Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Ima vremena do početka priprema, pratimo na tržištu i domaće i strane igrače, gledaćemo da još nekog dodamo. Stranci u ovom trenutku nisu prioritet, imajući u vidu ovo neočekivano ludilo na tržištu.

 

VLADIMIRU Štimcu je istekao ugovor i uskoro će biti poznato da li će nastaviti karijeru u Zvezdi.

- Štimac je provereni igrač, koji i dalje ima značajnu tržišnu vrednost. Imamo još malo vremena da razmislimo o svemu, niko ne bi trebalo da bude nezadovoljan svojom ulogom. Vagaćemo da li je neko spreman za prihvatanje određene uloge, jer u suprotnom možeš samo da imaš problem. Ne pričam o Štimcu, već generalno.

 

https://www.novosti.rs/sport/kosarka/905415/obradovic-novosti-favoriti-smo-aba-ligi

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

Duop ne iskače iz fundamenta kojima vlada pristojno.

Taj brutalan procenat ispod koša dolazi od 90% ubačaja od table pa ti trebaju ozbiljne fizikalije da ga blokiraš... ostalo kuca.

Duge ruke...prilično spretan sa ovom telesinom sa niskog posta...u tranziciji hvata loptu u trku i ne pravi korake što Lazić dan danas nije savladao...

ali polako možda naući u sledeće dve sezone kod nas kada već nije za prvih deset.

 

Ovih 43% za tri nek je i 35% u EL ali ima ko pre njega da hita trojke.

Biće dovoljno da samo jednu-dve ubode pa da ga markiraju  čim se izvuče na šut i tako razvuče odbranu...olakša Nnoku ili Kuzu ispod koša.

Obratite pažnju na gornjem: jedva da je polovinu asista za tri dobio valjano...za tolikog baju priprema šuta neminovno traje duže...

još kada mu bace te pasove u kolena ili u stranu, dok odradi korekciju stava...privuče nogu...deluje sporo...ali ima povisok izbačaj i bode ga momački. 

Teško da će nam u timu smetati jeftin mladac meke ruke...visok 2.11m i sa 110kg krtine.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dragi sapatnici, vidim da potone tema na tiho dno. Ajd bar na vrućinu da se raspevamo od muke:

Za KK CZ Beograd
 

Troler trola svakom botu
trač doleće iz daljine,
siromasi ovog foruma
čekaju da transfer sine
čekaju da transfer sine
joj, joj, joj, joj.

 

Za Beograd, za Beograd
firmom “Čović”, firmom “Čović”
upravo se plej sprema,
sve razloge za put ima
samo love valjda nema
samo love valjda nema
nema, joj.

 

Ciganin sam od malena
od Kešelja pesme pevam,
voleo bih, majko mila
samo jednom TIM što snevam
samo jednom TIM što snevam
joj, joj, joj, joj.

P.S. Ako se nekom stvarno peva, evo karaoke muzike - 

https://www.youtube.com/watch?v=fKtzcXczVqA  🤠

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Majak said:

Dragi sapatnici, vidim da potone tema na tiho dno. Ajd bar na vrućinu da se raspevamo od muke:

Za KK CZ Beograd
 

Troler trola svakom botu
trač doleće iz daljine,
siromasi ovog foruma
čekaju da transfer sine
čekaju da transfer sine
joj, joj, joj, joj.

 

Za Beograd, za Beograd
firmom “Čović”, firmom “Čović”
upravo se plej sprema,
sve razloge za put ima
samo love valjda nema
samo love valjda nema
nema, joj.

 

Ciganin sam od malena
od Kešelja pesme pevam,
voleo bih, majko mila
samo jednom TIM što snevam
samo jednom TIM što snevam
joj, joj, joj, joj.

P.S. Ako se nekom stvarno peva, evo karaoke muzike - 

https://www.youtube.com/watch?v=fKtzcXczVqA  🤠

 

Nad Kalisom

gavran leti

predoseca - bice BAT-a

siromasi iz partera

Cekaju da lova stigne

Cekaju da lova stigne

:classic_ninja:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Uti said:

Radanov se vratio i zvanicno.Nadam se da ce konacno dobiti sansu i da ce istu iskoristiti na pravi nacin.

👍...Ali, najava na Tw bila kao za svakog drugog...cekao da vidim u pasosu neku G ligu, Valensiju, Himki..svasta mi padalo na pamet.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Anton Chigurh said:

Da ne kazem sta je meni palo na pamet kad sam ugledao emojie za povratak kuci. Onda i drugi mini šok kad sam video samo pasose FMP-a i CZ. 

 

Pomalo nepotrebno i isforsirano da i Radanova ovako najavljuju, ali ok, valjda da kao ispostuju foru.

Ja kad sam to video pomislio da se bludni sin vraca kuci...

 

Dobro je da je Radanov u pitanju. :))

Link to comment
Share on other sites

Svi ovi snimci  prikazuju igrace u najboljem svetlu, pa i nisu preterano merodavni za ocenu, ali ono sto nijedan snimak nije mogao da ulepsa, a jasno se vidi je da je Duop poprilicno pokretljiv za svoju visinu. Ocigledno je da se u napadu najvise sluzi sutem za tri, ali ume i da lazira sut i protrci pored igraca. Visok, prilicno pokretljiv, finog suta. Deluje mi da bi lagano mogao  da se uklopi u Saletovu filozofiju igre.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

Duop ne iskače iz fundamenta kojima vlada pristojno.

Taj brutalan procenat ispod koša dolazi od 90% ubačaja od table pa ti trebaju ozbiljne fizikalije da ga blokiraš... ostalo kuca.

Duge ruke...prilično spretan sa ovom telesinom sa niskog posta...u tranziciji hvata loptu u trku i ne pravi korake što Lazić dan danas nije savladao...

ali polako...tu je on još par sezona.

Ovih 43% za tri nek je i 35% u EL ali ima ko pre njega da hita te trojke.

Biće dovoljno samo par da ubode na početku pa da do kraja razvlači odbranu izvlačenjem spolja na šut. 

Ako obratite pažnju na gornjem klipu se vidi da je jedva polovinu asista za tri dobio valjano...za tolikog baju priprema šuta neminovno traje duže još kada mu bace te pasove u kolena ili u stranu dok odradi korekciju stava...privuče nogu...deluje sporo...ali bode ga momački. 

Teško da će nam u timu smetati jeftin mladac meke ruke...visok 2.11m i sa 110kg krtine.

 

 

Rit ce biti pozitivno iznenadjenje za sve ako ga prebace, mmw. Srecno Radanovu, da mu treci boravak ovde bude onaj srecni

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kronostime said:

Aman, bre, ljudi, ne ocekujte previse: EL timovi koriste situaciju i sklapaju rostere za mnogo manje para i ocekivati  u toj konkurenciji nesto sa ovim igracima je suludo.

Mojih 2 centa

to kad pricamo o EL

kad ABA plejof dodje na red bice to "najskuplji roster u istoriji lige"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...