Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

Ne znam sta je "problem" sa ljudima, i tu ne mislim nista uvredljivo prema bilo kome. Zna se koliko se mi mozemo opruziti, pa cak i takav budzet nije "zatvoren" nego projektovan. Zna se da to nije nista u odnosu na najbogatije timove. Zna se da mi realno i nismo za Evroligu kada se pogledaju svi parametri, i tek necemo biti, s obzirom na planove Evrolige. Zna se da moramo da vodimo racuna i o srpskim igracima zbog raznih ogranicenja koja jesu vezana za srpsku ligu (koja je nekima nevazna) ali opet ne mozes drzati celu sezonu igraca na tribini i aj sad bajo igraj.

 

Sve se to zna, i opet imamo kuknjavu pred svaku sezonu.

 

Ajmo ovako. Budite srecni sto imate klub koji volite u ELITI kosarke. Nece trajati, vec je bolela ona sezona bez nje. Budite ponosni sto imamo klub koji pristojno reprezentuje sve nas u tom takmicenju. Shvatite da se ne mozemo takmiciti sa bogatima. 

 

Ne zbog mene. Bice vama lakse da uzivate u utakmicama. Bicete zahvalniji za to sto imate, i bicete srecniji kada se pobedi. Zvezda je autsajder Evrolige. Ne vidim kako se to uskoro moze promeniti.

Druze, javi mi se kasnije da podelimo sendvic sto sam dobio od Covica, ne vredi,  pokusavam da oslabim a sendvici samo stizu, a i oni su sirmoasniji u odnosu na proslu sezonu, jebiga kriza, korona, budzet manji,  pa da podelim sa tobom. Bolje odmah da te etiketiram dok se ostali ne razbude i krenu frontalno i na tebe, ja sam vec navikao , ali eto mojih 2 metra i 125 kg to lakse podnosi, pogotovo mentalno. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Volim i ja.

Vidite u moderaciji sta/kako..meni mindegy

Nije to odluka za moderaciju nego za nas sa teme. Aj ovako, ako neko ima volje da napravi lep uvod do petka, otvorićemo novu temu, inače da nastavimo na Slavišinoj. Šta misle ostali? 

Edited by dulematic
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako vec pucamo na skorera Askia Booker bi bio bombon, ako cemo u opste ikog i dovoditi...

Po meni bi bilo postenije da se kaze, nemamo sad para ako budemo nasli nacicicemo ako ne teraj kola koja imas...

Ova opravdanja mi idu na k...c, da se ustedi plata, odgovarajuci igrac bla bla truc, kako se reagovalo u roku od odmah za Terija a za rezervnog beka nema odgovarajuci a bukvalno ima tih kombo skorera koliko hoces

Link to comment
Share on other sites

Usteda za platu je bila sprdnja sa moje strane. Nekada ne treba svaki upis bukvalno shvatiti, da se htelo ustedeti ne bi se doslo do slanja ugovora za Sajksa. Zavrsni cin kod ugovaranja igraca je kada se posalje ugovor, a mi smo dosli do toga da je sve bilo dogovoreno i stavljeno na papir. Samo je on trebao da stavi paraf, ista situacija i sa Pangosom, ugovor je bio poslat.

Onog dana kada sam objavio stavite slemove , to sam napisao sa namerom jer su oba igraca bila dogovorena, samo sto je Terry odmah dao pristanak, a ovaj je cekao par dana da to i zvanicno potpise. Da je cak isti dan potpisao bio bi i zvanicno objavljen kao sto sam i napisao, dan po dolasku Terija. 

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

Usteda za platu je bila sprdnja sa moje strane. Nekada ne treba svaki upis bukvalno shvatiti, da se htelo ustedeti ne bi se doslo do slanja ugovora za Sajksa. Zavrsni cin kod ugovaranja igraca je kada se posalje ugovor, a mi smo dosli do toga da je sve bilo dogovoreno i stavljeno na papir. Samo je on trebao da stavi paraf, ista situacija i sa Pangosom, ugovor je bio poslat.

Onog dana kada sam objavio stavite slemove , to sam napisao sa namerom jer su oba igraca bila dogovorena, samo sto je Terry odmah dao pristanak, a ovaj je cekao par dana da to i zvanicno potpise. Da je cak isti dan potpisao bio bi i zvanicno objavljen kao sto sam i napisao, dan po dolasku Terija. 

 

 

Čekaj, znači sa Sajksom je sve usmeno bilo dogovoreno, samo je trebalo da potpiše i on onda shvati da black lives matter i da ne može da se bavi košarkom? :classic_wacko:

 

Kakve taj droge uzima, Markus Vilijams je za njega mala maca.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se Sajksa tice, na stranu kakav je igrac i da li bi nam legao, a sto se tice tog odbijanja zbog toga sto je situacija u Americi takva kakva je i desavanjima oko ubistava tamnoputih ljudi - ja to mogu da razumem

 

Nije neko ko mora da ide na posao svakog dana da bi sebi platio kiriju i kupio hranu. Otac je 5-godisnje devojcice. Veoma ga je, kao tamnoputog oca, potreslo to sto se desilo i sto se desava (tamo negde u martu je ubijena 27-godisnja tamnoputa devojka, u svom krevetu, ni kriva ni duzna...). 

 

Videcemo da li ce se pojaviti sutra na F8 Lige Sampiona za Turk Telekom... to bi morao, jer ima valjda potpisan ugovor. 

 

Pa sta su nasi sportisti radili tokom bombardovanja? Digli su glas, neki nisu zeleli da igraju ili su nosili poruke pre/posle utakmica, a neki cak raskidali ugovore (Vladan Lukic bese, vratio se iz Francuske).

Tako da, nemojte ga osudjivati sto mu je to razlog. Jbg. Razlicite ljude razlicito doticu stvari... Treba imati razumevanja prema necemu i ako nas to ne dotice sada gotovo uopste. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sykes svakako ne bi igrao protiv Fenera tako da bi svakako taj meč odigrali bez tog pojačanja. A i ko zna kad bi stigao jer ima ugovor za F8 Ligu Šampiona a mi koje smo sreće ušao bi u Finale sa Turk Telekomom pa ko zna kad bi došao tipa 3-4 kolo plus korona test karantin ako je pozitivan plus mora da upozna saigrače itd itd. 

EDIT: Sykes je igračina i na prste jedne ruke mogu da se nabroje bolji igrači od njega a da su slobodni u izboru sredine. I dan danas one iz Banvita kad bude ujutru tresu se od Sykes-a kako ih je razbio.

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

Veliki pozdrav za sve forumaše i braću cigane. 

 

S obzirom da počinje nova sezona novi izazovi evo i ja da probam nešto novo i da vam se pridružim u razglabanju svih aktuelnih tema našeg kk-a.

 

Mene od svih naših postojećih i potencijalnih igrača najviše interesuje Dobrić i njegova uloga i status. Šta očekujete od njega ove sezone?, Jeste najavljeno nekako da će dobiti više prostora. On i Deda su suvo blago ovog tima a čak šta više Deda je možda i naš najbitniji igrač tj da se ispravim najkonstantniji i u prošloj sezoni a evo i na početku ove. 

 

Link to comment
Share on other sites

primećujem ovde ozbiljno cvikanje u vezi rezultata u duelu sa Fenerom...samo da vam prenesem atmosferu iz moje firme jutros:

 

ulazim u aperitiv bar gde 3-4 kolege grobari sede i piju kafu a vođa ganfera iz firme pored njihovog stola mlatara rukama:

priđem, a on njima slikovito dočarava kako se čerupa kokoš...kako on kaže: ''na živo''...kod njega nema poluprazne čaše.

 

kada smo napravili onaj niz od 7 pobeda u EL on je svaki put stavio 2-3K dinara na pobedu Zvezde,

i svaki put došao posle tekme u taj bar da sve popijemo...i mi, i komšije...jer mu ovi zadnja 2-3 puta udarali kontru uplatom na rivale.

inače ne priča sa mnom kada je čuo da sam nakon EC tekme sa Valensijom poklonio sezonsku nekom klincu...on to ne razume. 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...