Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

49 minutes ago, Helmet said:

Kakba je ovo prica da Simanic hoce da ide? Gde ce, citam da hoce individualno da se sprema za draft?

 

 Pa iz ovog teksta koji je okacio @Kankkunen (ako ne lazu ovi sa portala sto se ne moze iskljuciti) moze se zakljuciti da bi on zeleo da se fokusira na individualni trening u naredna 2 meseca (ili nesto manje) koliko je ostalo do drafta.

Sta mu je Misko obecao, sta je bilo u tim navodnim razgovorima sa nekoliko NBA timova to niko ne zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zato je melem za oci gledati naseg kapitena kako dribla i napada obruc polaganjem.

To je isto taj problem.

 

Više se radi u mlađim kategorijama na rezultat nego da se decu nauče ljubav prema lopti i osnove.

 

Ako su osnove loše, onda je sve napred naopako.

 

Kad još dodaš naopaku selekciju gde se danas vidi da su Jokić, Teo i slični više tvornička greška.

 

Moderna košarka, bajo. 

Link to comment
Share on other sites

 Pa iz ovog teksta koji je okacio [mention=45]Kankkunen[/mention] (ako ne lazu ovi sa portala sto se ne moze iskljuciti) moze se zakljuciti da bi on zeleo da se fokusira na individualni trening u naredna 2 meseca (ili nesto manje) koliko je ostalo do drafta.
Sta mu je Misko obecao, sta je bilo u tim navodnim razgovorima sa nekoliko NBA timova to niko ne zna.
Obo bi bila premija za nas, ako se oslobode njegove plate i prisustva, to bi bio dzek pot. Mene je licno poceo sestoko da nervira Simanic, onakva bezmudost se ne srece cesto.
Ja iskreno nikogane bih dovodio, vreme je da Davidovac pokaze kakav je igrac i koliko su se ogresili o njega ove dve godine. Slicno mislim za Dobrica, imamo sirok roster,ne vidim potrebu za dovodjenjem cetvorke.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne vidim bilo kakvu sansu da Borisa ode u NBA. Najbolje sto moze da mu se desi je da mu Misko odradi neki ugovor kao sto je uradio za Zagorca, pa da mu posle plate neku lovu za raskid i te fore.
 
Inace, sa onakvim nivoom energije i sa ozbiljnim nedostacima u igri, nema nista od toga.
Boriša je osam godina u sistemu kkcz. Misliš da je samo do njega?

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Nije samo do njega, naravno. Ali činjenica je da on u nba na poziciji 4 nema šta da traži. Čak ni u aba nije među najboljima.

Više sam mislio na njegov status u kkcz. Ne mogu da razumem da je on trenutno četvta četvorka u kkcz. [emoji34][emoji34][emoji34]

 

 

Pogrešno sam kvotovao tvoj post, koji je više okrenut njegovom nba potencijalu.

 

Dodatno me iritirala ova vest sa sajta, koja je ista kao i kada je Boriša dolazio

 

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

 

 

06902e0c2eb79377bc4c77bdd9b54c4f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je plan da ga puste na pre draft workoute, bez obzira sto ce sezona vec poceti.

Inace, uopste ne mislim da je nemoguce da gm-ovi izbalave na njegove fizicke predispozicije i puter ruku, i da bude podignut lagano u drugoj rundi. A posle neka oni probaju da mu nameste glavu kad vec mi nismo znali. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Anton Chigurh said:

Inace, uopste ne mislim da je nemoguce da gm-ovi izbalave na njegove fizicke predispozicije i puter ruku, i da bude podignut lagano u drugoj rundi. A posle neka oni probaju da mu nameste glavu kad vec mi nismo znali. 

mislim da to ima smisla jedino kao neka draft&stash opcija

ne vidim da bi ga neko pokupio i odveo odmah tamo

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...