Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

8 minutes ago, quentin said:

Nisam pratio ovo oko Partizana i neke Lozane, jesu li blokirali ABA ligu, šta li?

 

Koliko sam ja razumeo, Partizan zeli da se Zvezda i FMP sloze oko toga da nadlezni sud za sporove ABA bude taj sud u Lozani. Da bi onda oni pokrenuli pitanje legitimiteta igranja Zvezde i FMP u istom rangu. E sad, kad ce to da se desi, jasno ti je...

 

EDIT: Moje je misljenje da je to cista patkometrija. Legalno nista ne vezuje FMP i Zvezdu, naravno de facto jeste filijala, ali zakonski nije. Sa druge strane Nebojsa ne zeli da bude kako Ostoja hoce, i dobro mu dodje ovo sad da svali krivicu za ugrozavanje lige na Partizan. To su takvi ljudi, morala bez. A Ostoja zna da ne bi dobio spor ali gura neku kartu morala jer mora nekako da se pere kod svojih navijaca koji ocima ne mogu da ga gledaju.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, quentin said:

I šta sad? Nema ABA dok se ne dogovore Čović i Ostoja? Divota.

EL valjda počinje prvog oktobra? Ako počne. 

Svi klubovi sem Partizana su podneli zahteve ili dostavili papire za registraciju Aba ligi. Ako ne bude kako Ostoja zeli, igrace se ABA bez Partizana..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nama ne treba klasican plej na ovaj roster vec 2/1 igrac. Mislim da bi bas Jenkins pokidao kod Saleta i njegov odlazak me je iznenadio. Ok, mozda je kinta u pitanju. Ali takav igrac nam kompletira roster. Svejedno ce Lojd uzimati ogromne minute na dvojci tako da ako bi doveli klasicnu dvojku taj ne bi bio preterano zadovoljan minutazom.
Ja bih Voldena vise koristio na 2, meni we cini da bi njegovi kvaliteti vise dosli do izrazaja na 2, pa bi mi on bio taj kombo igrac koji moze i na 1, a doveo bih kvalitetnog pleja koji bi mogao da unapredi nasu igru. Cini mi se da je Volden u Partizanu upravo to i igrao.
Dede-a bi mi bi igrao na 3 sa Dobricem, mislim da su ovi momci zaista zasluzili svoje minute, jer ne pos potcenjeniji igraci od njih,tolike godine su tu a konstantno su u zapecku. Zajebali smo se sa Simonovicem, tu jw trebao neki kvalitetniji igrac da dodje, ovako imamo guzvu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

Klasican play se nece dovoditi, a vi i dalje pisite kako nam je play neophodan.

 

Naravno da nece. Imamo Halla + Waldena...plus Loyda koji moze da pokrije ako se pu pu neko od ovih povredi.

 

Ocekujem dvojku sa mamojebackim ballhandlingom i dobrim sutem za 3.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Čitam da se turnir u Rusiji otkazuje, samo se čeka zvanična potvrda. Biti snalažljiv i imati dobru logistiku je jako bitno u ovakvim okolnostima kako bi ekipa imala kvalitetnu pripremu za takmičenja.
Posle toga ćemo videti kome će novi sistem takmičenja najviše leći jer mislim da od standardnog sistema nema ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan Tarence Kinsey lookalike igrač bi na ovaj tim legao kao dupe na nošu.
Rekao bih da moze i neki Noris Kol, kao neko komplementaran Hall-u. Igrac sa sigurnim poenima i neko ko moze da individualnim kvalitetom razbija tvrde EL odbrane. Mislim da je slicna ideja kao tvoja sa Kinsy-jem, samo sto ja mislim da nam je koncepcijski potrebniji igrac na 1-2, kako ne bi gusili Dobricai Davidovca.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Noris Kol je kod Saše u EC duelima imao jači procenat za tri 42%,

od procenta za dva poena 35% i ovaj ga je više puta zbog ispucavanja napušavao momački.

I dalje je tanak sa linije penala ali odbranu ume i prodor mu je ozbiljan forte.

On je u Asvelu, ali i da nije bio bi opcija samo kao prvi plej i po ceni i po rejtingu.

Pišem ovo jer sam zamislio njega i Lojda zajedno na parketu kada nekom milijunašu uzimamo meru...mislim da ne bi izlazili iz igre.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Terry said:

 

 

EDIT: Moje je misljenje da je to cista patkometrija. Legalno nista ne vezuje FMP i Zvezdu, naravno de facto jeste filijala, ali zakonski nije. Sa druge strane Nebojsa ne zeli da bude kako Ostoja hoce, i dobro mu dodje ovo sad da svali krivicu za ugrozavanje lige na Partizan. To su takvi ljudi, morala bez. A Ostoja zna da ne bi dobio spor ali gura neku kartu morala jer mora nekako da se pere kod svojih navijaca koji ocima ne mogu da ga gledaju.

Moje je misljenje da je Ostoja uhvacen u lazi. Lagao je sve vreme da je dug smanjen i op. Odjednom dug ne da nije smanjen vec je sa 7 miliona narastao ma 7,7. Sad brze bolje treba skrenuti paznju sa toga i biti grobar do srzi. A kako se to dokazuje vec tako sto su Zvezda i FMP jedno te isto i Covic je mafijaska pudlica. Melem na sve grobatske rane.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wingwalker said:

Noris Kol je kod Saše u EC duelima imao jači procenat za tri 42%,

od procenta za dva poena 35% i ovaj ga je više puta zbog ispucavanja napušavao momački.

I dalje je tanak sa linije penala ali odbranu ume i prodor mu je ozbiljan forte.

On je u Asvelu, ali i da nije bio bi opcija samo kao prvi plej i po ceni i po rejtingu.

Pišem ovo jer sam zamislio njega i Lojda zajedno na parketu kada nekom milijunašu uzimamo meru...mislim da ne bi izlazili iz igre.

 

Meni se cini da nam treba jos jedan igrac sa sigurnim poenima u rukama, a najmanja guzva je na jedinici. Zbog toga mi se cini da bi najbezbolnije za minutazu ostalih bila ova opcija da se Volden vise vremena provede na 2, a rekao bih da mu to i vise odgovara. Na osnovuove dve utakmice bih rekao da nam ovo treba, igrac koji moze da kreira za sebe i da pogadja kada ostatak tima to ne moze, nesto sto je radio Perperoglu pre dve sezone. MI na tri imamo Dobrica i Davidovca koji zasluzuju jace minute i da im se posteno da sansa, i u reketu imamo visak igraca upitnih kvaliteta za EL standarde, sreca pa Rit pokazuje da moze da igra na solidno visokom nivou pa moze da krpi na obe visoke pozicije. Ja iskreno u Simanica nemam ni malo poverenja, vise verujem MJK-u nego njemu. KAda bi doveli jos jednog visokog, morao bi neko van 12, a pravo je pitanje koga. Bespotrebno dovodjenje Simonovica koji igra na 4 nam je bespotrebno napravilo guzvu na visokim pozicijama. JA bih tu svakako cekao da pocne EL i da vidimo gde smo pa onda trazio neko resenje.

 

Imamo dosta timskih igraca, a bas malo, tacnije jednog umetnika koji  odskace kvalitetom, za nesto vise pored jako dobro utrenirane ekipe, ce nam trebati jos jedan igrac ekstra kvaliteta. Poprilicno sam siguran da mozemo da napadnemo TOP 8 ako pogodimo sa ovim igracem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Helmet said:

Ja bih Voldena vise koristio na 2, meni we cini da bi njegovi kvaliteti vise dosli do izrazaja na 2, pa bi mi on bio taj kombo igrac koji moze i na 1, a doveo bih kvalitetnog pleja koji bi mogao da unapredi nasu igru. Cini mi se da je Volden u Partizanu upravo to i igrao.
Dede-a bi mi bi igrao na 3 sa Dobricem, mislim da su ovi momci zaista zasluzili svoje minute, jer ne pos potcenjeniji igraci od njih,tolike godine su tu a konstantno su u zapecku. Zajebali smo se sa Simonovicem, tu jw trebao neki kvalitetniji igrac da dodje, ovako imamo guzvu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Wolden je preskup da bi igrao na dva ako nema sta da ponudi na jedinici

 Za te pare moze se dovesti ozbiljna EL dvojka, a wolden to nije

Link to comment
Share on other sites

Wolden je preskup da bi igrao na dva ako nema sta da ponudi na jedinici
 Za te pare moze se dovesti ozbiljna EL dvojka, a wolden to nije
Otkuda znas koliko Volden kosta? Prvo on itekako ima sta da ponudi na 2,lik je borben, brz, ima odlicnu tranziciju, zna da iskreira za sebe.
Drugo, on je u Partizanu igrao upravo to, vise je bio na 2, krpio je i na kecu kada treba. Jako zahvalan i polivalentan igrac,kao nacrtan da bude taj kombo bek. Ja sam uvek za ovakve timske igrace koji daju sve za tim, nego za neke kvalitetne privatnike koji daju sve za svoju statistiku. Volden je igrac koji igra u oba smera i gde god da ga stavis neces pogresiti, na osnovu onoga sto sam gledao do sada, ja bih ga vise voleo na 2, a da na jedan imamo nekog dobrog asistenta koji moze jos da unapredi nasu igru.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...