Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

 

Quote

КК Црвена звезда мтс: Хол, Волден 23+4ас, Лојд 26+8ск , Давидовац 13, Лазић 2 , Рит 8, Раданов 4 , Добрић , Симоновић 9, Јагодић-Куриџа 2, Симанић 7 , Кузмић 5+7 ск.

Boki se budi ... :bravo:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9d91814713e79937a7f0f33181e277c1.gif

 

...čekajući dan kada ću dostići level da pre početka sezone znam koje mesto osvajamo na kraju takmičenja u kojem nastupa 18 klubova.

A u međuvremenu kao i do sada: red sikiracije - red preterane egzaltiranosti.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene licno malo brine sto nismo odigrali ni jednu ozbiljnu pripremnu utakmicu, makar protiv neke EC ekipe, tako da ne mogu da naslutim domete ove ekipe.Da smo odigrali makar onu protiv Efesa, znao bih sta da ocekujem, ovako sa velikom neizvesnoscu, ali jos vecim nestrpljenjem cekam taj petak...

Edit:Jel se seca neko da li smo ikad dobili utakmicu na otvaranju sezone u EL, meni stao mozak🤔

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gudura said:

Mene licno malo brine sto nismo odigrali ni jednu ozbiljnu pripremnu utakmicu, makar protiv neke EC ekipe, tako da ne mogu da naslutim domete ove ekipe.Da smo odigrali makar onu protiv Efesa, znao bih sta da ocekujem, ovako sa velikom neizvesnoscu, ali jos vecim nestrpljenjem cekam taj petak...

Edit:Jel se seca neko da li smo ikad dobili utakmicu na otvaranju sezone u EL, meni stao mozak🤔

 

Pa igrali smo protiv Turk Telekoma i Karsiyake, obe ekipe su gornji dom ECa. 

 

Jbg trebali smo sa Fenerom ali su oni izgubili od Karsiyake... Pa onda otkazana tekma sa Efesom i gomeljski kup, sta da se radi.. 

 

Meni je krivo sto nismo kompletirali ekipu do pocetka EL, bar tog pleja da smo doveli. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vamos Laki said:

Znaci nista od tog beka.

Ili cekaju da se Teri oporavi od korone da bi ga predstavili kao beka sa njegovih realnih metar-devedeset? 😂😂😂

 

sredio sam ti ovo da odgovara duhu koji hoda ovim stranama...

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Gudura said:

Mene licno malo brine sto nismo odigrali ni jednu ozbiljnu pripremnu utakmicu, makar protiv neke EC ekipe, tako da ne mogu da naslutim domete ove ekipe.Da smo odigrali makar onu protiv Efesa, znao bih sta da ocekujem, ovako sa velikom neizvesnoscu, ali jos vecim nestrpljenjem cekam taj petak...

Edit:Jel se seca neko da li smo ikad dobili utakmicu na otvaranju sezone u EL, meni stao mozak🤔

Strasbourg u Mekel sezoni u Areni. Sve pre i posle te sezone smo gubili na otvaranju EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene licno malo brine sto nismo odigrali ni jednu ozbiljnu pripremnu utakmicu, makar protiv neke EC ekipe, tako da ne mogu da naslutim domete ove ekipe.Da smo odigrali makar onu protiv Efesa, znao bih sta da ocekujem, ovako sa velikom neizvesnoscu, ali jos vecim nestrpljenjem cekam taj petak...
Edit:Jel se seca neko da li smo ikad dobili utakmicu na otvaranju sezone u EL, meni stao mozak[emoji848]
Mornar igra EC[emoji848]
TT I Karšijaka Fiba ligu šampiona




Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Ganferi moji imam dobar osecaj sto se tice ove ekipe,nekako su mi dirty dozen stil.Deluju kao disciplinovana banda resena da se bori.Cak i Jordan Loyd ce uklapa u cudne sudbine ostatka ekipe i put u istu.70%posto tima se dokazuje,a ostatak prekaljeni igraci koji imaju dosta meceva u rukama.Sale je trener i resen je da uspe.🏀🏀🏀

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

99.78 konacan rezultat u Hali kraj Morave.

nema zajebani smo ko kratko cebe..

jos da smo igrali bar sa jednom kvalitetnom ekipom tokom ovih priprema..:default_coffee:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

pred duel sa Fenerom odvojio sam par igrača koji mogu da nam prave probleme...

 

LORENZO

VESELY

HAMILTON  

DE COLO  40% 3fg

JARELL 44% 3fg

MAHMUTOGLU  43,4% 3fg

MUHAMMED, ALI 41% 3fg

DYSHAWN 45% 3fg

 

WESTERMANN 38,6% 3fg ....znači, mož da pomažemo sa Leove strane...najgori je.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, n4l1m said:

nema zajebani smo ko kratko cebe..

jos da smo igrali bar sa jednom kvalitetnom ekipom tokom ovih priprema..:default_coffee:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

 A Fener je bas odmerio snage sa velikanima evropske kosarke, uspeo cak i od Karsijake da izgubi koga smo mi rutinirali preko 20 razlike. Uostalom nista novo na ovom mestu, isti ce se radovati porazima jer eto oni bi svakako doveli Chris Paula i Hardena, na playu imamo dva cipirpi igraca, El gledali na Tvu samo, centra 3 godina bez kosarke, jednog koji je vec glavom u Nba ligi a i tako vec 5 godina unazad, dva veterana kome je KKCZ highlight karijere, dva prasinara koji da im nije KKCZ mozda bi im Misko sredio neku Murciu u najboljem slucaju, ali eto neki  ocekuju top 8 sa 3 miliona za plate koje jos nisu obezbedjena Hoce to, ali mozda na manageru.  Svake godine ista prica, zasto igramo El ako ne mozemo da ga osvojimo. Moje pitanje, zasto ti gube vreme prateci KKCZ ako ne ispunjava njihove licne zelje da klub bude u top 4 kluba EL. Uvek moze da se prati Djokovic,Jokic oni dominiraju na svetskom nivou, ne treba dodatno biti razocaran ako voljeni klub nije po kvalitetu tamo gde bi on zeleli da bude.  

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Šarac said:

.Svake godine ista prica, zasto igramo El ako ne mozemo da ga osvojimo. Moje pitanje, zasto ti gube vreme prateci KKCZ ako ne ispunjava njihove licne zelje da klub bude u top 4 kluba EL. Uvek moze da se prati Djokovic,Jokic oni dominiraju na svetskom nivou, ne treba dodatno biti razocaran ako voljeni klub nije po kvalitetu tamo gde bi on zeleli da bude.  

 

Pffff...Sektas i debeljan...Kuckar i konjusar...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam tekmu protiv Fenera. Meni izgleda da smo fino utegnuti I da će "manjak" kvaliteta moći da se nadoknadi čvrstom igrom sa dosta energije jer imamo rotaciju od 10 igraca. 

Fener je nepoznanica jer su totalno izmenili ekipu i trenera. Danas malo što sam pogledao u prvenstvu, Dekolo je imao bas dosta loptu u rukama. Protivnik je bila ekipa koja je kvalitetom ispod sredine tabele pa se nije moglo oceniti koliko je Fener jak.

Sigurno će imati oscilacija na pocetku dok se ne uhodaju I tu vidim našu šansu za iznenađenje. 

Link to comment
Share on other sites

 A Fener je bas odmerio snage sa velikanima evropske kosarke, uspeo cak i od Karsijake da izgubi koga smo mi rutinirali preko 20 razlike. Uostalom nista novo na ovom mestu, isti ce se radovati porazima jer eto oni bi svakako doveli Chris Paula i Hardena, na playu imamo dva cipirpi igraca, El gledali na Tvu samo, centra 3 godina bez kosarke, jednog koji je vec glavom u Nba ligi a i tako vec 5 godina unazad, dva veterana kome je KKCZ highlight karijere, dva prasinara koji da im nije KKCZ mozda bi im Misko sredio neku Murciu u najboljem slucaju, ali eto neki  ocekuju top 8 sa 3 miliona za plate koje jos nisu obezbedjena Hoce to, ali mozda na manageru.  Svake godine ista prica, zasto igramo El ako ne mozemo da ga osvojimo. Moje pitanje, zasto ti gube vreme prateci KKCZ ako ne ispunjava njihove licne zelje da klub bude u top 4 kluba EL. Uvek moze da se prati Djokovic,Jokic oni dominiraju na svetskom nivou, ne treba dodatno biti razocaran ako voljeni klub nije po kvalitetu tamo gde bi on zeleli da bude.  
 
 

Moje pitanje. Zašto su ti postovi uvek negativni, puni sarkazma, indirektnih uvreda? Ovo je forum, svako ima pravo da napiše svoje mišljenje. Meni se mnoga mišljenja ne dopadaju, ne delimo ih, ali nemam prava da odmah pljunem po tom forumašu. Hvala tebi što nam s vremena na vreme podeliš po koju insajdersku informaciju, ali spusti malo loptu na zemlju, kad već Simonović i Lazić to ne bi smeli nikako.
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cova iskusno prebacuje pritisak na trenera i igrace i pere se od odgovornosti za finansijski kolaps ...

 

Quote

- Zvezda je ove godine, mislim da ćemo sklopiti kockice, napravila respektabian tim, probaćemo ne samo da uzmemo ABA ligu, već da napadnemo i sam vrh Evrolige! I to otvoreno kažem! Pozivam, Zvezdašku javnost da vidi kako će nam podmetati i lomiti noge. Naročito obatite pažnju kakve muke i probleme ćemo imati sa finansijama - rekao je Nebojša Čović.

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...