Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Bez zajebavanja za sve forumase,

 

dva igraca koji su u opticaju su bas ono da se stavljaju slemovi.Naravno uvek ce biti onih koji su protiv tih imena ili takvog tipa igraca, ali nema sumnje da ce se dovesti vrlo brzo. 

 

Nadam se samo da ce na kraju sve ispasti kako treba, sama informacija da imaju zelju da ih dovedu meni je dovoljno .

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

Bez zajebavanja za sve forumase,

 

dva igraca koji su u opticaju su bas ono da se stavljaju slemovi.Naravno uvek ce biti onih koji su protiv tih imena ili takvog tipa igraca, ali nema sumnje da ce se dovesti vrlo brzo. 

 

Nadam se samo da ce na kraju sve ispasti kako treba, sama informacija da imaju zelju da ih dovedu meni je dovoljno .

 

 

Bek i centar ili dva centra pa biraju izmedju njih?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sarac, ne dozvoli da upadnes u grupu: znam ali ne mogu da vam kazem.

 

pokusavam da isprovociram da se izlanes

Ja ne znam imena pa zato ne krijem nikakvu informaciju ali sam cuo reci onoga ko se pita. 

 

Dovoljno za sada, a svakako ce neko ranije objaviti imena, nisam ja bas uvek na forumu, cak sta vise poslednja tri dana nisam bio ni u zemlji. 

 

 

Malo strpljenja nije na odmet. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Šarac said:

Bez zajebavanja za sve forumase,

 

dva igraca koji su u opticaju su bas ono da se stavljaju slemovi.Naravno uvek ce biti onih koji su protiv tih imena ili takvog tipa igraca, ali nema sumnje da ce se dovesti vrlo brzo. 

 

Nadam se samo da ce na kraju sve ispasti kako treba, sama informacija da imaju zelju da ih dovedu meni je dovoljno .

 

 

 

Dovodimo Marka Gasola:default_coffee:

 

Marc Gasol said he's considering a return to Europe next season for "family reasons."

 

https://www.rotoworld.com/basketball/nba/player/29322/marc-gasol

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

dva igraca koji su u opticaju su bas ono da se stavljaju slemovi.

 

Kako ne znas imena ali znas da su za slemove? :)

1 minute ago, Zvezdinho said:

Marc Gasol said he's considering a return to Europe next season for "family reasons."

 

KK Partizan dovodi "for Familiy reasons", mi dovodimo za pare.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Kako ne znas imena ali znas da su za slemove? 🙂

Da li su Devin Williams i Stimac za slemove? Jel smo ih promasili, pa svaki sledeci je da se stavi slem na glavu.

Dovoljno mi je sto mi receno da petica i suter ce biti bas bas dobra pojacanja. Nije bas sve tako crno  posle ispadanja FKCZ iz LS.

Nije prvi put da NC koristi situaciju kada je velika razocarenost u FK kod navijaca da pokaze kako je sposobniji od kolege iz FK.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

Da li su Devin Williams i Stimac za slemove? Jel smo ih promasili, pa svaki sledeci je da se stavi slem na glavu.

Dovoljno mi je sto mi receno da petica i suter ce biti bas bas dobra pojacanja. Nije bas sve tako crno  posle ispadanja FKCZ iz LS.

Nije prvi put da NC koristi situaciju kada je velika razocarenost u FK kod navijaca da pokaze kako je sposobniji od kolege iz FK.

Black? 😁

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, orionbre said:
15 minutes ago, Rajon Rondo said:
Ako u njegovom postu ima sifra i za drugog igraca, onda tipujem na rec "razocaranost". Razocarenje - Klipersi. Znaci trazimo u njihovom rosteru. Nema na cemu.

Onda definitivno Pavle Djordje Rajic. On nek igra trojku, a spusticemo Lazica na 2.

Bravo! Da ne otkrivam ja sve.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Bez zajebavanja za sve forumase,

 

dva igraca koji su u opticaju su bas ono da se stavljaju slemovi.Naravno uvek ce biti onih koji su protiv tih imena ili takvog tipa igraca, ali nema sumnje da ce se dovesti vrlo brzo. 

 

Nadam se samo da ce na kraju sve ispasti kako treba, sama informacija da imaju zelju da ih dovedu meni je dovoljno .

 

 

 

1 hour ago, Šarac said:

Centar i play/back suter 🙂

 

garant stimac i tepara => zezanje na MAX

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...