Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, vepar said:

Lojd 1/15... to nam je prva violina tima hah

 

Evroligasiima se tresu gace

 

Slažem se, ako ovako igra na prijateljskoj utakmici protiv Igokee u Laktašima, nema ni razloga da se čeka neka relevantnija utakmica. Pod hitno išutirati tu štetočinu dok nije prekasno.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, quentin said:

Dobili smo u Laktašima 72:61.

http://kkcrvenazvezda.rs/2020/09/16/pobeda-crveno-belih-u-laktasima/

 

Na sajtu Igosa ima malo više fotografija:

https://igokea.rs/gosti-upjesniji-u-laktasima/

 

 

Ali da mi je znati ko pise ove tekstove... malo je bruka da na zvanicnom sajtu ne moze da bude iole pismen i osmisljen tekst. 😞

 

Quote

Košarkaši Crvene zvezde mts zabeležili su još jednu pobedu u pripremnom periodu, pošto su u sredu kao gosti u Laktašima savladali Igokeu rezultatom 72:61 (19:25,21:6, 17:13,14:18). [Gde je razmak posle zareza?!]

Utakmica je odigrana bez prisustva publike uz svo poštovanje zdravstvenih protokola u dvorani u „Laktašima“.

Crveno-beli su tako nakon Mege, FMP-a, Karšijake i Turk Telekom [gde je odgovarajuci padez?!] (nakon što su bili primorani iz predostrožnosti da odustanu od utakmice sa EFES-om i turnira u Moskvi), imali još jednu dobru proveru pred start nove sezone protiv ove sezone dobre ekipe Igokee. [aj sto ruzno zvuci ceo sklop recenice sa onom zagradom, ali kako je to Igokea ove sezone dobra kad sezona nije jos pocela?!]

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde koja je nakon prve četvrtine serijom 11-0 preuzela kontrolu nad utakmicom, dobila drugu deonicu 21:6, i vodila na poluvremenu 40:31, bio Kori Volden sa 15 poena. [Dok sam stigao do Korija vec sam i zaboravio na pocetak recenice, jel moralo sve ovo izmedju?! 🙂]

KK Crvena zvezda mts: Hall 10, Walden 15,Loyd 4,Uskoković, Davdiovac 10,Lazić 4, Reath 8+5sk, Radanov 2, Dobrić 4, Jagodić – Kurdiža 6,Simanić, Kuzmić 8+9 sk. [Opet nema tih razmaka?!]

U ekipi Igokee, kojoj se KK Crvena zvezda mts i ovom priliko [malo jedemo slova] zahvaljuje na gostoprimstvu, najefikasniji je bio Amerikanac Karmajkl sa 13 poena, dok je nekadašnji centar crveno-belih Nikola Jovanović ubacio 8.

Ekipa Crvene zvezde mts se odmah nakon utakmice vraća za Beograd.

 

Just now, Born Ready said:

Slažem se, ako ovako igra na prijateljskoj utakmici protiv Igokee u Laktašima, nema ni razloga da se čeka neka relevantnija utakmica. Pod hitno išutirati tu štetočinu dok nije prekasno.

 

Ne znam samo da li bi to nazvali Lojdovanje ili da se drzimo Gagicevanja (ipak se pre desilo)? 

Link to comment
Share on other sites

Meni rekose da se cuva za NBA.
Ja gledo malo ovih dana taj enbiej...brat-bratu...nema tamo rokenrola za Borišu. Već sledeće sezone će praviti društvo Potu ili u najboljem slučaju ako zaduži dres nekog Arisa. Od Aleksandrova mučenog nisam toliko nade i vere polagao u našeg prospekta. Ladno smo cirka milionče sprcali na njega. Evo u najavi scena iz nastupajuće sezone: ...Borišu menja matora ispušena muštikla Simonović i nakon lažnjaka šuta za tri sa krila...probija po unutrašnjoj i zakucava. To nismo videli od Boriše još od onih par nedelja forsiranja kod Tomića. Dečko je mrka kapa sve sa ovim njegovim namudjenim procentima za tri i svih dvajs metara sajli po extremitetima. Džaba sve.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simanic ima vec 22 godine, ni naznake od ozbiljne karijere... nije odigrao dobar mec jos od proslogodisnjeg finala...

 

Videcemo sta ce biti ove sezone, ali svakako su ocekivanja od nba prospekta spala na neku Jelovac karijeru u najboljem slucaju... mada mu je trenutno mera nesrecni Tejic

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Gudura said:

@Kankkunen skautira za Buducnost, najzad je jasno... Sta reci sem dobar potpis.

Kod nas mozda ne bi bio idealan parnjak Kuzu (mislim da je i on bolno bezopasan van reketa i vise ne tako brz), ali bi radio posao. Igra iznad obruca, noge ga jos sluze, nije tutuban. Al kako covek pade od Majamija (ok, tamo svako igra bolje nego sto je) do Podgorice...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Markoss said:

Ja sam za to da peticom zaokruzimo roster. A mislim da ce tako i biti. 

 

A ko ce igrati cetvrtog beka? Radanov? Pa to je mogao i prosle sezone.

 

Nama treba prva opcija na 1 ili 2. Sta fali da Hall ulazi sa klupe i bude na terenu 15 minuta? Od kada je on neka igracina pa nam je dobar za prvog pleja? Igramo li EC ove sezone? Nismo li ganjali Pangosa i nije li taj Hall bio opcija za drugog pleja?

 

Apsolutno je nepotrebno dovodjenje Simonovica da bude osmi igrac na 3 i 4, a da imamo jednu peticu i tri igraca koji umeju nesto sa loptom u timu. Prosle sezone smo mogli da imamo i Browna i Jenkinsa i Barona i Puntera, koji su svi odlicni igraci, a sad imamo Loyda i dva igraca koji su do sada igrali EC i zatvarali bi roster?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...