Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jel bezbedno da skidamo slemove sad?

Najavih ja pre neki dan, nece biti objave novog igraca dok ne bude zvanicno Tery predstvaljen. 

14 minutes ago, Babaduka said:

A ne moras ime, daj bar igracki opis😅

Ako ga Sasa birao, ko sam ja da mu zameram bilo sta, obicno on vidi ono sto mi ostali ne vidimo.  Da sam ( mi ovde) se ja pitao verovatno jos neki ne bi bili u rosteru, videcemo kako ce sve ovo ispasti. 

Na dobrom smo putu, ovo bi samo trebalo biti tresnjica na vrhu. Naravno, 4 ka je isto u opticaju ali ne sada za pocetak EL. 

Ovo danasnje saopstenje o pomeranju pocetka NBA za pocetak Januara samo ce dodatno poboljsati ponudu igraca iz USA na ovo trziste ovde (Evropa). Vrlo je nesigurno za sve granicne igrace NBA da cekaju jos tri meseca bez redovnih prihoda nezivesnu sansu da li ce ugrabiti neki ugovor u NBA ili ne. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

Najavih ja pre neki dan, nece biti objave novog igraca dok ne bude zvanicno Tery predstvaljen. 

Ako ga Sasa birao, ko sam ja da mu zameram bilo sta, obicno on vidi ono sto mi ostali ne vidimo.  Da sam ( mi ovde) se ja pitao verovatno jos neki ne bi bili u rosteru, videcemo kako ce sve ovo ispasti. 

Na dobrom smo putu, ovo bi samo trebalo biti tresnjica na vrhu. Naravno, 4 ka je isto u opticaju ali ne sada za pocetak EL. 

Ovo danasnje saopstenje o pomeranju pocetka NBA za pocetak Januara samo ce dodatno poboljsati ponudu igraca iz USA na ovo trziste ovde (Evropa). Vrlo je nesigurno za sve granicne igrace NBA da cekaju jos tri meseca bez redovnih prihoda nezivesnu sansu da li ce ugrabiti neki ugovor u NBA ili ne. 

 

 

Slazem se ja sa tobom, ne mislim ja da je niko od nas pametniji od Sase, cak meni se jako svidja roster kako je poslozen, igracemo moderno cvrsto brzo...

Nego za ovog nepoznatog, je'l 1/2 ili 2/1, jel suter, slaser ili flor general tako te neke osobine sad da li se tebi, meni ili miki djoki svidja konkretan igrac manje je vazno

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kankkunen said:

Jel Teri dolazi u prošli ponedeljak ... :classic_smile:

Da li je iko zapazio dan kada su ovi prethodni igraci dosli, sem Loyda koji visi na drustvenim mrezama? Niko nigde nije objavio da je bilo koji igrac stigao, tako je i ovog puta. 

Link to comment
Share on other sites

Najavljuje dolazak u Srbiju. 

 

Inače, kad mu se uđe na tagovane slike, ide pregršt zvezdaških instagram stranica sa vestima o dolasku, pa nešto malo od izraelskih i onda jedno 10-15 od komšijskih stranica, koje su pre mesec-dva pisale da su zainteresovani za Terija. :) 

Ostaviću Sectoru da napiše zašto je prihvatio našu manju ponudu. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...