Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

Novak Djokovic protivkandidat:lol_2: Haose ti kao da si obavesten kao Kostunica. Lik koji za sve sto se u desava u svetu ima stav, ali ne komentarise nista sto se desava u Srbiji, mislim jasno je zbog cega. Djokovici su uvek uz vlast. Nekad su bili uz DS, sad su uz SNS.

 

2247705_whatsapp-image-20200612-at-16.36

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da u apsolutnim koordinatama ovo nikako ne može da bude uspeh. Ali relativno gledano, šta je bilo moguće kada pogledamo neki kraći vremenski period, rezultat ovog glasanja uopšte nije loš. Ovde je sve ogoljeno, što bi rekao Ludovan. A što smo došli u takvu situaciju da nam je ovo ok, to je već mnogo bitnije i ozbiljnije pitanje. I da li ćemo išta da uradimo povodom toga.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

Novak Djokovic protivkandidat:lol_2: Haose ti kao da si obavesten kao Kostunica. Lik koji za sve sto se u desava u svetu ima stav, ali ne komentarise nista sto se desava u Srbiji, mislim jasno je zbog cega. Djokovici su uvek uz vlast. Nekad su bili uz DS, sad su uz SNS.

 

2247705_whatsapp-image-20200612-at-16.36

 

Ja sam to pomenuo samo kao naučno-fantastičnu mogućnost a ne kao realnu opciju. Možda postoji neki paralelni univerzum da se uključi u politiku kad završi sa karijerom, znamo da on voli da bude ultimativno voljen, pa ga možda nešto bude drajvovalo u tom smeru, naravno prethodno bi morao da ovima koji žive od njega, a da on nije to što jeste niko ne bi ni znao za njih, stavi do znanja tu relaciju. Teška priča al ako već imamo konfabulante na političkoj i javnoj sceni, zašto se ja time ne bih pozabavio Nestorović style.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo razmisljam, super, sad mora sam da resi Kosovo, pa ce da pocne da se kruni podrska. Posle gledam, a sto bi on uopste resavao Kosovo? 

Ima minimum jos 7 godina na vlasti gde moze da ukrade stotine miliona, jer dobija predsednicke 2022. 1/1.

Sto bi se cimao sa KiM, samo ce da odugovlaci.

Naucio je na tudjim greskama, nece praviti parlamentarne sa predsednickim, jer nece da se zajebe kao Tadic i Sloba, uvek ce imati predsednika ili premijera i vladace do 2035. lagano.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AgroLaki said:

Naucio je na tudjim greskama, nece praviti parlamentarne sa predsednickim, jer nece da se zajebe kao Tadic i Sloba, uvek ce imati predsednika ili premijera i vladace do 2035. lagano.

Samo moram da te ispravim, nije Tadić u isto vreme "dao" predsedničke i parlamentarne, nego je on prvo izduvao od Nikolića na predsedničkim, pa je dao parlamentarne i tamo je prošao kako je prošao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Laki Juan said:

Samo moram da te ispravim, nije Tadić u isto vreme "dao" predsedničke i parlamentarne, nego je on prvo izduvao od Nikolića na predsedničkim, pa je dao parlamentarne i tamo je prošao kako je prošao.

Prvi krug predsedničkih i parlamentarni su bili 6. maja 2012. Tadić podneo ostavku pre isteka mandata.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Issey said:

Moraće da uguraju još nekoga, POKS, Metlu ili oboje... Siguran sam da se radi na tome... 

 

Da malo teram sprdnju, uguraće Čedu na mesto ministra spoljnih poslova, Čeda će da potpiše nezavisnost Kosova, a Firer će da vrišti "nisam ja priznao Kosovo, on je!" 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nicklord said:

Dobio SNS na kraju u Paraćinu 28 poslanika, vlast 27 😄

 

 

Šabac? Vidim slepci proglasili pobedu, ali mislim da koaliciono imaju manje od Zelenovića i one 2 stranke koje idu uz njega. Ima neko odatle da potvrdi? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Venger said:

 

Slusao sam je nedavno u nekoj emsiji, ne deluje da je glupa. Bas sam se pitao sta joj treba da ulazi u politiku.


Nije glupa. Pa treba joj sto i svima - novca i uticaja. Letela s cveta na cvet i konacno ubola. Kako i ona sama kaze “na lepu preporuku sam dosla tu gde sam..”. 
 

Inace je (ako se ne varam) odvalila fakultet sa svim desetkama osim kod prof. Milkova sto je dobila 9. Milkov je inace strah i trepet i za sve zivo se pita itd itd da ne sirimo pricu i temu sada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realna izlaznost je ono što kaže Crta - 5 do 10%. Najrealnija izlaznost je na onim biračkim mestima po gradovima gde su DJB, PSG i ostali opozicioni imali kakve tAkve kontrolore. Na ostalim mestima, gde nije bilo kontrolora osim SNS-a (koji su pokrivali i ostale izborne liste koje nisu same prijavile nikog), vrlo jednostavno se rešavalo pitanje zadatog nivoa izlaznosti).

Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad ovako.

 

U Srbiji je na ovim izborima bilo 8364 glasackih mesta, bez zatvora i dijaspore.

 

Mi dan posle, na toliko pisljivih glasackih mesta, i dalje ne znamo ne samo rezultate, nego i izlaznost, sto je trebalo u promil da znamo u 20:15 sinoc.

 

Bez obzira na ovaj bojkot, videli smo i na predsednickim izborima da opozicija nema dovoljno ljudi da pokrije sva biracka mesta. Jos jednom vas pitam, o cemu mi, gospodo, pricamo?

 

O kakvoj kurcevoj opoziciji i gradjanskoj neposlusnosti i ulici, kad taj jebeni savez za Srbiju, od 50 stranaka u njemu, nema 9000 ljudi da pokrije celu Srbiju sa jednim covekom? I sa njima cemo da rusimo Vucicevih realnih 100-ak hiljada operativaca?

 

Nikakav pocetak ovo nije, osim mozda pocetak kraja.

 

A u krugu dvojke se pije sampanjac, jer je Beograd rekao ne diktatoru.

 

Sto rece onaj seljak, srpski narod treba jebati.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Ajmo sad ovako.

 

U Srbiji je na ovim izborima bilo 8364 glasackih mesta, bez zatvora i dijaspore.

 

Mi dan posle, na toliko pisljivih glasackih mesta, i dalje ne znamo ne samo rezultate, nego i izlaznost, sto je trebalo u promil da znamo u 20:15 sinoc.

 

Bez obzira na ovaj bojkot, videli smo i na predsednickim izborima da opozicija nema dovoljno ljudi da pokrije sva biracka mesta. Jos jednom vas pitam, o cemu mi, gospodo, pricamo?

 

O kakvoj kurcevoj opoziciji i gradjanskoj neposlusnosti i ulici, kad taj jebeni savez za Srbiju, od 50 stranaka u njemu, nema 9000 ljudi da pokrije celu Srbiju sa jednim covekom? I sa njima cemo da rusimo Vucicevih realnih 100-ak hiljada operativaca?

 

Nikakav pocetak ovo nije, osim mozda pocetak kraja.

 

A u krugu dvojke se pije sampanjac, jer je Beograd rekao ne diktatoru. Zive u paralelnoj realnosti.

Šta sprečava KG da se pobuni? Ti što piju šampanjac u krugu dvojke svi imaju lepe plate i lepo žive, zašto bi oni morali da vade ostatak Srbije? 😄 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...