Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

O'Brian je pismen i ozbiljan igrač. U skoro svim segmentima svoje igre je nivelisan do nivoa prilično dobar...ili gud inaf.

Najveća prednost koju donosi je raznolikost u napadu...ume da izmisli poen...nije paničar. Vole ga treneri ''tajp of plejer.''

Džasvi mi se.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

 

I mene zanima sta to O'Brien donosi kao dodatnu vrednost na poziciji 4/3 u odnosu na Davidovca, jel bolji atletski, bolji "plejmejking", brzi, bolji sut, mladji, pogadja "klac" suteve, vec godinama prikazuje svoj talenat na EL nivou?

 

 

brzi, atleticniji, igra ledjima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Mozda je bolje da smo vratili Rebica,Mitrovica,Dangubica,Simonovica za opste odusevljenje 

 

nije bolje. ne znam da li si shvatio, pozdravljam dovodjenje dobrih stranaca umesto recikliranja domacih povratnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da svi ovi igraci koje mediji povezuju sa nama na kraju ne dodju, nego  svi oni za koje niko ni cuo ni video da se uopste povezuju sa nama.Tako prva dvojica, verovatno i ostali ce biti po istom modelu. 

Mislite o tome.

 

JJ Obrajen vec 28 put kazu da je nas igrac, samo iz razloga sto je igrao kos Sase, De Boost isto. 

CDM cak kacio nas grb na instagramu.

Ima li jos neki koji je siguran kod nas po medijima?

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Nije ni bitno koji će igrači doći, to je posao za struku ... hit je "kupujmo domaće"

to što su i Britanci počeli da nas deru u mlađim kategorijama, to nema veze. :classic_smile:

 

vise domacih ce da proda/otera  u ovom prelaznom roku, nego da kupi, mmw

Link to comment
Share on other sites

Kad pitas za domace igrace onda postave pitanje a koje to. Kao da mi drzimo klub, savez itd pa znamo ko sta i kako. Ovde se prosto trazi da mladi ne grese, da mladi odmah daju bar 10-15poena i da vide novog Stojakovica, Divca ili ne znam koga. Onda odu preko, neko se snadje,neko ne i onda ko se ne snadje  njega vrate i tako u krug.

 

Malog Pecarskog su vec otpisali,nema telo a inace mora da ima telo sa 20godina i kao da jurimo titulu u EL ili pak ne znam sta da bi se moglo tako reci i ako smo jedinu titulu u srpskoj klupskoj kosarci uzeli sa decom .

 

Bez dobre domace osnove mi nema sta da trazimo pa cak ni u F8, to je dokazalo ovih 5-6 EL sezona da smo sa DR i dobrim domacim korom jedino dosli do F8 ovo ostalo su sve brodolomi uglavnom.

 

U mladim igracima se traz greske a stranci velicaju i nema se strpljenja za mlade domace igrace.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne bas, ako se za nekog imalo strpljenja - imalo se za borisu, evo vec 5 godina cekamo nesto, ne znamo vise sta, radanov ce dobiti novu sansu, ko zna koju po redu, davidovac, dobric i lazic su godinama u klubu, vrlo promenljivo igraju, kuzmicu se tolerisao onaj uzas koji je napravio prosle godine, a mogli su odmah da ga oteraju, itd... to su samo primeri iz sadasnjeg rostera. i neka je tako, domaci igrac treba da ima kredit, posebno mladi. ali nije dobra opcija recikliranje domacih povratnika, samo zato jer su domaci. dangubic i simonovic su dali zvezdi sta su imali, ne treba ih vise vracati. bolje dati sansu ovima iz fmp-a.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne treba gomilati igrace na pozicijama gde imamo domaca resenja. Ako ce O'brajen da se koristi na 4 kao neka small ball varijanta onda ok. Sa njim bih zavrsio visoke pozicije, ali koristiti ga na 3 gde imamo 3 domaca igraca je opasno i nerezonsko nagomilavanje igraca.
 
Smatram da treba da kupimo dva dobra plejmejkera ma koliko to kostalo, na 1 ta dv igraca, na 2 bih ostavio Lojda i Radanova, na 3 Davidovac, Lazic i Dobric, na 4 pojacanje, dobar skakac i igrac sa sutem za 3. Meni je pozicija pleja primarna i tu ako ubodemo imacemo tim za top 8, zato bih to para sto imamo u najvecoj meri potrosio na tu poziciju sa jednim klasicnim plejom i jednim kosgeterom koji moze i na 2. Ne treba nama 15 igraca podjednakog kvaliteta, treba da oformimo veoma jaku startnu petorku i da se krpimo sa domacim igracima za rotaciju. Lako cemo menjati ako nesto ne bude islo. Daj da damo priliku Kuzmicu, Radanovu i Simanicu ako ostaje ,da pokazu sta mogu.
 
 
Mislim da treba da stedimo tamo gde imamo domaca resenja , a da kupujemo skupe strance tamo gde nemamo domace igrace.
Ako postoji mogucnost da prodamo Simanicani Ristica i na taj nacin malo rasteretimo budzet, ja sam za. Simanic me nije uverio da ima psihu da igra u Zvezdi, a ima jaku platu, sa druge strane Ristic nam koncepcijski nw odgovara, jedino ako se proceni da Kuzmic ne moze.
 
Ja bih doveo tri stranca na pozicijama 1 i 4 i zavrsio za sada prelazni rok.
 
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
 
 
 
Umnogome se slažem sa iznetim. Upravo nas je odsustvo drugog kvalitetnog pleja koštalo nekoliko puta plasmana u PO EL.
Mislim da je i Nebojša to konačno shvatio pred kraj nezavršene sezone kad je doveo Lukasa koji je na tragu tog kvaliteta koji nam treba na backup pleju. Znači, dva mamojeba na poziciji 1 su pod obavezno, da nam sa second unit-om ne pada rezultat što se dešavalo često protekle sezone.
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Princeton21 said:

Sta su roditelji skrivili? Dovoljno sto su donirali kvalitetan gen, ne mogu bas i koseve da ubacuju za njih.

pricamo o klincima ovde,  dakle roditelji/menadzeri im vode karijeru, donose odluke za njih...i na kraju krajeva i vaspitavaju i usadjuju ili ne radnu etiku

tako dobijes jednog borisu sa potencijalno vanserijskim fizikalijama/talentom...koje on iz nekog razloga resi da razvija igrajuci LOL

sa druge strane strikan mu verovatno puni glavu da je najveci i da ga treneri samo sputavaju 

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Borca said:

@O'Brien - Odlicno ako imamo novac i za tripliranje pozicija 3 i 4 dok nam jos uvek nedostaju oba plejmejkera i moguce jos jedan kombo 1/2.

Po tvojoj logici sto smo doveli NNoka kada imamo vise drvne gradje na lageru nego neka pilana u Bosni. 

Danas je 25/06/2020 da li je neophodno da imamo sve te igrace koji nam nedostaju na danasnji dan ili se ocekuje da svaki dan potpisujemo nove igrace da bi imali o cemu da svrljamo ovde. Ova dvojica dodjose u 24 h, sto smo imali da ispisemo o njima ispisasmo pa ajmo sada dalje, frka je prvenstvo samo sto nije pocelo.

I skandalazno je od strane oba managera sto su unapred objavili ove transfere dok igraci jos uvek igraju svoja prvenstva. 

Kao da se ne secamo kako su se pojedini nasi igraci napusavali kada pruze malo slabije partije da su vec vidjeni u drugim klubovima a nama jos prvenstvo trajalo. 

 

Edited by Šarac
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...