Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

Stvarno treba biti naivan pa se razočarati zbog procenata "izlaznosti". Mafija usred divljanja korone organizuje pokaznu vežbu da država odavno više ne postoji i da oni odlučuju o svemu.

 

Stvari su jasne odavno. Ovde će sve rešavati na ulici, pre ili kasnije. Ili ćemo postati apgrejdovana CG, pa kome se ne sviđa - emigracija ili mišja rupa. Mafija će promeniti i ustav kako bi predsednička funcija bila doživotna, možda čak i nasledna, uz ukidanje izbora. Ili će predsednika birati skupština, koju opet drži mafija. Opozicija ako gaji nade u predsedničke izbore, samo gubi vreme. Mafija je pokrila sve mogućnosti gubitka vlasti, osim revolucije... koštaće mnogo da ih se otera, ali to će biti jedini način... njihovo orgijanje bi koštalo (već košta) mnogo više... 

Edited by Issey
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bio malopre da obavim gradjansku duznost iako sam rekao da necu. Cisto da vidim sta se desava u mom soru. FOMO efekat me povukao 🤣

Na putu do izbornog mesta sretnem drugara koji mi se hvali kako se, citiram, "omastio za 35 evra" glasom za SNS. Zasto placaju toliko ako su sve vec nastelovali? :🤨

Prilicna guzva kad sam stigao. Cekao sam 20-ak minuta da dodjem na red. Maske se dele na ulazu. Kad sam izlazio iz nase MZ, vidim da se red prilicno smanjio tako da bih guzvu po mom dolasku pripisao samo Marfijevom Zakonu koji me prati stalno.
Nisam ni odlucio za koga cu da glasam pre dobijanja glasackih listica, nego sam razmotrio opcije tek kad sam video ponudu. Na belom listicu (cini mi se za sastav pokrajinske skupstine) nijedna prava opoziciona opcija, pa makar to bio i neka polupanstrina (e.g. ludi Radule), tako da sam na tom samo napisao citat napoznatije "pesme" Martina Nimelera... 200 IQ 😎.

Svratio posle i do kladze na kafu. Tamo mi se nekoliko njih pohvalilo cifrom koju su dobili. Lepo, lepo...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Green23 said:

27% do 14h 

 

Ajd prosek da bude 3 posto do kraja x 6 sati to je jos 18 posto , jednako 45. Bice 46-47 posto do kraja. Kao sto su i agencije stavile.

 

Ako ne bude povodljivih koji misle da je ovo sega mega izlaznost pa ajd i ja da izadjem.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ajd prosek da bude 3 posto do kraja x 6 sati to je jos 18 posto , jednako 45. Bice 46-47 posto do kraja. Kao sto su i agencije stavile.

 

Ako ne bude povodljivih koji misle da je ovo sega mega izlaznost pa ajd i ja da izadjem.

Do 15h 30%, ja cenim da će biti 41-42%

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Bojkotujemo baš zbog svega ovoga sto se danas dešava, naravno da se zna i koliko će naštelovati izlaznost i da pobeđuje SNS i da ubacuje u Skupštinu UDS i Radikale tako da nema razloga za neko praćenje rezultata

Europeelects je na tviteru tokom dana objavio tekst da SRS najverovatnije ne prelazi cenzus. Sad ko stoji iza tog naloga tj. ko im je izvor u kod nas ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Laki Juan said:

Izlaznost na kraju će biti između 53-55%. To su moje procene.

Mnogo je to kume. Evo ga Vucko vileni da je izlaznost 31.5 do 15h. Poenta jeste u pritisku videcemo na kraju dana kolika je izlaznost.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

РИК: До 14 часова излазност 26,11 одсто

Према подацима РИК-а, на изборе је до 14 часова у Србији, не рачунајући гласове са Косова и Метохије, изашло 26,11 одсто бирача, док се процењује да је излазност на КиМ 27,7.

На изборима у Војводини, такође до 14 часова, гласало је 27,83 процената бирача. У региону Шумадије и Западне Србије излазност је 27,89 одсто, у Јужној и Источној Србији 25,54 процента, на територији Града Београда 21,72 одсто, у Новом Саду 24,01, а у Нишу 22,9 одсто.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Laki Juan said:

Izlaznost na kraju će biti između 53-55%. To su moje procene.

Nema šanse da u narednih 5 sati izađe 25% ljudi. Na izborima sa najmanje izašlih birača (53.2%) u 17h je izašlo 41.5%. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Europeelects je na tviteru tokom dana objavio tekst da SRS najverovatnije ne prelazi cenzus. Sad ko stoji iza tog naloga tj. ko im je izvor u kod nas ne znam.

 

Pa pola ispitivanja su ih stavila ispod 3 a pola iznad. Ne bi to bilo iznenadenje. DJB je odradio najbolju kampanju i verovatno ce malo da ukrade svim desnicarima. No videcemo na kraju koliko ce im faraon udeliti. Po meni ulaze sns,sps,spas,srs,psg i udes + manjine naravno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

 

Pa pola ispitivanja su ih stavila ispod 3 a pola iznad. Ne bi to bilo iznenadenje. DJB je odradio najbolju kampanju i verovatno ce malo da ukrade svim desnicarima. No videcemo na kraju koliko ce im faraon udeliti. Po meni ulaze sns,sps,spas,srs,psg i udes + manjine naravno.

Mislim da ce DJB uci, Seselja i UDS ne vidim unutra. Pitanje je samo koliko ce imati Sapic ja ga postavljam na nesto iznad 5 posto mada moze i vise da ide. Nema mesta za sve unutra.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Београд 21,72

Нову Сад 24,01

Ниш 22,9

 

Praktično polovina Srbije i najveći urbani centri. Selo (kao i uvek) drži pogan na vlasti.

Beograd je 2016. do 14h bio na 26.5%, Niš na 27%, ozbiljan pad

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...