Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, 12Laki said:

Cudno kako kod Radonjica i Obradovica ima malu minutazu.Izgleda da kod ozb trenera ne prolazi ja imam talenat.

I Radanov je na toj listi zajedno sa Borisom, prilicno je razocaran Sasa dosadasnjim njihovim odnosom. Mislim bice svakakvog pisanja , narocito na ovakvim mestima gde ce biti kuknjava na minutazu nase dece i vrlo verovatno klupice ispred partera B, ali Reath je svojim odnosom na treninzima, i na prijateljskim utakmicama sve prijatno iznenadio , pa i Sasu, tako da jedva cekam da vidim Terija i Reatha zajedno u reketu kada rasire ruke. 

Pisao sam vec o tome kako su izgledali treninzi na Kopu, sta Sasa trazi, kakav odnos, svaki trening se snima, nista ne moze da se sakrije, svi igraci posle gledaju snimke sa treninga. 

Narodski receno " ne jebe zivu silu " Sasa , veceras su svi dobili po vaspitnu grdnju osim Simonovica. 

 

 

  • Like 11
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste da su ovo samo pripreme ali se polako nazire izgled ekipe kao i starteri. Ocekujem da bek dodje do pocetka sezone jer se na Radanova ne racuno pretjerano.

 

Hall, Walden

Loyd, pojacanje

Davidovac, Dobric, Lazic

Kuridza, Simon, Simanic

Terry, Reath, Kuzmic

 

Davidovac ce vjerovatno dosta vremena provoditi na 4 a Sasa ce povremeno igrati i sa 3 beka u petorci. Deda generalno napreduje iz sezone u sezonu, ova bi mogla da bude najbolja do sad. Loyd ce vjerovatno najbrze postati favorit navijaca, ima skila na pregrst a i ne libi se da vodi ekipu. Ima ovdje materijala da se igra ozbiljna kosarka na el nivou, vidjecemo kad se zaokruzi ekipa.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sector said:

Jeste da su ovo samo pripreme ali se polako nazire izgled ekipe kao i starteri. Ocekujem da bek dodje do pocetka sezone jer se na Radanova ne racuno pretjerano.

 

Hall, Walden

Loyd, pojacanje

Davidovac, Dobric, Lazic

Kuridza, Simon, Simanic

Terry, Reath, Kuzmic

 

Davidovac ce vjerovatno dosta vremena provoditi na 4 a Sasa ce povremeno igrati i sa 3 beka u petorci. Deda generalno napreduje iz sezone u sezonu, ova bi mogla da bude najbolja do sad. Loyd ce vjerovatno najbrze postati favorit navijaca, ima skila na pregrst a i ne libi se da vodi ekipu. Ima ovdje materijala da se igra ozbiljna kosarka na el nivou, vidjecemo kad se zaokruzi ekipa.

 

 

 

 

@n4l1m daj grafiku, ne bleji bez veze.

 

U subotu generalna proba protiv Borca iz Cacka. U toku nedelje jos jedna utakmica , protivnik nepoznat, mozda se vidi nesto u okviru familije opet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

I Radanov je na toj listi zajedno sa Borisom, prilicno je razocaran Sasa dosadasnjim njihovim odnosom. Mislim bice svakakvog pisanja , narocito na ovakvim mestima gde ce biti kuknjava na minutazu nase dece i vrlo verovatno klupice ispred partera B, ali Reath je svojim odnosom na treninzima, i na prijateljskim utakmicama sve prijatno iznenadio , pa i Sasu, tako da jedva cekam da vidim Terija i Reatha zajedno u reketu kada rasire ruke. 

Pisao sam vec o tome kako su izgledali treninzi na Kopu, sta Sasa trazi, kakav odnos, svaki trening se snima, nista ne moze da se sakrije, svi igraci posle gledaju snimke sa treninga. 

Narodski receno " ne jebe zivu silu " Sasa , veceras su svi dobili po vaspitnu grdnju osim Simonovica. 

 

 

Strasnog trenera imamo ove godine. Prosto mi nje jasno kako smo ga uopste doveli. Sa takvim pristupom i metodologijom ne moze da ne bude sjajna sezona.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Protiv Mornara koji na papiru ima prilično iskusnu, raznoliku ali i hasl ekipu Saša je zadacima i minutažom rasporedio poene kao na treningu. Raspucao Lojda...Hal je plejmejker...Ret i Kuz veoma solidni sa odličnim skokom...Kuridža taman koliko treba...Deda u elementu ljubi ga brat...sve to bez Woldena, Terija...i tog pojačanja i naravno bez Simane. Bravo za trenera i igrače kojima je već sada prilično  jasno gde su došli i kakav rad ih čeka. Imamo glavu...imamo rep...bude i resto daće Bob.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

INSTANT UTICAJ DRAGANA ŠAKOTE 

25.11.2019.

Košarkaši Crvene Zvezde pobedili su Mornar rezultatom 105:82 i tako trijumfalno započeli eru Dragana Šakote.

 

Sale ih dobio sa deset a matori im utero stojadina i prikolicu uz DVAJZTRI razlike...imamo mi još da radimo.

 

Edited by Wingwalker
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...