Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

5 hours ago, Šarac said:

I Radanov je na toj listi zajedno sa Borisom, prilicno je razocaran Sasa dosadasnjim njihovim odnosom. Mislim bice svakakvog pisanja , narocito na ovakvim mestima gde ce biti kuknjava na minutazu nase dece i vrlo verovatno klupice ispred partera B, ali Reath je svojim odnosom na treninzima, i na prijateljskim utakmicama sve prijatno iznenadio , pa i Sasu, tako da jedva cekam da vidim Terija i Reatha zajedno u reketu kada rasire ruke. 

Pisao sam vec o tome kako su izgledali treninzi na Kopu, sta Sasa trazi, kakav odnos, svaki trening se snima, nista ne moze da se sakrije, svi igraci posle gledaju snimke sa treninga. 

Narodski receno " ne jebe zivu silu " Sasa , veceras su svi dobili po vaspitnu grdnju osim Simonovica. 

 

 

Radanov i Simanić imaju 22 godine, ako već nisu zadovoljili onda nema baš smisla da ih držimo kao 13 i 14 igrača u rosteru. Inače Rit je zbog problema sa Nokom postao 2 centar na ovim pripremama, što će reći konkurencija mu je jedino bio Kuzmić. Radanov i Simanić imaju po 3,4 konkurenta na svojim pozicijama koji svi imaju više iskustava tako da ako već nemaju kvalitet da se lepo pozdravljamo. Mada ja bi sačekao što se tiče Radanova, njemu je ovo praktično prva sezona u Zvezdi, pricalo se i za Gudurica da će na pozajmicu u MZT pa je već na prvoj EL utakmici dobio ozbiljne minute. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Radanov i Simanić imaju 22 godine, ako već nisu zadovoljili onda nema baš smisla da ih držimo kao 13 i 14 igrača u rosteru. Inače Rit je zbog problema sa Nokom postao 2 centar na ovim pripremama, što će reći konkurencija mu je jedino bio Kuzmić. Radanov i Simanić imaju po 3,4 konkurenta na svojim pozicijama koji svi imaju više iskustava tako da ako već nemaju kvalitet da se lepo pozdravljamo. Mada ja bi sačekao što se tiče Radanova, njemu je ovo praktično prva sezona u Zvezdi, pricalo se i za Gudurica da će na pozajmicu u MZT pa je već na prvoj EL utakmici dobio ozbiljne minute. 
Neka ih obojica ovu sezonu, situscija je takva da nikads ne znas da li ce neki igrac da zaglavi van stroja, na kraju sezone da se ne ljubimo sa Simanicem,zali boze onakvog tela, teska dileja i neradnik.

Radanova bih sacekao i da mu neku sansu, ipak za razliku od Simanica nije dobio postenu sansu u uredjenom sistemu, pa da vidimo da li moze od njega da se napravi solidan timski igrac. Na kraju sezone mozemo lepo da iscistimo roster, mislim.da ce Obradovic da se zahvali Simanicu, Lazicu, Simonovicu, MJK. Koliko vidim sa nekim tamnoputim igracima su potpisani dvogodisnji ugovori, mogli bi lepj selekciju da izvrsimo i da naredne sezone oformimo dosta jak sastav za manje para nego ove sezone, o prosloj da ne pricam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Šarac said:

@n4l1m daj grafiku, ne bleji bez veze.

 

U subotu generalna proba protiv Borca iz Cacka. U toku nedelje jos jedna utakmica , protivnik nepoznat, mozda se vidi nesto u okviru familije opet.

pretanko je ovo za grafiku, mozda kad vidim ko je jos jedan bek, ako uopste i dodje..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Helmet said:

Neka ih obojica ovu sezonu, situscija je takva da nikads ne znas da li ce neki igrac da zaglavi van stroja, na kraju sezone da se ne ljubimo sa Simanicem,zali boze onakvog tela, teska dileja i neradnik.

Radanova bih sacekao i da mu neku sansu, ipak za razliku od Simanica nije dobio postenu sansu u uredjenom sistemu, pa da vidimo da li moze od njega da se napravi solidan timski igrac. Na kraju sezone mozemo lepo da iscistimo roster, mislim.da ce Obradovic da se zahvali Simanicu, Lazicu, Simonovicu, MJK. Koliko vidim sa nekim tamnoputim igracima su potpisani dvogodisnji ugovori, mogli bi lepj selekciju da izvrsimo i da naredne sezone oformimo dosta jak sastav za manje para nego ove sezone, o prosloj da ne pricam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Mi na 3 i 4 ispred Radanova i Simanica imamo Dobrica, Lazica, Davidovca, Simanica i MJK a i Rit je igrao na 4 prosle sezone u FMP-u. Mislim i da se neko ne daj boze povredi ova dvojica ce opet igrati mozda neke minute u garbage time tj bice u 12. Ako nisu zadovoljili na pripremama onda ih lepo prodas/posaljes na pozajmicu kao sto je bio slucaj sa Jovanovicem i Risticem. I ako budemo imali nekih problema sa povredama uvek mozemo da dovedemo igrace u toku sezone, doveli smo prosle godine Pantera, Stimaca i MJK tako da to ocigledno nije problem. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nate said:

Meni iskocilo alija sevdalija od hokija!

 

Izbacio bogdan na svom kanalu i odmah krenule price, a do sad nismo doveli nijdnog igraca, a da je pre toga izbacio klip

 

2 minutes ago, Kankkunen said:

Nema ga više ... https://www.youtube.com/c/BHoops/videos

tačno je da to nema veze sa nama, on to radi iz drugih razloga (agencije)

 

Nema Terry-a, a da li je bilo pre nego sto je dosao?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...