Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Kazu Teri pozitivan na koronu
Jedan koji ce biti otporan tokom sezone.ako nista bar su na vreme videli to, da ne zarazi ostale. Inace ako na beku traze profil igraca kakav je ovaj Sajks ili kako se vec zove to je odlicno, upravo ono sto sam licno prizeljkivao.
Jos ako nadju nacin da se oslobode Simanica...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

КК Црвена звезда мтс: Хол 5, Волден 5, Лојд 18 , Ускоковић 4 , Давидовац 10, Лазић , Рит 6 , Раданов 3, Добрић 6 , Симоновић 5 , Јагодић-Куриџа 11+8ск , Симанић 2 , Кузмић 8+7ск .

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Posto se @zoziezli fereira vratio...mene ne zanima sledece pojacanje i slicno vec nesto sto se desilo pre par meseci. Sta je uticalo da se Radonja ne vrati kod nas? S previse strana su dolazile informacije oko toga, nema sanse da nije bilo vatre...

Jeste bilo vatre. Dobio sam potvrdu od najblizeg moguceg izvora da jeste ;) Medjutim, sta se tu na kraju tacno desilo, ne znam. Poznajuci prezidentea, mislim da idalje nije oprostio poslednju konferenciju i jos neke druge stvari i da je sa zadovoljstvom uterao Deju kada se Sasa pojavio kao opcija. 

Dok Sasa nije postao realan, Dejo je bio sasvim izgledan.

Medjutim, ovog puta smo bili mi potrebniji Deju nego on nama i to je Nebojsa docekao.

Dejo se grdno razocarao u Minhenu i pitanje je da li ce uci nazad u EL drustvo u nekom narednom periodu i toga je svestan. Mi smo mu bili velika sansa. Sujeta je cudna stvar, a kada postoji obostrana potreba, vrlo lako zna da nestane. Ovog puta nije bilo obostrane potrebe, ali ja verujem da ce nam se putevi ponovo ukrstiti.

Dejo se sprema za Spaniju, koliko sam ja cuo...

  • Like 23
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoziezli fereira said:

Jeste bilo vatre. Dobio sam potvrdu od najblizeg moguceg izvora da jeste ;) Medjutim, sta se tu na kraju tacno desilo, ne znam. Poznajuci prezidentea, mislim da idalje nije oprostio poslednju konferenciju i jos neke druge stvari i da je sa zadovoljstvom uterao Deju kada se Sasa pojavio kao opcija. 

Dok Sasa nije postao realan, Dejo je bio sasvim izgledan.

Medjutim, ovog puta smo bili mi potrebniji Deju nego on nama i to je Nebojsa docekao.

Dejo se grdno razocarao u Minhenu i pitanje je da li ce uci nazad u EL drustvo u nekom narednom periodu i toga je svestan. Mi smo mu bili velika sansa. Sujeta je cudna stvar, a kada postoji obostrana potreba, vrlo lako zna da nestane. Ovog puta nije bilo obostrane potrebe, ali ja verujem da ce nam se putevi ponovo ukrstiti.

Dejo se sprema za Spaniju, koliko sam ja cuo...

Hvala 🙂

Ovako nesto sam i ja iskonstruisao u glavi na osnovu prica u to vreme.

Gazda je djubre, nema sta.

Ali je Sasa dobro resenje 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, John Terry said:

 

Nije samo do njega. Zvezda je loša u radu sa klincima.

Sećam se na starom forumu, kada sam pričao kako se loše radi u CZ što se mladih, pogotovo jer ih ne daju šansu u seniorima. Ne mogu se setim ko, ali neki lik je branio način rada u mlađim kategorijama u CZ. Rekao sam da vidimo gde će biti Ristić a gde Milutinov za par godina. Na žalost, bio sam u pravu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sta da se raspravljas. To se vidi. Mi smo samo slucajno dobili Gudurica iako je bilo jasno jos u FMP-u, gde je unistavao Partizan svojom ofanzivom. Takvog smo mi hteli da posaljemo u MZT na pozajmicu.

 

Meni nisu jasni ti ljudi koji brane rad u mladjim kategorijama. Jasno mi je da nije lak posao stvoriti igraca ali je valjda svima nama jasno da je to jedini realan put da Zvezda bude konstantno jaka. Dakle, domaci i 3-4 dobro selektirana amera. Takodje, i uloga tih domacih mora da bude prava, a ne mahaci peskira. Ja sam bio siguran za Borisu da je kliknuo protiv Buducnosti u onom razvaljivanju... i gle cuda, nagrada je klupa, nekad tribine.

 

Ja sam zato i bio stava da nije strasno sto smo one sezone igrali evrokup, ali je strasno sto tu sezonu nismo iskoristili za integraciju bar 3-4 nasa igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Selektor said:

Ako se sve ispostuje, 15-20 dana traje samo lecenje do dvostrukog negativnog PCR-a. Onda lagani oporavak, do pune forme, 40-50 dana. Prvih 7-8ak kola smo bez prvog centra. Plakacemo za Vladimirom.

 

Pa, ako on nema nikakve simptome, a tako je napisano na saopstenju, onda znaci da mu ni ne treba toliko dugacak oporavak za punu formu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Ja sam bio siguran za Borisu da je kliknuo protiv Buducnosti u onom razvaljivanju... i gle cuda, nagrada je klupa, nekad tribine.

borisi nedostaju kosarkaski fundamenti i glava

za ovo prvo je kriv rad u mladjim kategorijama, a za drugo on sam

nazalost, ni jedno ni drugo se ne bi ispravilo da je igrao vise

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

borisi nedostaju kosarkaski fundamenti i glava

za ovo prvo je kriv rad u mladjim kategorijama, a za drugo on sam

nazalost, ni jedno ni drugo se ne bi ispravilo da je igrao vise

 

 

Slazem se, rasprava je bila ko je kriv za Borisu, neki misle samo on, ja mislim da ima od svega po malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...