3%.

 

Ne mogu ni da zamislim sta ce se desavati kad ovi budu silazili sa vlasti a pre ili kasnije morace..poslednjih 30-35g ce pasti na njihova ledja bukvalno..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

POKS mi je zanimljiv fenomen iz jednog razloga...

Svima je jasno da su 100% SNS projekat....

Medjutim...znam likove koji podrzavaju ovu ili onu stanku ma koliko mala bila i lose prosla na izborima...LDP,, one Vaciceve budale, UDS ,Metla  itd,itd....

Ali bukvalno nisam nikada upoznao osobu koja podrzava POKS... znaci niti poznajem takvog,niti sam od prijatelja cuo da takva osoba postoji...😀

Poznajem lika koji je član GO. Studirao sa mnom. Što je najgore, za pravnika, skroz ok lik bio na faksu. Studirao sam i sa jednom što je bila prošli put odmah do Milice Zavetnice. Ta je već druga priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas ispratio do kraja, da li se POKS zalaze za vracanje Ace poliglote na presto ili planira da trazi preostale naslednike Obrenovica po Srbiji?

PS. Ako bi se vratili Karadjordjevici Srbija moze da se proglasi kao Kraljevina Dvaju Aca, prvorodjenog i poslednjerodjenog, s tim sto bi poslednjerodjeni (Karadjordjevic) bio formalni monarh kao u Svedskoj ili Holandiji. 

Edited by Jonathan 1.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...