Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, quentin said:

Koja je fora sa sjedenjem na distanci kad će na treningu i utakmicama svi u buketu da budu. A i testirani su uostalom.

Koja je fora sto ce deca da krenu u skolu za koji dan sa 50 % kapaciteta, da budu klupe odmaknute na distancu, nosice mozda i maske i kada zazvoni zvonce za odmor svi ce na gomili da  se skupe i druze?

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Da l je moguće da je Čović rekao istinu?

 

Ovde se sralo po Legendoglou, a niko da se zapita da li je istina to što on priča. Naravno da je ispao govno zbog pominjanja vrbovanja, ne radi se to u datom momentu i na navedeni način, ali opet vidimo da izgleda ima istine u onom što je on pričao. Ako je neko "sugerisao" Odžu da zapne sa treninzima kako bi ga što pre ubacio na tržište, to mora da se ispita.

 

Sve pohvale za klub, samo još da se donese odluka da se broj 50 povuče i odradili su sve što smo mi ovde pisali/predlagali. To je barem ljudski i pošteno.

 

ako želiš da doprineseš da se istina o nesrećnom događaju istera na čistac, onda odeš u policiju čije on telefone ima ionako na speed dialu i javi informacije koje ima - pa kada se stvari istraže (a taman i prođe izvestan period od smrti, tipa, 10ak dana) ako se desilo sve tako ili makar slično a ti onda izađi na kanale na kojima obično sereš, pa se hvali kako si provalio sve ili pošalji nekoga da te hvali.

 

čovićeva istina ili "istina" je sekundarnog karaktera, jer je njegova glavna tema bila da optuži partizan da je kriv za smrt.  daklem, nit' je to bio vapaj za istinom, niti žal za preminulim igračem koji je xy godina proveo u zvezdi i fmpu, već klasično čovićevo govnaranje ali ovaj put u kontekstu za koji ja a verujem i mnogi drugi, nisu verovali da je spreman.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, K.Dot said:

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1360369/Menadzer-Majkla-Odza-Brstina-za-Novosti-Partizan-i-Trinkjeri-su-se-interesovali-hvala-Covicu.html

 

Javio se i Odzov bivši menadžer. Iz intervjua se nameće da ga je novi menadžer pritiskao da se što pre vrati u formu. 

 

"Zvezda je ispala veoma korektna, sve obaveze koje je imala prema igraču je ispunila i izašla u susret uvek kada je bilo potrebno. Ovom prilikom bih želeo da se zahvalim gospodinu Nebojši Čoviću koji je ispao, pre svega, čovek i kontaktirao sa Odžovom porodicom, ponudio im pomoć iako Majkl više nije član crveno-belih".

 

sve što se nameće ovde je dodatak na čovićevu priču neki ljudi su ga vrbovali, sa iteracijom Samo mogu reći da su mu pomutili pamet želeći da što pre zarade

drugim rečima, neko je prevario naivnog čoveka od 27 godina, koji se makar 10 godina bavi profesionalnim sportom

 

nemojte ljudi da se spuštamo na te nivoe, pustite te septičke jame neka teku same ako več moraju. 

istražiće valjda policija i doktori šta i kako se desilo pa možda ispadne i da mu je neko stavio utoku na čelo i pretio ali ne ide da zaključujemo nešto peto iz rekla-kazala mističnih izjava

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

ako želiš da doprineseš da se istina o nesrećnom događaju istera na čistac, onda odeš u policiju čije on telefone ima ionako na speed dialu i javi informacije koje ima - pa kada se stvari istraže (a taman i prođe izvestan period od smrti, tipa, 10ak dana) ako se desilo sve tako ili makar slično a ti onda izađi na kanale na kojima obično sereš, pa se hvali kako si provalio sve ili pošalji nekoga da te hvali.

 

čovićeva istina ili "istina" je sekundarnog karaktera, jer je njegova glavna tema bila da optuži partizan da je kriv za smrt.  daklem, nit' je to bio vapaj za istinom, niti žal za preminulim igračem koji je xy godina proveo u zvezdi i fmpu, već klasično čovićevo govnaranje ali ovaj put u kontekstu za koji ja a verujem i mnogi drugi, nisu verovali da je spreman.

I kažeš im tačno šta? Nije Odža niko fizički primorao da trenira, niti je ovaj bio slabouman pa da ga neko nafiluje. Ovde je više pitanje moralne odgovornosti i elementarne ljudskosti.

 

Koji su motivi Nebojše Čovića, zaista me zabole. Ako bolje pročitaš moj post, videćeš da sam i ja konstatovao slične stvari i da se to ne radi na navedeni naćin. Međutim, ostaje da se vidi da li je govorio istinu ili nije. Ako ispadne da jeste, onda je on jedno govance za ljude koji snose veliku odgovornost za smrt jedne mlade osobe.

1 hour ago, Liska Manjina said:

Da l je moguće da je Čović rekao istinu?

 

Ovde se sralo po Legendoglou, a niko da se zapita da li je istina to što on priča. Naravno da je ispao govno zbog pominjanja vrbovanja, ne radi se to u datom momentu i na navedeni način, ali opet vidimo da izgleda ima istine u onom što je on pričao. Ako je neko "sugerisao" Odžu da zapne sa treninzima kako bi ga što pre ubacio na tržište, to mora da se ispita.

 

Sve pohvale za klub, samo još da se donese odluka da se broj 50 povuče i odradili su sve što smo mi ovde pisali/predlagali. To je barem ljudski i pošteno.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

sve što se nameće ovde je dodatak na čovićevu priču neki ljudi su ga vrbovali, sa iteracijom Samo mogu reći da su mu pomutili pamet želeći da što pre zarade

drugim rečima, neko je prevario naivnog čoveka od 27 godina, koji se makar 10 godina bavi profesionalnim sportom

 

nemojte ljudi da se spuštamo na te nivoe, pustite te septičke jame neka teku same ako več moraju. 

istražiće valjda policija i doktori šta i kako se desilo pa možda ispadne i da mu je neko stavio utoku na čelo i pretio ali ne ide da zaključujemo nešto peto iz rekla-kazala mističnih izjava

Čisto radi tačnosti, on se profesionalno bavi sportom 3 sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravi trenutak da se podsetimo malo gde smo ono bili 2011g.

 

Quote

НА ДАНАШЊИ ДАН: Пре девет година почела нова ера ККЦЗ

На данашњи дан пре 9 година коначно је постигнут споразум и Небојша Човић је преузео место председника Кошаркашког клуба Црвена звезда.

 

На данашњи дан пре девет година се завршила агонија и почео препород КК Црвена Звезда. На чело посрнулог гиганта је дошао човек који је знао шта хоће – јак клуб,трофеје и респект у Европи! Тих дана многи су му се смејали на констатацију да долази смак дугогодишњег владања највећег супарника. Бежали су играчи од нас, за заостале плате односили кошеве, улагали грб, продавали клупске ствари и сви заједно са државом довели клуб до банкрота. Звезда је у том моменту имала свега 4 играча у сениорском погону, а процена дугова клуба се кретала од 14,5 до 18 милиона евра. У историји бити председник Црвене звезде је била ствар престижа али не и те 2011. године. Тада као задњу солуцију и сламку спаса навијачи су видели у господину Човићу. Иако су многи сумњали у представљени пројекат и УППР, а „спортски“ противници као некакав крај, клуб је наставио да постоји. За све то треба одати признање човеку који је од распалог клуба направио клуб због којег странци купују своје уговоре од тренутних клубова да би били део наше Звезде. Клуб који руши рекорде, који скида скалпове највећима у Европи! Клуб достојан свог имена и своје историје! Клуб којег се Европа опет плаши!

 

Link to comment
Share on other sites

Nista od ovoga nece vratiti Odza ali zar nikome nije sumnjivo, sto Odzo nakon nesrecnog zavrsetka ove sezone menja menadzera i pocinje da trenira u partizanovoj sali? Nakon prelezane korone, on ponovo krece sa treninzima bez dozvole lekara. Sve ovo se vrlo lako moze utvrditi, on tamo nije trenirao sam, neko je vodio te njegove treninge. Covic je govno jer nije mogao da ispadne covek i da saceka zavrsetak istrage. Koliko sam shvatio tuzilastvo se vec bavi ovim predmetom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

okej, igrao je i na koledžu 4 godine, nije za lovu ali opet @Green23

Just now, K.Dot said:

Nista od ovoga nece vratiti Odza ali zar nikome nije sumnjivo, sto Odzo nakon nesrecnog zavrsetka ove sezone menja menadzera i pocinje da trenira u partizanovoj sali? Nakon prelezane korone, on ponovo krece sa treninzima bez dozvole lekara. Sve ovo se vrlo lako moze utvrditi, on tamo nije trenirao sam, neko je vodio te njegove treninge. Covic je govno jer nije mogao da ispadne covek i da saceka zavrsetak istrage. Koliko sam shvatio tuzilastvo se vec bavi ovim predmetom.

 

taman i da je sve tako, ojo je odrasla osoba od 27 godina, to treba imati u vidu 

Link to comment
Share on other sites

To nije sala za treninge KKP.

Partizan nikada ne trenira na stadionu JNA, niti ima tamo kancelarije.

 

Nije bio niti timski trening, vec individualni, gde termine imaju igraci koji plate zakup sale.

Igraci placaju individualne trenere, ne dodeljuje ih i ne nadzire klub.

 

Taj koji je trenirao individualno igrace nije zaposlen u KKP.

Bilo je tu jos igraca na individualnom terminu, iz razlicitih klubova, drzava, bez ugovra, sa ugovorima.

 

Zapravo jedina veza izmedju nesrecnog slucaja i Partizana je to sto sala u vlasnistvu fudbalskog kluba, koji je iznajmljuje uz novcanu nadoknadu.

 

Sve to zna i dr Lazi i Manipulacija i sve je to mogao da kaze kako je Uni gore napisao ili kako jeste, ali se ipak odlucio ovako iz njemu znane zlobe i pokvarenosti.

 

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, K.Dot said:

Nista od ovoga nece vratiti Odza ali zar nikome nije sumnjivo, sto Odzo nakon nesrecnog zavrsetka ove sezone menja menadzera i pocinje da trenira u partizanovoj sali? Nakon prelezane korone, on ponovo krece sa treninzima bez dozvole lekara. Sve ovo se vrlo lako moze utvrditi, on tamo nije trenirao sam, neko je vodio te njegove treninge. Covic je govno jer nije mogao da ispadne covek i da saceka zavrsetak istrage. Koliko sam shvatio tuzilastvo se vec bavi ovim predmetom.

Nije nakon zavrsetka nego  pre nove godine, tada je raskinuo sa Brstinom.

Od decembra ga je preuzeo ovaj Amer.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Vamos Laki said:

Apsolutno nije tacno da smo ocajno izgledali s Tomicem. Narocito ne prve sezone.

Nesto je puklo pocetkom druge. Pored sincica, verujem da je tu bilo jos trzavica.

Moje skromno misljenje je da je kretnja u napadu bila ocajna i predvidiva. Mozda si u pravu za prvu sezonu mada ne mogu da se setim stvarno. Mnogo mi je smetalo sto se krila ukopaju na trojci i samo cekaju povratnu loptu nakon pika koji centar pravi sa plejom ili bekom. Kretnja bez lopte pojedinih igraca nije ni postojala. Normalno tu ima i do samih igrace, nije sve do trenera. U svakom slucaju kada podvucem crtu meni licno je ostaljen bled utisak.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cooper said:

To nije sala za treninge KKP.

Partizan nikada ne trenira na stadionu JNA, niti ima tamo kancelarije.

 

Nije bio niti timski trening, vec individualni, gde termine imaju igraci koji plate zakup sale.

Igraci placaju individualne trenere, ne dodeljuje ih i ne nadzire klub.

 

Taj koji je trenirao individualno igrace nije zaposlen u KKP.

Bilo je tu jos igraca na individualnom terminu, iz razlicitih klubova, drzava, bez ugovra, sa ugovorima.

 

Zapravo jedina veza izmedju nesrecnog slucaja i Partizana je to sto sala u vlasnistvu fudbalskog kluba, koji je iznajmljuje uz novcanu nadoknadu.

 

Sve to zna i dr Lazi i Manipulacija i sve je to mogao da kaze kako je Uni gore napisao ili kako jeste, ali se ipak odlucio ovako iz njemu znane zlobe i pokvarenosti.

 

 

Ako je tako kao sto kazes upoznaj nas ostale "neobavestene" 

 

- da li je Novica Cicic vodio te treninge?

- zasto je doticni sa svog IG naloga odmah nakon smrti Majkla izbrisao sve objave sa slikama Majkla sa treninga,

- da li je jos uvek glavni skaut KKP

https://sport.blic.rs/novica-cicic

 

Ako je tako kao sto kazes onda je ovo privatna sema njegova i radi iza ledja klubu gde je zaposlen  ako je zaposlen

- da li su Jankovic i Zagorac bili prisutni isto tako na ovim treninzima.

 

Hvala unapred.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novica nije trener vec 20 godina, covek je skaut.

Znate i ti i dr LiM ko je vodio i gde nije zaposlen.

 

Svako bi obrisao zbog postovanja, komentara i spinovanja.

 

Opet ponavljam, covek je skaut.

Znas li koliko ima godina?

 

Bili su pojedini igraci Partizana i drugih klubova kao i i igraci bez ugovora.

 

To da igraci imaju privatne treninge mimo sezone nije novost.

 

Pitanja za tebe posto si blizak gazdi i znas sta mu je namera:

Da li je bilo vise od 2 igraca KKP i ako nije zasto nisu?

Da li je bilo igraca koji sigurno nece igrati u KKP sledecu sezonu?

Da li je neko od trenera KKP vodio trening?

Da li se placao termin?

I gde KKP ima timske treninge?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Šarac said:

Ako je tako kao sto kazes upoznaj nas ostale "neobavestene" 

 

- da li je Novica Cicic vodio te treninge?

- zasto je doticni sa svog IG naloga odmah nakon smrti Majkla izbrisao sve objave sa slikama Majkla sa treninga,

- da li je jos uvek glavni skaut KKP

https://sport.blic.rs/novica-cicic

 

Ako je tako kao sto kazes onda je ovo privatna sema njegova i radi iza ledja klubu gde je zaposlen  ako je zaposlen

- da li su Jankovic i Zagorac bili prisutni isto tako na ovim treninzima.

 

Hvala unapred.

 

 

 

Da li je pomenuti bio menadzer OJO-u i da li je ovo siljenje patke potrebno sada?:smiley33:

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Novica nije trener vec 20 godina, covek je skaut.

Znate i ti i dr LiM ko je vodio i gde nije zaposlen.

 

Svako bi obrisao zbog postovanja, komentara i spinovanja.

 

Opet ponavljam, covek je skaut.

Znas li koliko ima godina?

 

Bili su pojedini igraci Partizana i drugih klubova kao i i igraci bez ugovora.

 

To da igraci imaju privatne treninge mimo sezone nije novost.

 

Pitanja za tebe posto si blizak gazdi i znas sta mu je namera:

Da li je bilo vise od 2 igraca KKP i ako nije zasto nisu?

Da li je bilo igraca koji sigurno nece igrati u KKP sledecu sezonu?

Da li je neko od trenera KKP vodio trening?

Da li se placao termin?

I gde KKP ima timske treninge?

Znam da trenirate tamo gde je termin mozda najskuplji u Evropi ali ste ga dobili po smesnoj ceni jer ste pastorcad ove drzave i nikakve privelegije nemate. Kako vi ono zovete Aparthejd?

 

O vasem klubu samo toliko znam .

 

O svemu ostalom sto si napisao ne zanima me vasa unutrasnja organizacija niti bilo sta vezano za vas klub.

Kamo srece kada bi ste se vi i tako odnosili i prema nama a ne da ponedeljak vece umesto u setnji  napolju po prijatnom vremenu, vi provedete dva ipo sata pored tv ekrana i gledate SK1.?1

 

Prijatan dan ti zelim svakako. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...