Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

5 hours ago, Anton Chigurh said:

Je li definitivno da će Zvezdine EL utakmice ići samo na Nova Sport TV, a ne na regularnim Sportklub kanalima?

Ako je tako, tačno bh se ispružio za tih ne znam koliko evra. Meni traži 79.99 za anual pass.

Link to comment
Share on other sites

Kapa dole Prinstonu za skauting. 🍻

 

Prvi put vidim ovog igrača, ono što mi odmah upada u oči - neobična građa. Šatro 206cm visok, al to mozda na hoklici.

S druge strane - krakat jezivo. I ono što je najvažnije - kakav rad nogu. 👀 
 

Ne pamtim ovako laganog i brzog visokog, a da nije neka kesa koja kampuje za 3. Braćala leti iznad obruča, kapiram da ima letačku dozvolu koliko je u vazduhu. Mislim da je dobar igrač za nas u Saletovom sistemu, gde se insistira na kretnji. Ima energiju, ložač je to mi se sviđa.

 

Ovo što sam pogledao od odbrane, izuzetan pnr defender. Ima i brze ruke da iščačka loptu, nogama se postavlja vrhunski, ima brzinu. Opet kažem, lagan na skoku, brzo se diže, lovi blokadu. Sve ono što nam treba i što nemamo. Još jedna odlična stvar, dobar će biti u paketu sa Ritom, jer Duop ima domet i može da se izvlači na šut da bude 4, a u odbrani da Teri prelazi na 4 jer je brži, a Duop na 5.

 

Kopka me da vidim petorku Hall, Walden, Loyd, DeDa i Teri. Nitro speed i gazi.🚀

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Evo nekih mojih vidjenja u vezi Terija i ako su kolege rekle u sustini vecinu

Neki prvi zakljucak da je Teri bolji fit za ekipu od Noka. Brzi je na nogama, bolje preuzima niske, bolji pregled igre, bolja tranzicija

Po meni ogroman motor ima decko, nepresusan izvor energije, igra uvek na visokom broju obrtaja, sjajno ce se uklopiti sa Woldenom, mislim da ce njih dvojica biti najbolji tandem plej centar u odbrani pika pa mozda i u EL. Sve u svemu ja sam mnogo zadovoljan Terijem, kad bi uspeo da razvije neku polu distancu isao bi u CSK, Real, Barsu sl sezone siguran sam..

A sto se tice beka nisam siguran da li nam treba neka haubica tipa Bili sa tom jednom vrhunskom dimenzijom, ili neki Swiss knife igrac nisam pametan, a s'obzirom na to da ce verovatno biti rezervni bek ja sam mozda za ono prvo, pa da ima jasno odredjen zadatak i da se prave akcije... Ali verujem da ce sve to biti extra, mnogo dobar osecaj oko ekipe, i bas steta sto se igra sa praznim tribinama jer bi ovo bila bas ekipa koja crpi energiju iz hale

 

Link to comment
Share on other sites

Prvi put cujem za njega. U principu, on je ono sto smo uvek zeleli i ja sam zadovoljan. Sudeci po pripremama, uloge se precizno dele, tako da nemam brige. Samo bih voleo pleja da spaja ovog skocka sa obrucem 🤑

 

Teri, Dzeri, drugi Mozli, od zakucavanja da ti pozli... nije bitno, Kalemegdan u Junu.

 

I da, Kum se nije javio da najavi igraca???

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

deda i speed u istoj recenici:)

jedino ako izvuce koju crtu uz cigaru

 

 

 

klasična optička varka, deda ne usporava igru jer je vrhunski tehnički obučen, čovek igra 4 i za tu poziciju nije uopšte spor. Drugo je što su ga gurali na keca i dvojku, pa je tu delovao nezgrapno.

 

I na kraju, neko treba da isprati pasom igrače koji cut-uju, dzabe 5 zujalica ako nema ko da baci pravovremen pas.

 

Ne dam na Dedu i tačka. :capone_2:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jer realno nam tu fali još jedan igrač pored Simonovića, Davidovca, MJK, Simanića i Rita. Nemamo nijednu 4 koja ne šutira za tri pa sto ne probati Terija na toj poziciji.
Realno je kada niko od ovih nabrojanih nije prava cetvorka osim Simanica, a on je vec posebna prica. Ovo je koncepcijski jako dobar igrac za nas. Bar se meni onako laicki cini da jeste. Dobar skakac sposoban da igra korektnu odbranu, iz naseg sastava gde nema defanzivnih rupa se nazire nacin na koji cemo igrati, jaka odbrana i sto vise poena iz tranzicije, ako u istoj petorci budu Terry i Volden ovo ce bas da dodje do izrazaja. Nadam se da ce bek da bude nesto slicno kao Terry, igrac solidnih kvaliteta zeljan dokazivanja u EL. Mada bih ja beka sacekao i dobro ptobrao, bice dobrih igraca preko bare.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, quentin said:

Je li definitivno da će Zvezdine EL utakmice ići samo na Nova Sport TV, a ne na regularnim Sportklub kanalima?

Ako je tako, tačno bh se ispružio za tih ne znam koliko evra. Meni traži 79.99 za anual pass.

Kao što sam napisao i @Anton Chigurh eon sport paket je 800din mesečno. Radi na supernova netu. Ima sve sport klub kanale i nova sport. Po meni najpovoljnija varijanta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Knipex said:

Kao što sam napisao i @Anton Chigurh eon sport paket je 800din mesečno. Radi na supernova netu. Ima sve sport klub kanale i nova sport. Po meni najpovoljnija varijanta.

Koliko vidim, u BiH se nude samo EON paketi za nekih 30 do 40 evra mjesečno, i to ne znam da li funkcioniše u mom blentitetu.

Meni treba samo jedan kanal, Nova Sport i to samo zbog EL, ne treba mi ni novi net ni ne znam koji drugi tv kanali, a provajder te prisiljava da mijenjaš sve zbog tog jednog kanala. Onda ću radije da platim za EL pass.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, quentin said:

Koliko vidim, u BiH se nude samo EON paketi za nekih 30 do 40 evra mjesečno, i to ne znam da li funkcioniše u mom blentitetu.

Meni treba samo jedan kanal, Nova Sport i to samo zbog EL, ne treba mi ni novi net ni ne znam koji drugi tv kanali, a provajder te prisiljava da mijenjaš sve zbog tog jednog kanala. Onda ću radije da platim za EL pass.

 

A sto ne probas sa iptv listama? Ja koristim jednu koja operise u celoj bivsoj Jugi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, quentin said:

Koliko vidim, u BiH se nude samo EON paketi za nekih 30 do 40 evra mjesečno, i to ne znam da li funkcioniše u mom blentitetu.

Meni treba samo jedan kanal, Nova Sport i to samo zbog EL, ne treba mi ni novi net ni ne znam koji drugi tv kanali, a provajder te prisiljava da mijenjaš sve zbog tog jednog kanala. Onda ću radije da platim za EL pass.

 

Imas PM.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, quentin said:

Koliko vidim, u BiH se nude samo EON paketi za nekih 30 do 40 evra mjesečno, i to ne znam da li funkcioniše u mom blentitetu.

Meni treba samo jedan kanal, Nova Sport i to samo zbog EL, ne treba mi ni novi net ni ne znam koji drugi tv kanali, a provajder te prisiljava da mijenjaš sve zbog tog jednog kanala. Onda ću radije da platim za EL pass.

Nisam znao da si iz BiH, sve što sam pisao važi za Srbiju, za ostale države ne znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teri po konstituciji vise naginje trojci nego petici. Bas je lagan, sto ce biti prednost u letenju iznad obruca, ali bice malo problema protiv timova koji imaju dobru post up opciju, ako on mora da je cuva i tu je Obi lepo rekao da bi Rit mogao da brani takve centre kad su zajedno u petorci, ali sta ako nisu? Neki Milutinov, Zizic, pa i dobri Vlada Stimac bi mogao da ga napuni licnim greskama, na masu i iskustvo. Cak i centri koji nisu kvalitetni post up igraci, a imaju snagu, mogu se spustiti na niski post, da bi iznudili faul. I taj Mozli mi deluje krupnije.

 

Mozda on bude Danston i Hajns u nastajanju, ali verovatno nece postati dok je kod nas. Treba vremena da dobiju tu snagu i misice.

 

Znace Sasa sta treba da radi, ne sumnjam, samo mi je ovo utisak, da tu moze biti odredjenih problemcica.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

Imaš eon sport paket za 800din mesečno. Plaća se mesec za mesec karticom. Nema ugovorne obaveze. Ja sam koristio tokom prošle sezone jer isto imam supernovu. Može da se instalira na lg, samsung, sony tv, gleda preko aplikacije na telefonu ili browsera na računaru.

 

Ovo je bolja kombinacija, pogotovo sto resavam i Premijer ligu. Jos stvarno na EL sajtu pise da je akcija za 3771 rsd, a izbacuje duplo vecu cenu kad krenes sa postupkom kupovine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Teri po konstituciji vise naginje trojci nego petici. Bas je lagan, sto ce biti prednost u letenju iznad obruca, ali bice malo problema protiv timova koji imaju dobru post up opciju, ako on mora da je cuva i tu je Obi lepo rekao da bi Rit mogao da brani takve centre kad su zajedno u petorci, ali sta ako nisu? Neki Milutinov, Zizic, pa i dobri Vlada Stimac bi mogao da ga napuni licnim greskama, na masu i iskustvo. Cak i centri koji nisu kvalitetni post up igraci, a imaju snagu, mogu se spustiti na niski post, da bi iznudili faul. I taj Mozli mi deluje krupnije.

 

Mozda on bude Danston i Hajns u nastajanju, ali verovatno nece postati dok je kod nas. Treba vremena da dobiju tu snagu i misice.

 

Znace Sasa sta treba da radi, ne sumnjam, samo mi je ovo utisak, da tu moze biti odredjenih problemcica.

 

malo je tih post up igraca koji se kokaju ispod table i zidaju, za odbranu je mnogo bitnije da ume da brani pik nego te zidare.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Haggard said:

 

malo je tih post up igraca koji se kokaju ispod table i zidaju, za odbranu je mnogo bitnije da ume da brani pik nego te zidare.

jeste bitnije, ali takticki mogu da ga napadnu, kao sto i plej napadne drugog pleja iz posta. jedan milko bjelica je punio faulovima kvinsija tako. obojica su cetvorke, ali cisto da uporedim.

 

teri je bas prelagan, mozda i najvise od svih el centara (ovo sam sad lupio radi utiska 😄, nisam proveravao tudje rostere)

Link to comment
Share on other sites

Stoji činjenica da bi Milutinov ili Žižić (Gudaitis, Papajanis, pa čak i jače četvorke poput Šengelije) verovatno napravili mnogo problema Terryu. Ali za takve šifonjere kojih nema baš previše u EL imamo Kuzmića. Atraktivno izgleda Terry ali nije džaba Nnoko bio prva opcija, ipak je značajno čvršći i snažniji, a atletike mu ne manjka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...