Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Lux_92 said:

Sajks je odbio nasu ponudu jer ubijaju crnce u USA... Kakav lik boze hahaha  🤣

Hhahahahhahaha sta sve necu cuti.Mozda je video Marka Djurica u Vasingtonu pa se usro ko vodi zemlju pa prebacio na rasno pitanje.Kao kad neka riba nece da bude sa tobom jer ju je bivsi decko belac tukao.Dobro je sto njje dosao,kazu da je za basket potrebna inteligencija.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije odbio samo nas, ali covek je jednako glup ako misli da ce to sto on nema ugovor da promeni bilo sta. To tamo je politicka borba, a crnci se koriste kao zrtveni jarici, mozda cak bas od crnaca, onih bogatih. Siromahov zivot nikad nije vredeo mnogo, a u sadasnjem svetu ne vredi nista, bio on beo, crn, crven ili zut. 

 

Neko ce reci da decko cini moralnu stvar. Ali svejedno je naivan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

da li postoji neko u nasim mladjim kategorijama ko radi npr ovakve stvari sa klincima?

na osnovu vidjenog rekao bih ne

A mozda jednostavno nasi plejmejketi prirodno imaju slabiji ball handling od americkih.. Pa i kad uporedis fizikalije, fizicki izgled nasih i americkih igraca jos u mladjim katetogorijama razlika je ocigledna.. Postoje izuzeci ali opet..

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa nije on rekao da je kkcz specijalno odbio zbog toga

vise u kontekstu da mu kosarka nije na prvom mestu dok se to desava kod njega kuci

ne vidim problem sa tim

Sreca da nije hirurg,a ti na njegovom operacionom stolu.Mene ovde varaju razne vlasti 45 godina.Generali koje smo masno placali u SFRJ su ubijali taj isti narod pa nilad nisam prestao da se skolujem,radim....Realno etika i moral mi kazu da ne treba da disem isti vasduh kao vesic goran pa sam i dalje tu.I dalje mi nije jasno,ali postujem odluku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Sjajno ako nas je ovaj odbio, mada mi nije jasna ideja da ga uopste potpisemo?! Grozan igrac, apsolutno nista ne donosi u smislu kvaliteta i sirine, ovakav igrac mi se apsolutno ne uklapa u koncept Saletove kosarke.Hvalim te Boze, pa nas je dileja odbio🤪

 

 

Ček Sajks loš igrač? Jel sam ja to pročitao? Druže Sajks je ozbiljan napadač i upravo pravi igrač da zameni Loyda. Koga vi očekujete da bude rezervna opcija Mekaluma? Sajks je nakon dolaska u Armani bio njihov najbolji igrač i za većinu pobeda on je doneo prevagu. Nije potpisao jer ima neke svoje privatne razloge. Da je potpisao ovde bi ga hvalili standardna forum priča. Ako potpiše 80 posto forumaša ga hvali a ako ne potpiše 80 plga pljuje u smislu Bože hvala što nas ovaj promaši. Ovo mi je prva objava na forumi i ništa lično brate protiv tebe već ovako uvek bude. Kada neko dođe vrh igrač a kada me dođe odmah neki animozitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sve vas koji me ubaciste u masinu, ovako hladnog, direktno sa klupe - kumara je velika legenda, ne mozemo nas dvojica u isti kos nikako :). Covek je instutucija na ovom forumu, kao i jos nekolicina. Ja sam samo kosarkaski radnik sa po nekad nekom informacijom. A i velika ciganstura sam. Bas velika.

I da ne bude da se oglasim pa me nema 😄Steg'o posao juce drugari! al tu sam, prati se sve. Uletacu kad imam sta da kazem/napisem.

  • Like 30
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Johnny Štulć said:

Ček Sajks loš igrač? Jel sam ja to pročitao? Druže Sajks je ozbiljan napadač i upravo pravi igrač da zameni Loyda. Koga vi očekujete da bude rezervna opcija Mekaluma? Sajks je nakon dolaska u Armani bio njihov najbolji igrač i za većinu pobeda on je doneo prevagu. Nije potpisao jer ima neke svoje privatne razloge. Da je potpisao ovde bi ga hvalili standardna forum priča. Ako potpiše 80 posto forumaša ga hvali a ako ne potpiše 80 plga pljuje u smislu Bože hvala što nas ovaj promaši. Ovo mi je prva objava na forumi i ništa lično brate protiv tebe već ovako uvek bude. Kada neko dođe vrh igrač a kada me dođe odmah neki animozitet.

Da dobro si procitao, po meni je Sajks potpuni bezveznjak, i arealno mi je da je Sale uopste bio zainteresovan da ga potpisemo. Po meni je bio najgori igrac Milana, o cemu govori i cinjenica da nisu pomislili da ga produze, midzet, davitelj lopte i protoka, secam se dobro da sam gledao par utakmica Milana i da sam se pitao gde li ovoga iskopase. Toliko mnogo kontakta sa loptom, a tako malo uticaja na ekipu i na rezultat se retko vidja. 

Postujem tvoje misljenje, ali slozicemo se da se ne slazemo.

Daleko mu lepa kuca, i hvala mu sto nas je zaobisao🙏

Pangos isto nije potpisao pa mislim i dalje da bi bio sjajna solucija za nas (ako je sposoban da igra na adekvatnom nivou usled povreda)

Link to comment
Share on other sites

Malo žute štampe ... :classic_smile:

 

Quote

 

NEOČEKIVANO! KOŠARKAŠ NAPUŠTA ZVEZDU: Izgleda da je došlo vreme za rastanak

Pandemija Covid-19 virusa je naterala organizatore da promene termine najvećih sportskih događaja i najjačih takmičenja po kvalitetu.

Tako se NBA liga još uvek nije završila, a NBA draft je zakazan za 18. novembar.

 

Krilni centar Crvene zvezde odlučio je da izađe na draft. Boriša Simanić želi da se posveti tom događaju u naredna dva meseca

i smatra da ima šanse da bude izabran od neke ekipe iz najjače košarkaške lige na planeti.

 

U klubu sa Malog Kalemegdana nema vremena za čekanje. Sezona uskoro počinje i stručni štab traga za novim pojačanjem. 

Pored pozicije krilnog centra, trener Saša Obradović je izrazio želju da u svojim redovima vidi još jednog beka.

Videćemo kako će se odvijati situacija u narednim danima. Crveno-beli prvi  takimičarski meč igraju u okviru Evrolige, gostuju ekipi Fenerbahčea. 

 

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, zoziezli fereira said:

Za sve vas koji me ubaciste u masinu, ovako hladnog, direktno sa klupe - kumara je velika legenda, ne mozemo nas dvojica u isti kos nikako :). Covek je instutucija na ovom forumu, kao i jos nekolicina. Ja sam samo kosarkaski radnik sa po nekad nekom informacijom.

 

OK, onda je @kum žoržo Dzordan, a ti si Brajant/Lebron/Medzik 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

da li postoji neko u nasim mladjim kategorijama ko radi npr ovakve stvari sa klincima?

na osnovu vidjenog rekao bih ne

Nama se vecina bekova bori sa driblingom. A kad vidis krilo / visokog da ume da dribla, to je kao Medzik da je sisao direkt iz raja. Prvo te nauce da se guzis ka kosu i tako za sve. Dupetom na problem.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako se zvao onaj niski iz G lige sto je jedno vreme pominjan ovde. Cini mi se da mu je visina 178. Na klipovima mi je bio bas zanimljiv, ako se trazi takav igrac,a i ja mislim da nam je potrebna jedna takva zujalica i izraziti kosgeter kao savrsen spoj sa Hall-om. Ako nadjemo takvog igraca, i uklopi se u ovaj roster siguran sam da idemo u borbu za top8.
Kakba je ovo prica da Simanic hoce da ide? Gde ce, citam da hoce individualno da se sprema za draft?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

let me guess...lebron je robot i nema kosarke u sebi?

 

Pa nije samo LBJ (iako je neverovatno da neko sa takom reputacijom sebi priušti te greške), imaju i ostali velike rupe...od pravilnog šutiranja, itd.

 

Pita se čovek, dali ti ljudi sem fitnesa još šta rade.

 

Kad ih gledam, kao da im lopta smeta. 

Edited by Asterion
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...