Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Chaos junior is in da house od jutros. Ne znam šta će sve biti, al po svemu sudeći ne gine mu da bude ciganštura. 

 

Toeto. Prelazni rok at its best.

 

Zivi bili!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nedovic odbio nasih 400k i trazi 700k,realno mu ne bi dao vise od 300k.On je kao Alfa Romeo, vise je kod majstora nego sto juri drumovima.Kad pomislim smo nekog od trojca Punter,Baron,Lorenzo mogli da zadrzimo za te pare mislim da je red da Nedovicu pozelimo srecu u nastavku karijere.Igrace u nekom Dinamo Sasariju za 200k za koju godinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, placebo said:

Nedovic odbio nasih 400k i trazi 700k,realno mu ne bi dao vise od 300k.On je kao Alfa Romeo, vise je kod majstora nego sto juri drumovima.Kad pomislim smo nekog od trojca Punter,Baron,Lorenzo mogli da zadrzimo za te pare mislim da je red da Nedovicu pozelimo srecu u nastavku karijere.Igrace u nekom Dinamo Sasariju za 200k za koju godinu.

 

iskreno ne verujem da sale uopste zeli nedovica, ali nece tako da kazu, pa  se gura ta prica da je kao preskup, pa kao zato ne moze da dodje. kojih crnih 700k, lik ne igra kosarku godinama. kada zavrsi u nekoj mursiji videce se koliko je ta prica bila smesna.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, placebo said:

Nedovic odbio nasih 400k i trazi 700k,realno mu ne bi dao vise od 300k.On je kao Alfa Romeo, vise je kod majstora nego sto juri drumovima.Kad pomislim smo nekog od trojca Punter,Baron,Lorenzo mogli da zadrzimo za te pare mislim da je red da Nedovicu pozelimo srecu u nastavku karijere.Igrace u nekom Dinamo Sasariju za 200k za koju godinu.

 

Dezinformacija. NIje bilo ponude Nedovicu, samo neformalnih ljubakanja. Zna da smo zainteresovani.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Kad sam video da je tema na "hot" znao sam da je stiglo pojacanje. Cestitke Chaose!

 

Sad ce portali da prenesu vest "Zvezda merka iskusnog americkog pleja Chaos Jr. kao novo pojacanje za napad na titulu Evrolige" 😄

  • Like 6
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Romantik said:

Samo ovo za Pangosa da nije istina. Ubedljivo najprecenjeniji igrac u  Evropi. Ja bih radije video ponovo Covica juniora u nasem dresu nego njega.

Samobanuj se sam ili neka moderacija odradi sto je do njih please.:)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Firga said:

Nadam se da Pangos jeste zelja. Slicna prica kao sa Loydom. Povreda stopala pocetkom godine. Ne znam u kakvom je sad stanju al bio je sinoc na klupi.

Jeste zelja, da li realna videcemo, nzm ni da li ga Pesic planira naredne sezone, u kakvom je zdravstvenom stanju isl. Da li bi uopste dosao kod nas i za koliko novca

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...