Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

E, ovo bi bilo mnogo logicnije dovodjenje od Vilijamsa. Lak je, bice veliki izazov igrati protiv EL petica, ali je brz, skocan, prikucava sve, nije izvikan ni preskup, a lozana je. Ofanzivnog skila jos i ima tu, ali ne centarskog, bolje i spusta loptu na parket nego da zida. Ali super komplamentaran sa Kuzom i interesantan u petorci sa Kuridzom. Ipak, jos jedan igrac koji bi izuzetno zavisio od dobrog dodavaca.

Ekipi fali post igre, zapravo Kuridza je tu najsmisleniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako jw dobar defanzivac, a koliko vidim nije los napadac, ovo moze za nas sistem da bude dobar upgrade. Ako znamo da imamo vetrenjacu Simona i Borisu nejakog na toj poziciji, ovaj dodje kao Mutombo iz najboljih dana.

Iskreno ja volim ove neafirmisane igrace, on cw da grize na svakoj utakmici, ovako iz ovih klipova, nijw duduk, ume da se odmota, da udeli dobar pas. Lepo se demarkira za pas, ovako mi vise deluje kao cetvorka, sto mi se dopada jer bih iskreno voleo da imamo nekog izbazdarenog na toj poziciji, u Simanica ic nemam poverenja.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nnoko za siromasnije. Ali igra odbranu za razliku od Devina, brze noge od njega, skočan, solidan rim protector, skroman napadacki repertoar (uglavnom se odrola).

Na ovu vašu ekipu Terry je bolji fit nego Nnoko. Da ima publike, dao bi mu najvise 3 domaće utakmice dok ne bi svima postao jedan od omiljenih ako ne i najomiljeniji igrač.

 

  • Like 21
  • Love 2
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se forumasima koji su stavljali slemove danas ocekujuci neko jace ime.

Jebiga Sasa ne j..b..e ta imena, ne zanimaju ga, hoce ove sto grizu, sto su gladni i pre svega zdravi. Tarik Black jeste bio jedan od opcija, ali je procena nasih doktora da postoji velika opasnost od novih povreda a i njegova cena nije vredna tog rizika.

Ubuduce se necu javljati jer ne zelim da izazovem razocarenja kolega forumasa. 

 

Za playa/beka moracete sami da odaberete zastitno odelo ( maska not included).

  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se forumasima koji su stavljali slemove danas ocekujuci neko jace ime.
Jebiga Sasa ne j..b..e ta imena, ne zanimaju ga, hoce ove sto grizu, sto su gladni i pre svega zdravi. Tarik Black jeste bio jedan od opcija, ali je procena nasih doktora da postoji velika opasnost od novih povreda a i njegova cena nije vredna tog rizika.
Ubuduce se necu javljati jer ne zelim da izazovem razocarenja kolega forumasa. 
 
Za playa/beka moracete sami da odaberete zastitno odelo ( maska not included).
Razocarani su klinci, kada se moze ocekivati taj bek? Meni se na primer ovaj savrseno uklapa u ono sto otorilike Obradovic igra i sto trazi od svog tima. Necemo imati ozbiljnih defanzivnih rupa, ovaj moze da preuzima sve zivo, koliko vidim ima brze noge sto znaci da moze da preuzima bekove i u paru sa Kuzmicem moze jako zanimljivo da izgleda nasa odbrana. U napadu ce dosta zavisiti od dodavaca. Ima li sut za tri ovaj Terry?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...