Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

54 minutes ago, John Terry said:

 

Gde? Ako se dovede i cetvorka ladno i Borisa i MJK mogu cao zdravo.

Potpuno nepotrebno, jos jedan bek i vozi, ekipa je popunjena, i moze se izvuci maksimim od ovoga sto imamo, verujem u Saleta.Trenutno imamo 5 igraca koji su 4-ke ili mogu da odigraju na toj poziciji.Cak i da Simanic ode nece se mnogo osetiti

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

NC pusta preko raznih kanala dimne bombe, i ocigledno da ga ovo bas zabavlja oko beka i eventualno nove 4 ke.

Imena se izbacuju na svakih 5 minuta i svi sa pouzdanim info da je on bas taj.

 

Nikakve logike nema da se dovodi 4 ka sada, ali je onaj dan kada je dogovoren Tery i novi bek, ostavio mogucnost za jos jednog igraca ali tokom sezone, sve u sklopu ambicija da se napadne f8.

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, maXa88 said:

Zna li se kad pocinje ABA liga za nas? 

 

Gledam nesto u rasporedu stoji 03.10. protiv Cibone a 02.10. protiv Fenera. Cenim da nesto nije uredu

Kada igramo petkom El, obicno se ponedeljkom igra ABA liga, cetvrtak El/ nedelja ABA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Može da se igra i bez tog najavljenog beka, videlo se na ovim pripremnim utakmicama ... e sad, sve zavisi od ambicija kluba, finansija ...

 

Da, bas se videlo na prijateljskim utakmicama protiv Karsijake i Turk Telekoma, da se moze igrati EL bez jos jednog beka.

Edited by Leonard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi treba da skapiraju jednom da predsezonske utakmice vrede "exactly dick". Sluze za uhodavanje i popravljanje fizicke spreme. Takodje, intenzitet prijateljskih i zvanicnih utakmica su nebo i zemlja. Nama treba bek. Cetvorka, slazem se ne, ali samo pod uslovom da Sasa ima povrenja u raspolozimo.

 

MJK se pokazao kao skoro pa beskoristan za evroligu. Simanic osim blokada i trojki nista. Ostaje nam Reath, Simonovic i Davidovac. Ja cenim da je Reath startna cetvorka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Ljudi treba da skapiraju jednom da predsezonske utakmice vrede "exactly dick". Sluze za uhodavanje i popravljanje fizicke spreme. Takodje, intenzitet prijateljskih i zvanicnih utakmica su nebo i zemlja. Nama treba bek. Cetvorka, slazem se ne, ali samo pod uslovom da Sasa ima povrenja u raspolozimo.

 

MJK se pokazao kao skoro pa beskoristan za evroligu. Simanic osim blokada i trojki nista. Ostaje nam Reath, Simonovic i Davidovac. Ja cenim da je Reath startna cetvorka.

 

Da odgovorim i na ono sto si pitao u citiranom gore, sa RSB-a je informacija ali ne da je sigurno vec da je taj tako cuo (oko dolaska igraca na poziciji 4) i da mora da proveri ima li nesto vise oko toga.

 

Sto se tice ovoga boldovanog, ako ti tako mislis zasto te onda cude informacije da se mozda gledaju i igraci na poziciji 4?

 

Reath-a je Obradovic koristio vise na poziciji 5, mozda mu je to prioritetnije kao uloga za njega posto tek treba da vidimo kako ce izgledati Kuzmic u EL posle leta gde se spremio "kao nikada pre" (nema veze sto je skoro 3 pune godine bez kosarke pre tog istog leta i sa ozbiljnom povredom plus saobracajkom (gde treba da slavi drugi rodjendan sto je ostao ziv)).

 

Simonovica videsmo na sta lici (u odnosu na njegovu igru zadnjih par godina) u ovih par pripremnih utakmica, tu su godine, potpis 2-godisnejg ugovora i usputna prica da je zainteresovan za trenerski posao ("mirise" na "Keselj" situaciju iz njegovog zadnjeg mandata u Zvezdi). Ova pauza od pola godine bez ozbiljnog treninga i utakmica sigurno teze pada nekom od 34 neko nekom od 24 godine.

 

Dodjemo na to da je najsigurnija i najbolja opcija koju Zvezda ima na 4-ci Davidovac, sto su uostalom pokazale i ove pripremne utakmice, kako one koje smo gledali u Turskoj tako i ove sa kojih samo vidimo rezultat i statistiku (koja kaze Loyd i Davidovac najbolji igraci).

Link to comment
Share on other sites

Zaista nije ok poredjenje Keselja i Simonovica. 

 

Ako je Simon kod nas samo da okonca karijeru i uzme jos koji dinar, siguran sam da ce ga i zaraditi. Kako na parketu tako i van njega u smislu da ce biti motivator timu, mladjima, koji svakako bolje pre na njega da se ugledaju nego na Keselja. 

 

On nam dodje nesto kao Novica u KKP, da odigra kad treba, kad je prilika za njega, da bodri, da se ne ljuti kad ne igra... 

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za bracu sa tribine.. Posto mi je ovo prvi post na ovom forumu, zeleo bih da kazem da sam izuzetno zadovoljan kako Sasa vodi prelazni rok, nemamo velika imena sem Lojda ali imamo igrace zeljne borbe, trofeja i uspeha.. Sto je mac sa dve ostrice, moze da bude potpuni promasaj a i moze da bude vrh pogodak.. Uz ovog novog beka mislim da ce i Lojd i Volden prodisati..

Najvise mi je krivo sto ovu ekipu i Sasu necu moci uzivo da gledam ali naddam se da ce to moci od sledece godine.. Pozdrav za sve jos jednom i trudicu se da budem aktuelan i da cesce pisem ovde..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MetalHead said:

Zaista nije ok poredjenje Keselja i Simonovica. 

 

Ako je Simon kod nas samo da okonca karijeru i uzme jos koji dinar, siguran sam da ce ga i zaraditi. Kako na parketu tako i van njega u smislu da ce biti motivator timu, mladjima, koji svakako bolje pre na njega da se ugledaju nego na Keselja. 

 

On nam dodje nesto kao Novica u KKP, da odigra kad treba, kad je prilika za njega, da bodri, da se ne ljuti kad ne igra... 

 

 

 

Fun fact - Simon i Novica isto godište :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mene nesto muci, plasi osecaj da je to to i da se nece dovesti bek, tj da ce se nesto izjaloviti ili tome slicno, bas sam u hajpu i svidja mi se tim, da sve imam osecaj da nece doci ta jagodica na kraju, hajde Sarac demantuj i reci ko je ako je, umiri mi savest moze i n pp😇

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...