Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Bas me interesuje na osnovu cega Nebojsa ima hrabrosti da napadamo vrh Evrolige,ako je na osnovu utakmica protiv turaka mislim da je malo preuranjeno.Normalno da je stalno sa timom,da prica sa trenerima,igracima,ali optimizam ,na osnovu nula takmicarskih utakmica ,o napadu na vrh Evrolige je neka Covina politika.Pritisak na drzavne sponzore da malo odrijese kesu pretpostavljam.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jelencom said:

Bas me interesuje na osnovu cega Nebojsa ima hrabrosti da napadamo vrh Evrolige,ako je na osnovu utakmica protiv turaka mislim da je malo preuranjeno.Normalno da je stalno sa timom,da prica sa trenerima,igracima,ali optimizam ,na osnovu nula takmicarskih utakmica ,o napadu na vrh Evrolige je neka Covina politika.Pritisak na drzavne sponzore da malo odrijese kesu pretpostavljam.

 

 

Tako bi trebalo da bude, tj da se napadne vrh bilo kojeg takmicenja, a ne kao do sada da igras utakmice a nemas ambicije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U petak su sanse 52-48 za Fener. Najobjektivnije kosarkaski posmatrano.
Verujem da se pitamo dosta. 
Mislim da je Fener daleko od forme, samo psihicki ekipa da bude na nivou i siguran sam da ulazimo u egal utakmicu. Pokusace Fener na suv individualni kvalitet obo da resi, gurace lopte na De Colo-a, kljuc jw da njega izbacimo iz ritma, mislim da smo timski dsleko ispred Fenera trenutno i da bi trebali da probamo da iskoristimo njihovu neuigranost. Sto vise Davidovca na 4 i presing na njihovu spoljnju liniju. Bice Fener jak ali na osnovu pripremnih itekako su trenutno ranjivi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mali off ili drugi topik.

 

Prvi put probao Exyu TV. Na jedan dan se može probati besplatno. Taj dan mi je istekao, registrovao sam sa istim brojem telefona sa drugim e-mail adressom, ponovo radi. Tamo ima Sport Klub i Arena na jednom mestu. Isprobao na WebTV, tablet, iPad i Xaomi Redmi 9 svugde radi. Negde Arena koči. Ali bolji od svih strimova što sam dosad koristio. Ako budem mogao registrovati i dalje na jedan dan ovo je najbolje rešenje što ja znam da koristim iz inostranstva a da ima Arenu. NetTV plus mnogo bolji ali nema Arenu...

Edited by Triticum vulgare
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mali off, ako smem.

 

Ljudi, instalirajte KODI i imate sve svetske kanale (uključujući naše). Javite se u pp da vam objasnim a mogu i na topicu javno, samo mi recite gde. Imate i sve Sport klub i Arena kanale. Možete da ga instalirate na TV-u, kompu, telefonu....

Edited by Fantazi manijak
Promena
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Fantazi manijak said:

Mali off, ako smem.

 

Ljudi, instalirajte KODI i imate sve svetske kanale (uključujući naše). Javite se u pp da vam objasnim a mogu i na topicu javno, samo mi recite gde. Imate i sve Sport klub i Arena kanale. Možete da ga instalirate na TV-u, kompu, telefonu....

 

Ako nema ova tema, zaista bi trebalo da se otvori, pa da čovek napiše uputstvo. Od džaba mogućnosti za gledanje TVa, Kodi je sasvim sigurno broj jedan.

 

Moderacijo, postoji li negde ova tema, ne mogu da nađem?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Ako nema ova tema, zaista bi trebalo da se otvori, pa da čovek napiše uputstvo. Od džaba mogućnosti za gledanje TVa, Kodi je sasvim sigurno broj jedan.

 

Moderacijo, postoji li negde ova tema, ne mogu da nađem?

Ima tema ...Linkovi za sportske TV prenose

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...