Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

4 hours ago, zoziezli fereira said:

sunce mu poljubim nisam ni znao da postoji ovaj forum. jos vidim da je tu ekipa stara...a vidim i da je veselo. kako drugacije da bude.

Samo naivni misle da se Zoziezli slucajno pojavio bas sad.

Lijepo je vidjeti tvoju pojavu, bicu slobodan da pozelim dobrodoslicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pazin otisao u Slobodu iz Uzica, raskid ugovora. FMP doslovno nikad manje atraktivniji nece biti. Sem Djordjevica za kog manje vise znamo sta moze, imacemo Popovica za kog je i pitanje koliku ce minutazu imati. Pecarski mozda, ali je pitanje dal bi on i u slucaju dobrih partija zavrsio kod nas. 

 

Pavicevic, Manojlovic i Andjusic u Tamisu, ali pozajmice. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kankkunen said:

Pratim Italijane al mi niko ne pada na pamet ... možda je Mek, ne znam ko drugi.

Ako je po frizuri, onda Terran Petteway  :classic_biggrin: samo što je čandrljiv karakter, svađa se sa trenerima :lol_2:

 

Ma voli Sale i takve, čisto da im pokaže ko je gazda. 😃

 

Btw, što se tiče igračkih kvaliteta... Ja ga nisam gledao dosta u evropi, ali na collegu mislim da je bio on neki swingman koji je dosta igrao sa loptom u rukama i kreairao i za druge. Ako je to još uvek slučaj sa njim, neznam koliko se uklapa, s obzirom da su nam svi bekovi tog tipa. Ono, očigledno Obradović želi takve bekove, ali možda mu je 5 istih opet malo previše?

 

9 hours ago, Wingwalker said:

Mek Junior profil prilično pasuje na ovaj roster jer je low risk.

Hausmajstor namazan svim bojama i ladan kao zmija naočarka. Ume pika, ne arči lopte...šuta samo zicere.

Moguće da Sale upravo traži iskusnog beka ''evropejca'' nesklonog ludiranju ako Hall krene da glumi Lojda.

 

 

 

 

 

Kakva analiza. Bravo! 🤣 Sa stolice sam pao

 

9 hours ago, Princeton said:

Bryce Cotton - BOOM! 😍

 

Neke lude pare je ugrabio u austrliji koliko se sečam i još uvek pod višegodišnjim ugovorom. Jedino ako nije korona to poremetila

 

5 hours ago, zoziezli fereira said:

sunce mu poljubim nisam ni znao da postoji ovaj forum. jos vidim da je tu ekipa stara...a vidim i da je veselo. kako drugacije da bude.

 

Ajde zoziezli pusti sad formalnosti, znamo se 😂 . Nego, ima li šta od Macka, ili nema? 😁

 

1 hour ago, mister-no said:

Možda je onaj Portorikanac iz Darušafake, što je sad u Trentu.

 

Joj, ne, molim vas. Muka mi bude kad gledam koliko gnjavi loptu u nekim driblinzima iz koji ne ostvaruje nikakvu prednost

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Pazin otisao u Slobodu iz Uzica, raskid ugovora. FMP doslovno nikad manje atraktivniji nece biti. Sem Djordjevica za kog manje vise znamo sta moze, imacemo Popovica za kog je i pitanje koliku ce minutazu imati. Pecarski mozda, ali je pitanje dal bi on i u slucaju dobrih partija zavrsio kod nas

 

Pavicevic, Manojlovic i Andjusic u Tamisu, ali pozajmice. 

Ovo mu je obećano kada je dolazio, naravno ukoliko ne ode preko bare.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mili said:

Ono sto je pokazao u Milanu je gore od puvnjaka ali ajde, evo da vidimo sto i kako 😄

Ono sto je pokazao u Milanu je gore od puvnjaka ali ajde, evo da vidimo sto i kako 😄

Ono sto je pokazao u Milanu je gore od puvnjaka ali ajde, evo da vidimo sto i kako 😄

Ono sto je pokazao u Milanu je gore od puvnjaka ali ajde, evo da vidimo sto i kako 😄

Ono sto je pokazao u Milanu je gore od puvnjaka ali ajde, evo da vidimo sto i kako 😄

 

Ti ga bas ne volis.

 

Izgleda da se ipak ne trazi taj bek koji ce da igra 15 minuta, nego prva opcija na pleju. Lose je sto smo propustili Pangosa, jer bi sa njim ovo bila odlicna bekovska linija, ali ohrabruje sto se trazi ozbiljan igrac.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih bio nezadovoljan blackmonom. On je igrac koji ima relativni visok plafon za evropu koji jos nije dohvatio, decko je bio 5-star recruit i imao dobru koledz karijeru iza sebe. Fali mu mozda koji cm. Da nije bilo ozbiljnih povreda kapiram da bi omirisao i nba. Verovatno bi kod nas imao slicnu ulogu kao punter recimo. Da predvodi drugu petorku ili pokrene ekipu kad recimo stane loyd. Falice nama napadackih opcija protiv ozbiljnijih odbrana.

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...