Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

46 minutes ago, Ulicni basketas said:

Najzad da gledamo basket, gde igračima na dresovima pišu prezimena, a ne ona američka proseravanja.

 

Da, zaista je negledljiv NBA zbog tih odvratnih poruka kao sto su sloboda, jednakost i ostala americka proseravanja.

 

Ako su ti pored onako odlicnog plejofa poruke na dresovima trn u oku onda si u problemu

Edited by threepwood
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
Da, zaista je negledljiv NBA zbog tih odvratnih poruka kao sto su sloboda, jednakost i ostala americka proseravanja.
 
Ako su ti pored onako odlicnog plejofa poruke na dresovima trn u oku onda si u problemu

Da, da, Amerika je poznata po demokratiji. A i onaj cirkus od prekida svih takmičenja, zbog “black lives matter”, a ovamo gaženje i verbalno vredjanje Dončića i ostalo. Da ti ne objašnjavam, shvatićeš i sam, ne znam zašto ti uopšte odgovaram.

A sad o našoj utakmici. Ovo izgleda baš fino. Ja oduševljen Ritom. Svuda ga ima.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami ovo lepo izgleda.Prava timska kosarka, vidi se ozbiljan trener.Jos bez Waldena, mislim da ce se on i Hall smenjivati na starteru na kecu.Hall odlican, jako inteligentan igrac, sve vidi i cita, veoma pismen plej koji nije ekstra klasa, ali sve radi vise nego solidno. Svidja mi se saradnja visokih unutra, Borisa je na ovoj utakmici proveo vise u reketu nego celu proslu sezonu ukupno. Laza je totalno neupotrebljiv, sad i u odbrani, nije ga pretrcao samo ko nije hteo.Srecom Sale ce ga protokolarno i kapitenski ispostovati, ali deluje da ce mu uloga biti epizodna, sto me cini veoma zadovoljnim. Treba nam prvi centar umesto Nnoka to je ocigledno, a mozda i dvojka, jer Loyd jeste ubica, ali ne moze u ovom tempu celu sezonu.Ipak centar je obavezan, a dvojka moze i da se krpi, pa ako zafali u toku sezone da se dopuni.Do tad davati sansu Radanovu. Reath takodje izgleda upotrebljivo. I da, Davidovac kralj, Bodiroga za siromasne, i ocigledno da ce ga Sale koristiti na gomilu razlicitih nacina

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...