Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Allahu akbar & faljen Hezus da i dalje ga žele. Rahmetli Vladimir Štimac potpisaće i dvadeseti ugovor do kraja karijere. Nikad nismo imali centra koga mesto toliko ne drži. Veliki putnik i avanturista. Uzi im genge Šti-ma-raaa...!!!

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

Cemu tolika mrznja prema covjeku?

 

Ok ako dodje neki dikembe iz razvojne lige, nemam nista protiv.

 

11 hours ago, khabib said:

Ako nam na kraju ostane Štimbe tebe ću da krivim 😄

 

A Štimbembe? Mora ipak tri sloga da bude u imenu... 

 

 

Elem, Aleksa x2 i jos Reath sutra, pa da pocnu pripreme... da se isprobaju Kuzmic i Djordjevic da li je to ok za 2. i 3. centra i po potrebi reagovati na trzistu za nekog pleja ili centra ako ne moze Kuzmic. 

 

Mnogo bre dugo nema kosarke, izludeh. A i ovaj NBA na Areni a ja na SBBu... 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Borivoje said:

Đorđević definitivno u FMP-u.

 

Za njega definitivno bolje, da se razvije fizički i da dobije minute....cenim Apić scenario..nabiće brojke i javiće se neki Rusi da im ga tapnemo na zimu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Mislim da ni jedan ni drugi nisu evroligaski materijal iskreno, tako da je svejedno manje-vise. 
 

 

S tim sto Uskokovic po svemu sudeci nikad nece ni biti, a small ball centri su itekako retkost i na ceni pa se barem Djordjevic moze prodati za par godina, kao Apic, a Uskokovic ne. Dakle, logike bez je ovaj potez.

 

Mi de facto imamo frku sa domacim bekovima, ali to ne znaci da bas bilo ko moze da igra samo jer je Srbin. Nek se izbori za minute u FMP kao Djordjevic sto se izborio, pa da mu se pruzi sansa.

 

Ovako, Aleksa Uskokovic moze eventualno biti u ulozi Human Victory Cigarette, kao svojevremeno Darko Milicic u Detroitu.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, John Terry said:

 

S tim sto Uskokovic po svemu sudeci nikad nece ni biti, a small ball centri su itekako retkost i na ceni pa se barem Djordjevic moze prodati za par godina, kao Apic, a Uskokovic ne. Dakle, logike bez je ovaj potez.

 

Mi de facto imamo frku sa domacim bekovima, ali to ne znaci da bas bilo ko moze da igra samo jer je Srbin. Nek se izbori za minute u FMP kao Djordjevic sto se izborio, pa da mu se pruzi sansa.

 

Ovako, Aleksa Uskokovic moze eventualno biti u ulozi Human Victory Cigarette, kao svojevremeno Darko Milicic u Detroitu.

Materijal ne može da se bude kasnije ili ranije, materijal jesi ili nisi, a proizvod možeš postati u budućnosti. 
Small ball centri nisam siguran šta ti znači, ja bih rekao da je Djordjević klasični centar u telu od 203cm. Solidno pokretan i dobre tehnike, ali bez onoga što karakteriše te moderne petice, a to je igra iznad obruča i dobra zaštita reketa.

Ostajem pri tome da njih dvojica nisu materijal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Materijal ne može da se bude kasnije ili ranije, materijal jesi ili nisi, a proizvod možeš postati u budućnosti. 
Small ball centri nisam siguran šta ti znači, ja bih rekao da je Djordjević klasični centar u telu od 203cm. Solidno pokretan i dobre tehnike, ali bez onoga što karakteriše te moderne petice, a to je igra iznad obruča i dobra zaštita reketa.

Ostajem pri tome da njih dvojica nisu materijal.

 

Slobodno ostani pri svom stavu, taman posla, samo mi nije jasno kako je to Uskokovic zasluzio da igra u Zvezdi a Djordjevic nije. Mozda ce da mase peskirom, ali ni to nije dobra opcija. Covek se ni u FMP nije izborio pored onih antitalenata Pota i Djokovica, a kamo li sad da nesto moze. Koristice samo da popuni broj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne znam samo po kojoj logici je Uskoković preuzet iz Željeznika, a Đorđević nije. Obe pozicije deficitarne a razlika u talentu kao dupe i oko.

 

po logici da niko ne smeta filipu da pokaze sav svoj talenat u fmp-u, nakon sto je osporavan u prethodnom periodu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Slobodno ostani pri svom stavu, taman posla, samo mi nije jasno kako je to Uskokovic zasluzio da igra u Zvezdi a Djordjevic nije. Mozda ce da mase peskirom, ali ni to nije dobra opcija. Covek se ni u FMP nije izborio pored onih antitalenata Pota i Djokovica, a kamo li sad da nesto moze. Koristice samo da popuni broj.

 

Uskokovic verovatno nece ni igrati, a procena je da Djordjevicu vise znaci minutaza nego da bude 13 igrac. I procena je da ne mogu i Rit i Đorđevic u CZ.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne znam samo po kojoj logici je Uskoković preuzet iz Željeznika, a Đorđević nije. Obe pozicije deficitarne a razlika u talentu kao dupe i oko.

Djordjevicu istice ugovor u decembru mislim ako nisam nesto promasio. Ne igra na mestu tatinog sina kojem sad treba prostora. Bolje da sedi u Zvezdi, gleda utakmice EL iz prvog reda,nego to isto da radi u Zelezniku i gleda samo ABA ligu.

Edited by LosmiSK
Link to comment
Share on other sites

Apropo Stimca, gledao sam prosle godine neki podkast sa njim. Tu je izjavio kako nakon toliko godina u kosarci i sa takvim brojkama iza sebe zeli minutažu i startnu postavu. Otuda ona Obradoviceva izjava o ulogama od pre neki dan.

Verujem da bi ga zadržao da je ovaj spreman na 10-15 minuta i ulogu u skladu sa tim

Link to comment
Share on other sites

Quote

Адидас ће обезбеђивати опрему за све селекције КК Црвена звезда мтс, а опрема за утакмице је креирана специјално за клуб у сарадњи стручњака адидаса и дизајнера клуба из Београда.

:smiley13:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da mi neko kaže "Odaberi jednog ali samo jednog igrača kog nikako ne bi želeo da vidiš u Zvezdinom dresu", u žestokoj konkurenciji i pored veprića ja bih bez dileme odabrao Lesora jer mi je lik za tu jednu sezonu pojeo više živaca nego što će Štimac za sve godine bivstvovanja u klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni više izgleda da je zbog Kuridže i Reatha. 

 

Kuridža je slične visine kao Đorđević, snažan, a sad je već i mator. Deluje mi da bi Obradović mogao da ga koristi na petici u nekim varijantama. Reath takođe, ako je tačno da dolazi, može i na 5. Previše bi bilo da je i Đorđević tu pored njih dvojice + Nnoko i Kuzmić, kao dve glavne opcije. 

 

4 Simon, Simanić 

4/5 Kuridža, Reath

5 Nnoko, Kuzmić 

 

Ako Simanić ode, taman to pojačanje na mesto startera. Mislim, treba pojačanje i ako ne ode, ali ako dođe baš kvalitetan igrač, tek onda Đorđević ne bi stigao na red za svoje minute. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...