Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

3 hours ago, Borivoje said:

 

Imamo i 3 pleja. Volden, Hol i Uskokovic. To nam je to, svidjalo se to nekom ili ne. Ostaje da se vidi ko je taj bek pored Lojda i Radanova.

 

Inace Borisa je glavom na draftu. Mi smo spremili i mašnicu.

 

Ma Uskokovica ni ne racunam, on skoro nikad ni nece biti u 12.

 

Walden nije plej, vec nesto izmedju 1 i 2. Jedini pravi plej je Hall, a on je igrao do sada samo u EC. Uostalom, ako je plan bio da se umesto Pangosa dovede Hall, to je bas lose resenje i onda je trebalo cekati, a ne toliko brzati. Mada se meni ne svidja ni dovodjenje Waldena.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

14 hours ago, John Terry said:

Ali glavni problem je bio svakako to sto smo napravili na papiru zmaj ekipu, i onda sve to zasrali sa Filipom kao bekapom, i to kao "zeljom trenera" u sta verujem ni sam Tomic nije verovao. 

 

Ove godine sigurno fali bek, kombo bek, i fali verovatno startna cetvorka ako Borisa ode. Ako ne, ja bih zaista da mu se konacno da sansa.

 

On 8/3/2020 at 9:31 PM, Šarac said:

- dovodi se jos jedan igrac na poziciji beka sutera koji ima i organizatorskih sposobnosti, znaci ne cist suter, ali ne i cist play

 

 

Hmmmm... Ako se dovodi jos jedan bek/plej... a i prosle godine nam je nedostajao bek/plej... pa smo doveli Filipa koji je vredno trenirao sa ekipom... hmmmm... 

 

Ne, ne, ne, nemojte molim vas 😄

Link to comment
Share on other sites

Posto smo razresili i tu dilemu

Pg hall, walden, uskok

Sg loyd, ???

Ako ne ciljamo neku azdaju na keca bi uzeo dakotu mathiasa na visegodisnji. High character guy, ima iskustvo u evropi, odlican suter, solidan defanizvac, high bbiq, dobar court vision

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Perkos2 said:

igraće se bez publike što je idealno za sina Filipa

 

Prema nepotvrdjenim informacijama, tu odluku donose drzave u kojima se igraju utakmice, a ne Evroliga. Ideja je da se igra u Areni pred oko 7000 ili u Pioniru pred oko 2500-3000. Procena je da ce oko 10. septembra broj novozarazenih biti ispod 50 dnevno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Stvarno nema nikakve logike da dovedemo još jednog igrača na poziciji gde imamo makar na papiru najkvalitetnijeg igrača. 

 

Videcemo kako je Sale zamislio, jer mi ne deluje da je trener kome drugi sastavljaju tim. Po nekim pricama iz kluba Volden je u njegovoj glavi prvi plej, a Hol drugi. Mada sve te price su prazne jer jos ni pripreme nisu pocele.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Borivoje said:

 

Videcemo kako je Sale zamislio, jer mi ne deluje da je trener kome drugi sastavljaju tim. Po nekim pricama iz kluba Volden je u njegovoj glavi prvi plej, a Hol drugi. Mada sve te price su prazne jer jos ni pripreme nisu pocele.

 

Problem sa ovim prvi plej, drugi plej - gdje se tu onda uklapa potraznja za Pangos-em? Sta bi bio Volden da je Pangos stigao, i da li je dovodjenjem Hola svjesno degradirana plej pozicija? - Ne bih rekao.

 

Vjerujem da necemo imati klasicnu raspodjelu uloga, prvi plej, drugi plej, prvi bek suter i sta sve vec.. Dovode se kvalitetni bekovi igraci, sa nijansama u razlicitosti kod karakteristika, koji bukvalno mogu svako sa svakim da igra u kombinaciji. Kompletni igraci, sa odlicnom odbranom, fizickim predispozicijama i kvalitetnim sutem...

 

Mene samo zanima da li ce ovaj dodatni igrac biti takodje kombo bek, ili ce moci neko vrijeme i na SF, swing igrac, 2/3, 3/2, TK, Rivers tip igraca.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Princeton said:

 

Problem sa ovim prvi plej, drugi plej - gdje se tu onda uklapa potraznja za Pangos-em? Sta bi bio Volden da je Pangos stigao, i da li je dovodjenjem Hola svjesno degradirana plej pozicija? - Ne bih rekao.

 

Vjerujem da necemo imati klasicnu raspodjelu uloga, prvi plej, drugi plej, prvi bek suter i sta sve vec.. Dovode se kvalitetni bekovi igraci, sa nijansama u razlicitosti kod karakteristika, koji bukvalno mogu svako sa svakim da igra u kombinaciji. Kompletni igraci, sa odlicnom odbranom, fizickim predispozicijama i kvalitetnim sutem...

 

Mene samo zanima da li ce ovaj dodatni igrac biti takodje kombo bek, ili ce moci neko vrijeme i na SF, swing igrac, 2/3, 3/2, TK, Rivers tip igraca.

 

Ja sam pre nekoliko dana napisao po nekom osecaju bez ikakvih informacija iz kluba, da se ne bih iznenadio da pojacanje bude na 2/3. Trenutno je misterija i kako Sale vidi Davidovca, koji je bitan igrac za Zvezdu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2020 at 9:31 PM, Šarac said:

 

- Marko Pavlovic preuzima rukovodecu ulogu i glavni je za distribuciju i organizaciju red star shopova sa artiklima KKCZ store.

- Janko postaje direktor marketinga,

- ukoliko broj zarazenih bude dvocifren i sredinom septembra i zakonske mere dozvole publiku u dvoranama, bile bi pustene sezonske za Arenu i El do 7.000  gledalaca, ne znam koliki % sezonske a koliko dnevne, ali u pocetku max broj dozvoljenih bi bio oko 7000 ( arena). Pionir se ne spominje kao mogucnost za EL. Ako bi se primenile iste mere, maximalno bi moglo 2.500 ljudi ( mozda ce to biti broj za Aba ligu)

 

 

Cestitke Janku, super lik i veliki zvezdas.

Red star shop-ovi su valjda pod FKCZ, mada od prosle sezone je bio i jedan deo u objektima sa KK proizvodima.

Od Arene mrka kapa posto su prosle nedelje postavili centralni kiseonik tako da ce skoro sigurno  da bude kao privremena bolnica i na jesen/zimu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drperce said:

 

Cestitke Janku, super lik i veliki zvezdas.

Red star shop-ovi su valjda pod FKCZ, mada od prosle sezone je bio i jedan deo u objektima sa KK proizvodima.

Od Arene mrka kapa posto su prosle nedelje postavili centralni kiseonik tako da ce skoro sigurno  da bude kao privremena bolnica i na jesen/zimu

Nisam se dobro izrazio, mislio sam da bude zaduzen za plasman svih proizvoda putem tih prodavnica.

Spominjalo se problem klima u Areni da ako bude morala da se ukljucuje bice problem da se pusti i publika.i  

Ovo je vec neki novi momenat sa kojem si ti vec upoznat. 

Ne znam , ostaje Pionir onda kao alternativa za igranje kosarke.

A sta cemo sa komsijama?

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

„Budžet Crvene zvezde za narednu sezonu iznosiće pet miliona evra neto. Biće, dakle, 30 odsto manji u poređenju sa prethodnom takmičarskom godinom. Nama su prihodi od prodatih sezonskih karata imali udela od nekih 25 do 30 posto u budžetima za prethodnu sezonu. Zbog pandemije virusa korona to u narednoj sezoni očigledno neće biti moguće“, rekao je Čović, pa potom dodao:

„Crvena zvezda je navikla sa posluje i ostvaruje rezultate sa budžetom koji je ubedljivo najmanji u Evroligi. Bez obzira na sve priče i spinove koje slušamo godinama da su nam budžeti 15, 14 ili 11 miliona evra. Mi budžet formiramo prema realnim mogućnostima i okolnostima, ali transparentno, jer Evroliga nije organizacija koja trpi i dozvoljava improvizacije. Na tom planu traži jasno i dokumentovano poslovanje“.

Čović je otkrio koliko će novca trošiti na plate igrača.

„Govorimo o preporuci Evrolige koju je Crvena zvezda poštovala i poštovaće u budućnosti. Otprilike, tri miliona evra trošiće se na plate igrača u narednoj sezoni, među kojima će najveća biti 400.000 dolara, tačnije između 350.000 i 400.000 hiljada, a najmanja 70.000 evra, odnosno između 50 i 70“.

 

http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-League/a338631-Covic-Imamo-budzet-od-pet-miliona-evra.html

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nigde ne spominje koliko nas je kostala prosle sezone zajebancija menjaja igraca i trenera kao na traci, sve iz jedne namere, da bi uklopio svog neuklopivog sina. Da leci komplekse iz mladosti.

Koliko smo novca potrosili prosle sezone od sponzora namenjenih za ovu sezonu.

 

Izdaje saopstenje kojima ni on vise ne veruje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...