Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, MrTwister said:

Nemojmo stvarno o tome "ispod radara" coeka su znali svi iako je tu tek godinu dana igrao, nema potrebe za oversellingom 😄 Ljudi koji prate kosarku upoznati su sa njegovim kvalitetima i backgroundom, znam da se kod komsija vasih bar 2 mjeseca vrtio kao moguca opcija, nije ga niko iskopao nit se on krio nedje vec je bio jedan od najefikasnijih igraca prosle sezone i bio je na radaru mnogih evropskih ekipa ali je do njega bilo iskljucivo sto nije potpisao nidje do sad.

Da dodam samo na ovo da nije faktor u napadu, spacing se ne dobija iskljucivo sutem za 3, gdje off-ball igraci prijetnjom suta za 3 izvlace igrace iz reketa i prave prostor ostalima, dobar roll igrac poput Terrya takodje pruza vertikalni spacing pa ta njegova sposobnost da se dobro rolla i zavrsava u visokim procentima na obrucu takodje moze da nacera odbrane da skupljaju u reketu usled te prijetnje suteri imaju vise prostora i bolje poglede prema kosu nego sto bi inace imali. To takodje pomaze da napad bolje izgleda a i takodje po meni je potcjenjen dodavac, bice mozda nekih pasova nakon short rolla, nece zaustavljati protok lopte i sl. (nesto sto bi recimo bio problem kod Nnoka koji je klasican play-finisher)

 

Jbg nemamo bas svi takve inside infoe. 

 

Ako mozes samo da napišeš koje su to evropske ekipe htele da ga dovedu. 

Za Partizan nigde nisam pročitao da su ga hteli. 

Link to comment
Share on other sites

Tolike godine je vascela cigania grdila lice i valjala se po betonu da nam dovedu jednog skočnog rim protektora i pipača semafora sa krvavim zubima...a sada nakon velikog razočarenja sa Nokom i kada su nas u cajknotu kinezi spasili potpisom sezone i uprava ipak izbegla ''nit smrdi nit miriše'' Vilijamsa...sada nam Teri dođe ''onako''.

Ja ne sumnjam da Sale već ima 3-4 spremna specijala za Terija...jer je kao nacrtan za lake poene iz prekida i naravno u tranziciji.

Pokriva ogroman prostor u odbrani, opasno je skočan i krakat, spretnih ruku i snalažljiv pod košem. Ima visoku pažnju za dešavanja na parketu u oba pravca što mu pored moćnih fizikalija i odličnog tajminga za skok i daje toliki stepen atraktivnosti. Odlične blokove postavlja i nije mu teško. Mi sa Kuzom u odbrani ne možemo da preuzimamo a kada u napadu napravi blok šuteru nema ga na skoku. Koliko vidim Teri je sušta suprotnost tih limita. Interesantno da u ovim hajlacima nema jedne blokade kojom je napravio i faul ili oborio igrača telom...čiste ko suza.

Sa druge strane:  zidanje sa ovom tehnikom mu neće mnogo prolaziti u EL, nije pretnja sa distance i tanak je sa penala.

Ali da ne glumimo ludilo jer čim je potpisan na dve sezone znači da su zadovoljni i Čoki fakturom i Sale pazarom.

 

Welcome to Red Star bro...da ti lepo stoje naše boje i da im svima skačeš po glavama...vazdan.

 

 

  • Like 18
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, propolis said:

 

Jbg nemamo bas svi takve inside infoe. 

 

Ako mozes samo da napišeš koje su to evropske ekipe htele da ga dovedu. 

Za Partizan nigde nisam pročitao da su ga hteli. 

Znam za interesovanje nekoliko njih medju kojima su bili Galatasaray, Bayern, Lokomotiva, Hapoel isti da ga zadrzi, cak i PAO al su dali neku malu ponudu pa nije ni razmatrao ozbiljnije. Nije toliko to sad inside informacija da niko ne moze znati koliko se moze zakljuciti na osnovu prethodne sezone i igara odatle da ce takav igrac biti trazen od strane nekih top EC i EL klubova i da ga ceka prelazak na visi nivo. To sto ja nabrojah neke klubove sto znam ne znaci da ih nije bilo jos vise a da nijesam upoznat. Dodje npr sad neki dobar amer u sto znam Joventud odigra odlicnu sezonu, za ocekivati je da ce preci u neki od EL spanskih ili drugih klubova, on se nasao tu u dobroj poziciji i to mu je pomoglo da postane vidljiviji na trzistu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, propolis said:

 

Jbg nemamo bas svi takve inside infoe. 

 

Ako mozes samo da napišeš koje su to evropske ekipe htele da ga dovedu. 

Za Partizan nigde nisam pročitao da su ga hteli. 

Čuj nisi pročitao :lol_2: Pa Partizanu i Zvezdi je na radaru preko 30 igrača u svakom roku, a tek se za neke pročuje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTwister said:

Znam za interesovanje nekoliko njih medju kojima su bili Galatasaray, Bayern, Lokomotiva, Hapoel isti da ga zadrzi, cak i PAO al su dali neku malu ponudu pa nije ni razmatrao ozbiljnije. Nije toliko to sad inside informacija da niko ne moze znati koliko se moze zakljuciti na osnovu prethodne sezone i igara odatle da ce takav igrac biti trazen od strane nekih top EC i EL klubova i da ga ceka prelazak na visi nivo. To sto ja nabrojah neke klubove sto znam ne znaci da ih nije bilo jos vise a da nijesam upoznat. Dodje npr sad neki dobar amer u sto znam Joventud odigra odlicnu sezonu, za ocekivati je da ce preci u neki od EL spanskih ili drugih klubova, on se nasao tu u dobroj poziciji i to mu je pomoglo da postane vidljiviji na trzistu.

 

To mozda znas iz menadžerskih krugova, ali ovako i nije bilo nigde da se vidi, pročita. 

Recimo Omar Prewitt I Kalinoski  iz Bandirme su isto imali fine sezone. 

Prewitt je bas dobar prangijas. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Iskreno, nisam imao pojma o ovome ali mi se sviđa ovo što sam video i pročitao. Kompatibilan sa Kuzmićem 100%, voljan da ore po terenu, fizikalije moćne, aj da vidimo da li će biti Mosley ili Lessort. 

 

Lesor ne može nikako, ne postoji još jedan toliko glup igrač.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Wingwalker said:

Terry sa visinom 2.06cm i 102 kg može igrati četvorku i sa Kuzom na parketu jer mu ne može smetati na tim visinama na kojima se mota uglavnom.

 

Jer realno nam tu fali još jedan igrač pored Simonovića, Davidovca, MJK, Simanića i Rita. Nemamo nijednu 4 koja ne šutira za tri pa sto ne probati Terija na toj poziciji.

Edited by BarryWhite
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Wingwalker said:

Terry sa visinom 2.06cm i 102 kg može igrati četvorku i sa Kuzom na parketu jer mu ne može smetati na tim visinama na kojima se mota uglavnom.

 

 

Ovo su mere sa Vikipedije (aka upiši šta ti drago), nema on ni blizu toliko... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

Izvinjavam se forumasima koji su stavljali slemove danas ocekujuci neko jace ime.

Jebiga Sasa ne j..b..e ta imena, ne zanimaju ga, hoce ove sto grizu, sto su gladni i pre svega zdravi. Tarik Black jeste bio jedan od opcija, ali je procena nasih doktora da postoji velika opasnost od novih povreda a i njegova cena nije vredna tog rizika.

Ubuduce se necu javljati jer ne zelim da izazovem razocarenja kolega forumasa. 

 

Za playa/beka moracete sami da odaberete zastitno odelo ( maska not included).

 

Nije da ga ne zanimaju nego je sve sto vredi pokupljeno.

 

Naravno, daleko da sam protiv igraca koji nisu igrali u EL, jer sta i moze sad da se dovede? Ako igra dobro odbranu, jos jedan plus za njega.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Iskreno, nisam imao pojma o ovome ali mi se sviđa ovo što sam video i pročitao. Kompatibilan sa Kuzmićem 100%, voljan da ore po terenu, fizikalije moćne, aj da vidimo da li će biti Mosley ili Lessort. 

 

Nadam se ni jedan ni drugi.

 

Vise bih volio da je neki Hines/Hunter u nastajanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Anton Chigurh said:

Toliko mi se svidja roster Zvezde i toliko sam optimistican za narednu sezonu da razmisljam o euroleague tv pass-u, da se ne patim sa strimovima posto imam Supernovu.

Imaš eon sport paket za 800din mesečno. Plaća se mesec za mesec karticom. Nema ugovorne obaveze. Ja sam koristio tokom prošle sezone jer isto imam supernovu. Može da se instalira na lg, samsung, sony tv, gleda preko aplikacije na telefonu ili browsera na računaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Borca said:

Na nekim klipovima se vidi i lep pregled igre u napadu i osecaj za asistenciju, nije samo nebeski skok i hvatanje lob pasa.

 

Ocekujem da mu se protivnici sklone na 3 metara kad je nas napad, jer ovaj igrac nema sut uopste, ali uopste. Za sve ostalo mislim da moze biti vrlo koristan, posebno kod Sase. Igracki je znacajno kvalitetniji od Mozlija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...