Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

11 hours ago, Desiderius said:

Panter druze odigrao nepuna tri meseca u Olimpijakosu pre nego sto je dosao kod nas.Pre toga nije cak ni EC igrao a kamoli EL

Bili Beron takodje pre dolaska kod nas nije video ni EC a kod nas je igrao samo sezonu pre.Dakle opet nikakvo EL iskustvo a pre toga je igrao u velikanima kao sto je Eskisehir

Braun jeste igrao NBA ali nije dotakao evropu i bilo je veliko pitanje kad je dosao kako ce se ovde snaci 

 

Dakle nikakva EL iskustav oni nisu imali

Uh svasta si nspisao, a nista tacno. Beron je zapravo imao ogromno EC iskustvo iz Sarloa, Ritas i Mursia. Turski klub je bio bas kvalitetan i ispali su u 1/4 TL u poslednjoj sekundi.

Panter samim tim sto je bio na radaru Olija je dobar igrac a bio je nsjbolji strelac Virtusa sto ipak nesto znaci valjda. Braun sad ispade da samo USA iskustvo nista ne znaci...vec je dobro samo ono iz FMP..svasta nesto si napisao..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije normalno koliko jedva cekam utakmicu.

 

Sto se pojacanja tice, ja sam ubedjen da cemo sa Devinom zaokruziti roster, a da ce neki dodatak eventualno da se ceka kako sezona bude odmicala. Mislim da Obradovic veruje Holu i Voldenu vise nego forumasi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Markoss said:

Nije normalno koliko jedva cekam utakmicu.

 

Sto se pojacanja tice, ja sam ubedjen da cemo sa Devinom zaokruziti roster, a da ce neki dodatak eventualno da se ceka kako sezona bude odmicala. Mislim da Obradovic veruje Holu i Voldenu vise nego forumasi. 

 

Nema to veze sa povjerenjem u Hola i Voldena, nemamo mi bez jos jednog beka dovoljno igraca u rotaciji. Na stranu manjak kvaliteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nate said:

nekako mi se nnoko i williams ne uklapaju u istu koncepciju, sumnjam da je devin uopste opcija. 

 

Bas tako. Defanzivno nisu ni priblizno slicni igraci i ako je Sasa smislio Noku ulogu, u te cipele ne moze da stane Vilijams. Doduse ostavljam mogucnost da je posle priprema neki drugi plan i da je Kuzmic isplivao kao prvi centar. Videcemo veceras(bar malo) kako ce to da izgleda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Jeste da ima dosta problema, korona vreba, raskid sa prvim centrom, tim nije kompletiran, nije produzen Vlada i td... Ali veceras konacno utakmica, imam osjecaj kao da sam zadnji put gledao kkcz prije par godina...

Imam tremu, brojim minute kao da igramo finale EL.

Edited by Rajon Rondo
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sector said:

Jeste da ima dosta problema, korona vreba, raskid sa prvim centrom, tim nije kompletiran, nije produzen Vlada i td... Ali veceras konacno utakmica, imam osjecaj kao da sam zadnji put gledao kkcz prije par godina...

 

Na moru sam, ne pratim baš redovno, s kim igramo i ima li prenos negde?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Nije normalno koliko jedva cekam utakmicu.

 

Sto se pojacanja tice, ja sam ubedjen da cemo sa Devinom zaokruziti roster, a da ce neki dodatak eventualno da se ceka kako sezona bude odmicala. Mislim da Obradovic veruje Holu i Voldenu vise nego forumasi. 

 

Moguce mada se on i Nnoko dosta razlikuju kao igraci, a ovo moguce vezem za to da je Williams isto kao i Nnoko Miskov igrac.

 

Moje neko razmisljanje, Misko nam ucinio da dodje Nnoko, ispali problemi sa zdravljem i odustali smo od ugovora sa njim uz dogovor sa Miskom, sad je red da Misku ucinimo i to mesto popunimo opet sa njegovim klijentom.

 

Ako ne bude Williams mozda bude neki drugi igrac koji je vise po volji Obradovicu ali da mu je Misko klijent. Ne bi bilo lose da znamo Miskovu listu slobodnih agenata na poziciji 5 (ili 4/5), ili agencija iz USA sa kojima Misko radi.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, placebo said:

Ajde bre cigani mi nikad bismo isli na suvi kvalitet nego na magiju,metafiziku,galamu i strah u ocima protivnika.Samo jako i top 8 je nas,covek koji nas vodi je pustio suzu zbog Zvezde tako da nemam nikakve sumnje da ce da gori barem kao ja kad krene lose.

Ehhh da suze osvajaju sad bi imo 100 riba odjednom (:

Edited by The King Is Back
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...