Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

11 hours ago, dulematic said:

Nominujem @Wingwalkerza otvaranje sezonske teme.

Slavisa je vec otvorio temu. Kada su svi prihvatili EL tankovanje zarad ABA titule Slavisa je poludeo i izneo stav da u svakoj utakmici mora da se ide na pobedu u svakom takmicenju na titulu. Slavisa je covek sa pobednickim mentalitetom i ako se ikad docepamo F4 to ce biti u godini u kojoj Slavisa otvori temu. 

  • Like 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kokodakalo said:

Slavisa je vec otvorio temu. Kada su svi prihvatili EL tankovanje zarad ABA titule Slavisa je poludeo i izneo stav da u svakoj utakmici mora da se ide na pobedu u svakom takmicenju na titulu. Slavisa je covek sa pobednickim mentalitetom i ako se ikad docepamo F4 to ce biti u godini u kojoj Slavisa otvori temu. 

 

Upravo tako...Slaviša je Veliki jer od jednog deci Slaviše možeš da rastvoriš litar prosečnog ganfera. 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad ovo malo zvuci kao simpathy for a devil u mojoj verziji,ali bio sam tu:

Kad je pala tribina pod jurisom zandatmerije.

Bio sam u Vrscu.

Bio sam kad je Jovanovic polomio tablu 88' i cekao se nastavak derbija skoro 2 sata.

BIO SAM U Kragujevcu pored pp aparata.

Bio i uhapsen posle derbija,a bio sam ih na mnogo kad smo bili podeljeni na pola u derbijima sto je mozda najbolja kosarkaska atmosfera na kosarci ikada .

Bio tu kad su seljaci vredjali Komazeca na nacionalnoj osnovi,iako je covek Srbin sto generalno nije ni bitno...........

Ali najljudja stvar koja mi desila je sto sam na zenin press usao na derbi kad su grobari bili domacini,stim sto sam morao da vodim i nju posto je na press-u njena slika.Nista ne bi bilo toliko strasno da nije bila 7 mesec i trudnoce i sto sam ja toliko psovao da me je gledala u fazonu kome cu ja da rodim dete.2011 godina,Kari na klupi,Nedovic ni na klupi.Moj drugar Petar Popovic na centru a grobari luduju na plus 25....Ajmo bre ganferiiiii

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, placebo said:

Sad ovo malo zvuci kao simpathy for a devil u mojoj verziji,ali bio sam tu:

Kad je pala tribina pod jurisom zandatmerije.

Bio sam u Vrscu.

Bio sam kad je Jovanovic polomio tablu 88' i cekao se nastavak derbija skoro 2 sata.

BIO SAM U Kragujevcu pored pp aparata.

Bio i uhapsen posle derbija,a bio sam ih na mnogo kad smo bili podeljeni na pola u derbijima sto je mozda najbolja kosarkaska atmosfera na kosarci ikada .

Bio tu kad su seljaci vredjali Komazeca na nacionalnoj osnovi,iako je covek Srbin sto generalno nije ni bitno...........

Ali najljudja stvar koja mi desila je sto sam na zenin press usao na derbi kad su grobari bili domacini,stim sto sam morao da vodim i nju posto je na press-u njena slika.Nista ne bi bilo toliko strasno da nije bila 7 mesec i trudnoce i sto sam ja toliko psovao da me je gledala u fazonu kome cu ja da rodim dete.2011 godina,Kari na klupi,Nedovic ni na klupi.Moj drugar Petar Popovic na centru a grobari luduju na plus 25....Ajmo bre ganferiiiii

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Šarac said:

Pa ovaj iz Armanija koji zbog BLW ne zeli da se bavi kosarkom vise. Samo malo treba ispratiti, ali najlakse je reci da je neko nesposoban da dovede igraca ili da je neko ovde trazio paznju.Dan kada je trebao biti predstavljen saopsteno je da nas je odbio. Sada sto u medjevremenu nije neki igrac izvucen iz nekog podruma da bi se zadovoljilja publika, sorry, to moze na manageru. 

 

Hvala na odgovoru, nije mi eurohoops najpouzdaniji pa mi je trebala potvrda 

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad roster Fenera, nije to neki tim
 
Veseli, De Kolo, ostalo solidni igraci, nista poaebno
 
Na kecu Zo i Vesterman, dva najprecenjenija pleja u Evropi + Ali koji je vec mator
Ti imas na pleju light verziju Lorenca, drugi plej nam je Volden koji je daleko od Nanda. Mi mozemo da se nadamo da su jos nespremni i da mozemo da ih iznenadimo na zelju i timsku igru, ostalo je sve dobrano na strani Fenera. Po meni, kljicno je da davimo Nanda sto vise i da ga uvedemo u neki kontra ritam, ne verujem da je Lorenzo u nekoj brutalnoj formi kao ni ostali Ameri tamo, mnogo bi nam bilo lakse ako Veseli ne bude igrao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...