Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Hol deluje kao ok igrac, mada i dalje fali prvi plej. Volden ni tamo ni vamo, los za pleja, los za beka. Lojd je potpuni promasaj

 

Raduje Kuzmic koji se vratio u zivot. Rit, MJK, Davidovac, to mogu da budu ok igraci sa klupe

 

Ali nam fali plej, vrhunsko krilo i vrhunska cetvorka. Simon, Dobric, Volden visak u startu, nakrcali smo tim igracima koji su suv prosek

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vepar said:

Prelako smo se odrekli Pantera i Berona, tu je gazda morao da se otvori

 

Ovi Voldeni i Lojdovi su prosecni igraci

 

Zamisljam bas da Beron promasi 8 trojku u nizu 

Prelako smo se odrekili? Da nisi ti planirao da im ponudis ove ugovore sto umaju u rusiji i Milanu da ostanu? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

Prelako smo se odrekli Pantera i Berona, tu je gazda morao da se otvori

 

Ovi Voldeni i Lojdovi su prosecni igraci

 

Zamisljam bas da Beron promasi 8 trojku u nizu 

Berona mi nije zao, ali mi je zao Puntrea stosmo se odrekli, tj sto mu nismo ponudili bolju platu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da sačekamo par utakmica pa da vidimo gde smo i šta smo. Bilo je solidnih minuta, ali i nekoliko crnih rupa gde nismo na koš šutnuli ili smo bacali cigle u poslednjoj sekundi. Nije mi se dopalo divljanje u drugom poluvremenu. U 1/4 je delovalo da imamo neke akcije. Nemamo ni bog zna kakvu fiziku, ali deluje da možemo da odigramo solidnu odbranu.

 

Simon je greška, Davidovac mora da se ukapira da je sezona počela. Rit i Kuridža su skromnih mogćnosti, Dobrić toplo-hladno... Radanov se izgleda neće naigrati. Fener sasvim solidan, bolje sad deluju nego prošle sezone sa Robijom. 

 

Videćemo, posle 3-4 utakmice ćemo videti kud plovi ovaj brod...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste Davidovac i Rit su problem.. Glava me boli od veprovih postova, rijetko nekvalitetan forumas. 

 

Nama je problem sto nismo kompletni a imamo odlican raspored na startu. Dobro bi bilo u prvih 5 kola 3 dobiti ako hocemo da drzimo prikljucak. Kvaliteta nam fali ali pitanje imamo li para jer smo imali bas puno vremena za kompletiranje tima. 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lojd nije prosecan igrac. On je jedini legit EL igrac u ovom rosteru.

Vcras bio los - jeste, ali daleko veci problem je sto ostatak tima, kad je Lojdu lose vece, tesko u EL moze da prebaci 60p.

 

Edit: nisam video da ima nova tema

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo je baš lepo uštopovao Lojda, nije mu dao da diše. Da imamo njega i Puntera, ovo bi bio solidan tim, sa ovim trenerom. Lepe želje jbg. Imaćemo mi i dobrih utakmica, ali previše ćemo zavisiti od ova 3 Amera.

 

Jedino mi nije jasno šta Branko Lazić traži više u Zvezdi. Mogli smo bar da mu platimo da dodaje peškire, samo da ne igra. Simon sa ovakvom igrom teško da će dočekati kraj sezone, bez obzira na stare zasluge. DeDu neko da polije punom kofom hladne vode pred Baskoniju, da probudi čoveka, pa možda i odigra nešto...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vamos Laki said:

Hahaha, ironija ili ne, postoji tu bar gram istine.

Ne razumem sta se ceka s pojacanjem, i zasto nam treba po 3 meseca kad god trazimo pojacanje.

Iskustvo kaze da dobro pojacanje cesto stigne tek kad vec nemamo sansi za nesto vise. I nikako da se nauci neka lekcija oko toga...

 

Nema nikakve ironije, pokazalo se da je sa ovakvim amaterskim pristupom Zvezda potpuno nekonkurentna sa evroligaškim ekipama.

 

Ovom timu fale bar 3 igrača da bi uopšte mogao da se takmiči na ovom nivou i nije ni trebalo dozvoliti da počne takmičenje jer ozbiljno narušava regularnost.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...