Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

 
Ja sam koristio Kodi ranije ( u Francuskoj) i onda sam saznao da Kodi isto nije legalno resenje, i da mogu da ti prave problema pa ga vise ne gledam, tj ne koristim. Treba to prvo dobro proveriti kako i sta sa Kodijem. Kod nas u rbiji sve moze, nije problem, ali za EU nisam bas siguran.
To je m3u file?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

Sa tim vpn-om pazljivo. Drugarica moje zene se na desetak sekundi zajebala u Nemackoj i stigla joj kazna od 10 000 evra i godinu dana uslovne robije. Pa se nagodila za 5 000 i uslovna. Pazite se, nisu oni kurac drzava kao Srbija. Odmah te uhvate.

Ovih 10 pa cak i 5k evra mi zvuci bas preterano. Price koje sam ja cuo sve vode ka tome da se uz dobrog advokata moze nacenjkati i na ispod hiljadu.

Ali to na stranu, hteo sam da kazem da svaki bolji VPN servis sada nudi i kill switch sto je zapravo funkcionalnost koja gasi momentalno sve aplikacije ako dodje do prekida VPN konekcije.

 

Having said all that, i dalje nisam koristio torente u Nemackoj 😄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marvin said:

Ovih 10 pa cak i 5k evra mi zvuci bas preterano. Price koje sam ja cuo sve vode ka tome da se uz dobrog advokata moze nacenjkati i na ispod hiljadu.

Ali to na stranu, hteo sam da kazem da svaki bolji VPN servis sada nudi i kill switch sto je zapravo funkcionalnost koja gasi momentalno sve aplikacije ako dodje do prekida VPN konekcije.

 

Having said all that, i dalje nisam koristio torente u Nemackoj 😄

Kada sam dosao u Nemacku pre oko 8 godina sam skidao filmove sa torenta i dobih lepo pisamce sa kaznom od preko 1000€. U sustini ti smes da skidas sa torenta ali nikako da budes seed-er jer onda nelegalno distribuiras filmove. Dobio sam lepu tabelicu gde je pisalo koji film sam shearovo i kolko vremenski je to trajalo (manje od 10 minuta). Uzeo sam i advokata i vukao se sa dopisima ali na kraju sam morao da platim kaznu od mislim 700€ + troskove mog advokata pa dodjoh na istu cifru (ok, u ratama pa i nije bilo strasno). Od tada se ne igram time. Eto, to je moje iskustvo. I da, jedva cekam petak

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chucky said:

 Uzeo sam i advokata i vukao se sa dopisima ali na kraju sam morao da platim kaznu od mislim 700€ + troskove mog advokata pa dodjoh na istu cifru (ok, u ratama pa i nije bilo strasno). Od tada se ne igram time.

 

Zato i kazem da mi onih 5 ili 10 hiljada zvuci puno. Ali da ne smaram, svakako postoje alternative

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja uplatih EON sport paket (ionako će mi služiti samo za EL i Premier league), jebeš ti ove barely legal varijante i zezanja sa add on-ovima. 

Isto. Jos delim s drugom koji gleda preko kompa pa me izaslo 500 dindzi mesecno.

Vredi.

Link to comment
Share on other sites

Prije par godina brat mi dobio od Aus government-a pismo da su ga skontali da skida torente, i upozorenje da ne radi vise. Ja napravim prank, kazem drugu da ga nazove i prestavi se da je iz agencije koja se bavi antipiraterijom, i da ce dobiti neku silnu kaznu. Tu se drug i ja malo cerekali, dok nisam dosao kuci sa posla, i skontam da mi je brat izbrisao sve filmove, muziku i sta god je stigao 😞

  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 26
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Princeton said:

Prije par godina brat mi dobio od Aus government-a pismo da su ga skontali da skida torente, i upozorenje da ne radi vise. Ja napravim prank, kazem drugu da ga nazove i prestavi se da je iz agencije koja se bavi antipiraterijom, i da ce dobiti neku silnu kaznu. Tu se drug i ja malo cerekali, dok nisam dosao kuci sa posla, i skontam da mi je brat izbrisao sve filmove, muziku i sta god je stigao 😞

 

Znamo tacno na sta mislis 🙂

  • Like 6
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Pa da. Ja gledam na smart tvu on na kompu. @Knipex

Nekako sam mislio da se podrazimeva iz mog posta 🙂

Nisam skontao, sry. Meni kolega obećao dati 1 nalog za eon, nikako da ga podsetim. Instaliraću na telefon pa screen share na tv jer nije eon van mreže.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...